گردان:قول می دهم بهترین شهاب چند سال اخیر باشم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: گردان:قول می دهم بهترین شهاب چند سال اخیر باشم

نام واقعی
    FarSHaD
    استاتوس
    به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 23,000 بار در 7,966 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 47 تاپیک

گردان:قول می دهم بهترین شهاب چند سال اخیر باشم

مهمترين ضعف و مشكل پرسپوليس فصل گذشته در خط دروازه بود. جايي كه مديران اين تيم را مجبور كرد آسمير آودوكيچ بوسنيايي را براي حفظ آبرو در هفت بازي آسيايي به خدمت بگيرند.
    به هر حال ليگ كابوسوار يازدهم تمام شد و حالا خبر جذب شهاب گردان يكي از بهترين اخباري است كه هواداران پرسپوليس ميتوانستند در فصل نقل و انتقالات از آن مطلع شوند. البته جذب بازيكناني مثل سيدجلال حسيني و بنگر هم موجبات خوشحالي هواداران تيم سرخپوش پايتخت را فراهم كرده اما آمدن گردان نويد روزهاي كماشتباهتر در دروازه قرمزها را ميدهد. دروازهاي كه با هنر هوشيار و ميثاق معمارزاده، مهمترين دغدغه باشگاهي شده بود كه روزگار با احمدرضا عابدزاده در ليگ آقايي ميكرد.
    دروازهبان جديد پرسپوليس قرار است از چه روزي در تمرينات شركت كند؟
    پس از بازي تيم ملي برابر قطر چند روزي استراحت كردم و حالا دنبال كارهاي تسويه حسابم با باشگاه ذوبآهن هستم و هر وقت كه زمان تمرينات را اعلام كنند در تمرينات شركت ميكنم.

فوتبالدوستان به اين پرسپوليس لقب كهكشاني را دادهاند و تو هم يكي از ستارههاي اين كهكشان هستي... و ميداني كه هر تيمي طي چند سال اخير اين لقب را گرفته، ناموفق بوده است؟
    اصلا اعتقادي به اين القاب ندارم. عدهاي با دادن چنين القابي به تيممان فقط دنبال اين هستند تا بچهها را وارد حاشيه كنند، همين و بس. اگر هم طي چند سال اخير هر تيمي كه لقب كهكشاني را گرفته، نابود شده به خاطر همين حاشيههاست. در فوتبال اسمها بازي نميكنند و اگر همين بازيكنان كه اسمشان را گذاشتهاند ستاره، در كوران مسابقات آماده نباشند، بدترين كارنامه براي تيم به دست ميآيد.

چطور ميشود كه يك باشگاه با گرفتن چنين القابي وارد حاشيه ميشود. پس چرا مثلا در لاليگا، رئال مادريد و بارسلونا اسير اينگونه اسمها نشدند...
    عدهاي لقب كهكشاني را به پرسپوليس دادهاند تا اگر تيم چند هفتهاي نتيجه نگرفت، روحيه مهرهها را مورد هجمه انتقادات قرار بدهند. حرف من اين است كه برخيها دنبال اين هستند تا در آينده از چنين القابي سوءاستفاده كنند و تيم را به حاشيه ببرند.
    دوست نداريم چنين القابي را به تيممان بچسبانند. دنبال اين هستيم تا يك تيم خوب و كاملي باشيم نه اينكه كهكشاني باشيم. در اروپا اوضاع خيلي با ايران فرق دارد و فرهنگ فوتبال آنها با ستارههايشان شناخته ميشود. ظرفيت بازيكنها هم بيشتر است.

پرسپوليس براي ليگ دوازدهم خيلي خوب و كامل بسته شده است. آيا ميتوان از حالا روي قهرماني اين تيم حساب باز كرد؟
    شوخي ميكنيد، معلوم است كه نميشود از حالا راجع به قهرماني صحبت كرد. ميدانم كه پرسپوليس جزو تيمهاي بزرگ است و هوادارانش فقط از اين تيم قهرماني ميخواهند و به عنوان دوم، سومي هم راضي نميشوند. نهايت تلاشمان را ميكنيم تا بتوانيم اين تيم را به قهرماني برسانيم.

تيم جديدت فصل گذشته در خط دروازه با مشكلات فراواني مواجه بود. آيا شهاب گردان ميتواند مشكل اين تيم در خط دروازه را حل كند. هواداران به شما به چشم ناجي نگاه ميكنند.
    من كار خودم را ميكنم. من شهاب گردان هستم و نميتوانم بيشتر از توانم ظاهر شوم. تا جايي كه بتوانم سعي ميكنم براي تيم مهرهاي خوب و كارآمد باشم. فصل گذشتهام مشكل پرسپوليس فقط ضعف در خط دروازه نبود ولي همه ميخواستند كه تمامي تقصيرها و اشتباهات را گردن دروازهبانها بيندازند.

عليرضا حقيقي طي مصاحبهاي عنوان كرده بود كه فقط تو لياقت حضور در درون دروازه پرسپوليس اين فصل را داشتي. در اين خصوص چه صحبتي داري؟
    عليرضا حقيقي به من لطف دارد و اميدوارم بتوانم به خوبي از عهده وظيفهام بربيايم. با حضور ماهيني، حسيني، بنگر و پولادي ميتوانيم بهترين خط دفاع ليگ را تشكيل بدهيم.

اين روزها صحبت از تحويل خودروهاي گرانقيمت به بازيكنان پرسپوليس و آپارتمانهاي شيك به آنهاست. حالا تو صاحب كداميك شدهاي؟
    باور كنيد من نه ماشين گرفتهام و نه آپارتمان حتي هنوز پول هم نگرفتهام و قرار است قسط اول پيشقراردادم قبل از اولين بازي پرداخت شود.

بدرود آقای کریمی...

ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

جادوگری بود که 8 می پوشید...

29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....

نام واقعی
    سید علی نورالدینی
    استاتوس
    رائفی پور
    شغل و حرفه
    دانش آموز