دولت امسال يک قران به پرسپوليس نداده است
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: دولت امسال يک قران به پرسپوليس نداده است

نام واقعی
    مهران
    استاتوس
    حآلـم همچـون حـال گـرگـی استـــ کـ ه ، خــدآونـد تـوب
    شغل و حرفه
    عاشق پرسپولیس
    بازیکن محبوب
    daie
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 899 بار در 300 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

دولت امسال يک قران به پرسپوليس نداده است

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، مديرعامل باشگاه پرسپوليس درباره نظرش نسبت به عدم رعايت قانون سقف قرارداد توسط پرسپوليس گفت: همه انگار يادشان رفته که سالهاي گذشته چه قراردادهايي ميبستند، حالا که من آمدم و راستش را گفتم و اعلام کردم که سقف را رعايت نميکنم، 10 ـ 15 روز است که مرا ميکوبند. هيچ کسي اين قانون را رعايت نميکرد. ظاهرا راست گفتن هزينه دارد و ما مشغول پرداخت اين هزينه هستيم.

وي گفت: همه ميگفتند که سقف را رعايت ميکنيم، اما در واقع اين کار را انجام نميدادند. الان بعضي از باشگاهها مجبورند که سقف را رعايت کنند و حتي قراردادهاي زير سقف مصوب ببندند. باشگاههايي همچون گهر زاگرس يا صباي قم. صبا الان که آسيايي شده، نميتواند هزينه سنگيني براي بستن تيمش بکند، ما هم نميتوانيم بکنيم، اما مجبوريم. پرسپوليس 30 ميليون يا دست کم 25 ميليون نفر هوادار دارد که البته از هواداران استقلال بيشتر است. براي برآورده کردن انتظارهاي اين تعداد هوادار مجبوريم تيم خوبي ببنديم. علي فتحاللهزاده مدير عامل باشگاه استقلال مجبور است که چک بدهد تا به هزار بدبختي جايگاه تيم را حفظ کند. ميليونها آدم ميخواهند پرسپوليس و استقلال خوبي را ببينند، نميشود همه تيمها بازيکنانشان را بگيرند و بازيکناني که ماندهاند و کسي آنها را نخواست، ما بگيريم. فشار روي امثال پرسپوليس نسبت به صبا بيشتر است. صبا طرفدار زيادي ندارد، اما تيم خوبي است.

رويانيان که کمي عصباني هم شده بود، ادامه داد: مدير عامل باشگاه که نميتواند بنشيند و فقط تماشا کند، دولت امسال يک قران هم به پرسپوليس و استقلال نداده است و اين از مشکلات ما است. مگر در برنامه پنجم توسعه، نيامده که دولت حق هيچ گونه کمکي به باشگاهها ندارد. خب، با اين حساب اگر باشگاه نتواند خودش پول در نياورد چه کار کند؟ چرا اصلا وجود دارد؟ چرا من را به عنوان مدير عامل سر کار گذاشتهاند؟ من از زماني که به پرسپوليس آمده ام تنها 4.5 ميليارد تومان از دولت گرفتهام. تراز مالي باشگاه در سال قبل مشخص است و به هر کدام از مسئولان فدراسيون و يا سازمان بازرسي که آن را خواستند، تحويل ميدهم.

وي خاطر نشان کرد: پرسپوليس سال گذشته تيمش را با 10 و نيم ميليارد تومان بسته است، الان 15 تا 20 درصد افزايش قيمتها هم که طبيعي است. دولت هم پولي به ما نداده است. پرسپوليس هم که اصلا تيم پايهاي ندارد. پس با اين وضعيت ما بايد دست روي دست بگذاريم و اوضاع را تماشا کنيم؟ ما محکوم به خريد بازيکن هستيم. البته اگر من سه سال مدير عامل پرسپوليس باشم، کار را به گونهاي به جلو ميبرم که بعد از سه سال اين طور بازيکن نخرم و پرسپوليس از داشتههايش در تيمهاي پايه استفاده کند.

