هافبک تيم ملي فوتبال کشورمان در مورد تقديم کردن پيروزي اين تيم برابر اندونزي به وي از سوي کي روش، گفت: کي روش به من لطف دارد و اظهار نظر ايشان خيلي خوشحالم کرد.

قاسم حدادی فر که در دیدار جمعه شب تیم ملی برابر اندونزی مصدوم شد در خصوص آخرین وضعیتش گفت: صبح امروز ام آرآی گرفتم و نتیجه آن امشب مشخص می شود. چیزی که مشخص شده این است که من بازی مقابل قطر را از دست دادم.
هافبک تیم ملی فوتبال ایران در خصوص بازی خاطرنشان کرد: بازی با تیمهایی که بسته بازی می کنند تا گل نخورند کار سختی است. در نیمه اول فرصتهای زیادی داشتیم که اگر گل می شد شرایط بازی فرق می کرد. در بین دو نیمه کی روش از ما خواست که از کناره ها نفوذ کرده و سانتر کنیم که خوشبختانه این تاکتیک را بازیکنان به خوبی اجرا کردند و نتیجه هم داد.

وی ادامه داد: بازیکنان اندونزی وقتی که گل اول را خوردند جلو کشیدند و این موضوع باعث شد که ما گلهای دوم و سوم را هم بزنیم. البته بازیکنان اندونزی از نظر بدنی هم در نیمه دوم کم آورده بودند.
وی درخصوص بازی تیم ملی فوتبال با تیم قطر گفت: متاسفانه بدلیل آسیب دیدگی بازی مقابل قطر را از دست دادم، فقط امیدوارم مصدومیتم طولانی نباشد. قطری ها یک تساوی با ارزش را در زمین بحرین گرفتند و بازی با این تیم در دوحه سخت است اما با کادر فنی و بازیکنانی که داریم می توانیم قطرراهم دردوحه شکست دهیم.
حدادی فر در مورد صحبت های کارلوس کی روش که این پیروزی را به او تقدیم کرده است گفت: کی روش به من لطف دارد و از اظهار نظر او درباره خودم خیلی خوشحال شده و از او تشکر می کنم. فقط امیدوارم مصدومیت من جدی نباشد تا بتوانم دوباره برای تیم ملی بازی کنم.
دیدار تیمهای ملی فوتبال ایران و اندونزی از مرحله سوم رقابتهای مقدماتی جام جهانی برزیل، شامگاه جمعه برگزارشد و با برتری 3 بر صفر تیم ملی فوتبال ایران به پایان رسید.