نوري: اميدوارم کريمي بماند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: نوري: اميدوارم کريمي بماند

نام واقعی
    sepehr
    شغل و حرفه
    محصل
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 521 بار در 273 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

نوري: اميدوارم کريمي بماند

محمد نوري در گفت و گو با خبرگزاري پانا در خصوص عملکرد پرسپوليس در فصل نقل و انتقالات اظهار داشت: به هرحال آنچه از عملکرد باشگاه پيداست، بازيکنان خيلي خوبي را که مد نظر بودند و مي توانستند تيم را تقويت کنند، جذب شدند. به نظرم يارگيري تيم خيلي خوب بوده و اميدواريم اين بازيکنان و مجموعه اي که از قبل بوده، در يک قالب خوب تيمي قرار بگيرند و نتايج درخشاني را بگيريم.

وي در خصوص القابي که به پرسپوليس مي دهند، افزود: تيم ما خيلي خوب يارگيري کرده و هرکسي دوست دارد يک لقبي بگذارد ولي در فوتبال چيزي مشخص نيست. اميدوارم اين بازيکنان در قالب تيمي جواب بدهند و بتوانيم با تيم 2 جام بگيريم. فکر نمي کنم تيمي با القاب ديگران موفقيت بگيرد. عيار هرتيم در زمين مشخص مي شود نه به لقب هايي مثل کهکشاني.

هافبک پرسپوليس در خصوص زمزمه جدايي علي کريمي تصريح کرد: انشالله مشکل کريمي هم با باشگاه پرسپوليس حل مي شود و اين بازيکن مي ماند. ما هم اميدواريم اين اتفاق بيفتد چون کريمي بازيکن بزرگ و متعصبي است که نياز به تعريف و تمجيد من ندارد. تصميم گيري در مورد ماندن و نماندن هم با خودش است.

نوري در خصوص ماندن خود نيز گفت: قبل از سفر با رويانيان صحبت کرده بودم و به توافق رسيده بوديم اما ثبت نکردم تا اين که بعد از برگشتن از سفر اين قرارداد ثبت شد. فکر مي کنم همان طور که مسئولان قول داده بودند، تيم قوي بسته شده و اميدوارم به هدف خود که کسب 2 جام است برسيم.

وي تاکيد کرد: در نقل و انتقالات تيم ها خوب عمل کرده اند اما سرآمد آنها پرسپوليس بوده با اين حال در کنار تيم ما، تيم هاي استقلال، تراکتور و سپاهان هم مدعي هستند. بالاخره همه تلاش مي کنند تا رقابت سخت ليگ را به نفع خود تمام کنند ولي ما اميدواريم با قهرماني در ليگ، ناکامي فصل پيش را جبران کنيم.

هافبک پرسپوليس افزود: هدفم ابتدا در تيم محبوبم موفقيت و کسب 2 جام است و بعد از آن دوست دارم با عملکردم به تيم ملي دعوت شوم و جايگاه فيکس خود را در تيم ملي پيدا کنم.

نوري در خصوص عملکرد تيم ملي هم گفت: از لحاظ آماري نتيجه گيري تيم ملي خوب بوده. 4 امتياز از 2 بازي خوب است و مي تواند در ادامه به تيم کمک کند. قبول دارم تيم ملي خوب بازي نکرد ولي به هرحال امتيازات خوبي گرفته. اگر قطر را مي برديم خيلي بهتر بود ولي شما اگر حساب کنيد برد مقابل ازبکستان هم جاي تساوي با قطر را پر کرد. الان وقت انتقاد نيست و همه بايد حمايت کنند. زمان بدهيد تيم ملي درست مي شود

6 جهانی شده
    کیسه روانی شده

2. 2 کاربر مقابل از yaghi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

hamid_alikarimi (17th June 2012), mahdi khan (17th June 2012)

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 8,517 بار در 3,761 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک
    میمونه علی جون امروز اعلام شد

هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن

داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی

4. کاربر مقابل از Arash 1990 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

mahdi khan (17th June 2012)