مربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: تصميم ما براي برگزاري تمرينات پشت درهاي بسته به نفع هواداران است.

محسن عاشوري اظهار داشت: هفته گذشته مترجم مصطفي دنيزلي با من تماس گرفت و اعلام کرد اگر در ايران هستم تمرينات پرسپوليس را طبق برنامه دنيزلي از روز چهارشنبه شروع کنم تا خودش به ايران بيايد.وي افزود: متاسفانه مشکلي در اين بين پيش آمد و تمرينات را با 2 روز تاخير با 10 نفر شروع کرديم. يک سري از بازيکنان در مرخصي هستند و افراد ديگري همراه با تيم ملي جوانان به مسافرت رفتهاند. انشاالله با اضافه شدن اين بازيکنان تيم کاملي خواهيم داشت.
عاشوري تاکيد کرد: رويانيان از من خواست با قدرت و با اختيار تام کارم را شروع کنم. من هم به خاطر اعتماد ايشان و نگاه ويژه رويانيان کار را شروع کردم. از مسئولان باشگاه درخواست کردم با توجه به اينکه در حال از دست دادن زمان بوديم يک بدنساز خوب استخدام کنند که رويانيان با درخواست من موافقت کرد و چيذري را آورديم که بازيکنان بزرگي مثل مهدوي کيا و هاشميان از او شناخت خوب دارند.
وي در پاسخ به اين سؤال که آيا درست است بدون قرارداد و سرمربي تيم با پرسپوليس استارت زدهايد يادآور شد: قبول دارم اين موضوع حرفهاي نيست که بازيکن و مربي بدون قرارداد کار خود را شروع کند اما من به خاطر پرسپوليس و قلبم خواستم به اين تيم کمک کوچکي کرده باشم. در اين زمان من به فکر پرسپوليس هستم نه چيز ديگر. من در پرسپوليس بازي کردهام و اين تيم را دوست دارم.
عاشوري افزود: از طرف ديگر براي من جالب بود که رويانيان و دنيزلي به من اطمينان کردند. الان نبايد دنبال اين باشيم که قرارداد دارم يا خير. سر فرصت ميشود درباره اين ماجراها حرف زد هر وقت هم سرمربي جديد آمد اختيار تام دارد دستياران خود را انتخاب کند. اگر بودم به پرسپوليس کمک ميکنم در غير اين صورت وجدانم راحت است که کم نگذاشتهام.
مربي پرسپوليس درباره نحوه تمرينات اين تيم گفت: به نظر من بچهها فوق العاده کار را شروع کردند. ما بعد از ظهر روز گذشته 11 کيلومتر را در يک ساعت و 20 دقيقه دويديم و اين نشان ميدهد بازيکنان اين پتانسيل را دارند که 14 کيلومتر را ظرف يک ساعت و 30 دقيقه بدوند. اين خيلي آمار خوبي است و مرا غافلگير و خيالم را براي شروع فصل راحت کرد.
وي در خصوص بازيکنان جذب شده گفت: در خط دفاعي و دروازه کمي نگران بوديم اما بازيکنان خوبي را جذب کرديم. در خط هافبک نيز چندان نگران نبوديم اما در حمله نياز به بازيکنان داشتيم که مهرههاي خوبي را گرفتهايم. نياز به دو هافبک دفاعي خوب داريم که يکي از آنها از برزيل ميآيد و کار بازيکن ديگر نيز توسط رويانيان در حال انجام است.
مربي پرسپوليس درباره ناراحتي هواداران از برگزاري تمرينات پشت درهاي بسته گفت: يک سال فوتبالم را در قطر دنبال کردم اما بدترين روزهاي فوتباليام بود چون هيچ هواداري را در بازيها نميديدم. وقتي هوادار در فوتبال نباشد هيچ لذتي ندارد ولي اين کار ما فقط به خاطر هواداران است. در فصل بدنسازي فشار روي بازيکنان بسيار زياد است و بايد صداها راحتتر و با تمرکز به يک بازيکن برسد در غير اين صورت خلل ايجاد ميشود. با توجه به اينکه بدنسازي پرسپوليس به روز است تصميم گرفتيم هواداران در تمرين نباشند اما اين موضوع به معناي آن نيست که هواداران را در تمرينات راه نميدهيم.
وي تاکيد کرد: اگر اين تصميم را گرفتهايم به خاطر خود هواداران است. هواداران به بازيکنان پرسپوليس علاقه دارند و بعد از اينکه بازيکنان مورد علاقه خود را تشويق ميکنند دوست دارند جواب بشنوند و اگر بازيکني عکس العمل نشان ندهد ممکن است دلخوريهايي به وجود آيد. به همين دليل هواداران از من بپذيرند که اين کار به نفع پرسپوليس است.