مرجع خبری پرسپولیس : مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره انتقادهای قلعهنویی گفت: در هیئت مدیره استقلال دو معاون وزیر ورزش حضور دارند و این تیم بیشتر از ما پول گرفته است.
محمد رویانیان در مورد انتقادهای امیر قلعه نویی عنوان کرد: قلعهنویی را از زمان دوردست میشناسم و همواره بازیها و مربیگریاش را دنبال میکردم. او از نظر فنی یکی از بهترین مربیان ایران است و برای فوتبال ما زحمات زیادی کشیده است. من به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس قلعهنویی را دوست دارم و برای وی همیشه از صمیم قلب آرزوی موفقیت میکنم. او مربی بادانش و خوبی است. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ادامه داد: آقای قلعهنویی! من همیشه حرمت شما را نگه می دارم اما مطمئن باشید وزارت ورزش و دولت در مدتی که من سکان هدایت پرسپولیس را بر عهده گرفتم به استقلال بیشتر از پرسپولیس پول داده است. شما مطمئن باشید و شک نکنید. یکی از دلایل این موضوع حضور دو معاون قدرتمند وزیر ورزش در هیئت مدیره باشگاه استقلال است. حالا چطور میشود ما پول زیادی گرفته باشیم و شما نگرفته باشید؟ آقای قلعه نویی! من به شما قول میدهم همیشه در کنار شما هستم چرا که همانطور که گفتم شما مربی اررشمند فوتبال این مملکت هستید. رویانیان تاکید کرد: استقلال و پرسپولیس دو تیم بزرگ محبوب و مردمی ایران هستند و باید همیشه کنار همدیگر باشند. ما همیشه کنار استقلال هستیم و هیچ وقت دوستان خودمان را تنها نمیگذاریم. وی در ادامه گفتوگو در خصوص قرارداد دنیزلی گفت: به زودی از طریق نمایندهام اقداماتی در این زمینه انجام خواهیم داد.
رویانیان در پاسخ به این سؤال که تکلیف سرمربیگری پرسپولیس پس از جلسه شب گذشته با متسو چه شد گفت: هنوز به توافق نهایی نرسیدهایم و هر وقت اتفاقی افتاد اعلام خواهیم کرد. عجله نکنید و همه چیز را ظرف 2 روز آینده مشخص خواهیم کرد. وی در خصوص مذاکراتش با کالدرون مربی آرژانتینی تنها به خندهای اکتفا کرد و گفت: اذیتمان نکنید. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره انتقادهای که به او میشود گفت: کار خودم را دنبال میکنم تا تیم خوب را طبق قول قبلیام بسازم. در فصل گذشته به هواداران قول داده بودم امسال تیم خوبی بسازیم. اکنون هم تا دقیقه 90 پا پس نمیکشم و کار خودم را با قدرت پیش رو میبرم. به حرفها توجهی ندارم و سعی خواهم کرد بهترین تیم را برای پرسپولیس ببندم چون این حق هواداران ما است که تیمی خوب و قدرتمند را داشته باشند.