رويانيان خطاب به منتقدانش، گفت: نبايد به جاي کمک به يکديگر به هم بتازيم. مديرعامل پرسپوليس بايد چکار کند، وقتي که قانون ميگويد خودت مجبور هستي پول در بياوري. هر چند در اين مدت به من توهين هم شد، اما من، فتحاللهزاده را بزرگ خودم ميدانم. همه در فشار هستيم و بايد به يکديگر کمک کنيم. پيش از اين قرار بود نيمي از هزينههاي پرسپوليس را دولت تامين کند و نيمي را خودمان با درآمدزايي کسب کنيم. بنابراين بخشي که بايد خودم تامين کنم را از طريق برنامهريزيهاي اقتصادي و جذب اسپانسر بايد به دست بياورم. کجاي اين موضوع خلاف است؟

مدير عامل باشگاه پرسپوليس که صبح امروز (جمعه) در برنامه تلويزيوني «ورزش و مردم» حاضر شده بود، در واکنش به اين که انتقادها بيشتر معطوف به اين بود که شما بازار نقل و انتقالات را گران کرده ايد و سطح نرخ بازيکنان را افزايش دادهايد، اظهار کرد: از کجا اين را ميدانيد؟ کسي که ميگويد فلان بازيکن با يک ميليارد و اندي به پرسپوليس رفته، قطعا خودش پيشنهاد يک ميلياردي به آن بازيکن داده که حالا مثلا من با 50 يا 100 ميليون تومان بيشتر آن بازيکن را جذب کردم، چه کسي ميداند که من با ارقام ميلياردي بازيکن گرفتهام، ملاک و معيارشان چيست؟ امسال با افزايش سقف قرارداد به اضافه متعلقات آن 550 ميليون تومان حداکثر مبلغ دريافتي يک بازيکن است. اما پارسال که من نبودم، آقايان با ارقام 700 يا 900 ميليون توماني و يک ميليارد توماني تيمشان را بستند.

رويانيان در واکنش به اين که آيا با تعهد به پرداخت مبالغ کلان در آينده درگير بدهيهاي سنگين مالي غير قابل پرداخت نميشويد؟ تصريح کرد: متاسفانه بدون بررسي صحبتهايي را در اين باره مطرح ميکنند. حتي ديدم بعضا روساي فدراسيون فوتبال و سازمان ليگ و يک بار هم وزير ورزش و جوانان برابر افکار عمومي به نوعي عنوان کردند که ما رقمهاي بالايي را به بازيکنان دادهايم! اين مسئولان کجا از من مدرک خواستند که به آنها ندادهام؟ يک کسي گفته بود شايد از ارث پدرش بوده، اما من همين جا مي گويم که کل خانه پدري من در لب خط راهآهن قم 49 متر است. بچههاي من همين الان مستاجر و بعضا بيکارند. خودم از يکجا حقوق دريافت ميکنم، اما متاسفانه اتهام ميزنند که رويانيان ميلياردي هزينه ميکند.

وي ادامه داد: من امسال شش ـ هفت بازيکن مليپوش گرفتهام، اين هنر ما است.
    از چی بگم برات؟&l
    توقع داري چه چيزي از ليگ ما درآد؟&l
    از فرهادي که شده سنبل رشادت
    امارات براش شده منبع درآمدپس دخترش الان کجاست؟ نیست؟؟؟&
    اون تو اماراته پس گناه نیستاز چی بگم ؟&
    از قهرمانیه 20 تومنی؟&
    که شرفش میفروشه به هر 2 تومنی؟&
    پس اردشیر مافیا الان کجاست نیست؟&
    اونم تو سئول داره ( بووووق ) پس گناه نیستاز چی بگم برات ؟؟
    از این داوریهای مفتیسوت زدن چاقالایی مث ترکی؟؟
    آره همون که استق لولُ قهرمان کرد.
    شرف و ناموسشُ واسه پول فنا کرد
    اما این بدونید که شهریار من تُ...م داره باختن با داوری به سپاهان براش افت داره
    پس اینُ مینویسم من با خون و غیرت" وقتی رسم مردونگی میمیره با پول و بیعت

2. 2 کاربر مقابل از arshambarselona عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Aliparsa (22nd June 2012), IMAN (22nd June 2012)

نام واقعی
    هادی
    استاتوس
    پرسپولیس
    شغل و حرفه
    كارمند
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 7,984 بار در 2,479 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    دمش گرم.

نام واقعی
    hamedjaafari
    شغل و حرفه
    کارمند شرکت مس سرچشمه
    تیم های محبوب خارجی
    Arsenal | Spain
    تشکر شده 209 بار در 128 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    راه در جهان یکیست و ان راه راستی (داریوش کبیر)

نام واقعی
    hamid
    شغل و حرفه
    بازیگر
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Italy
    تشکر شده 661 بار در 219 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    هنرت مارو کشته سردار جوننننننننننننننننننننننن نننن
    اسطوره ی آسیا هیچوقت غروب نداری............. علی کریمی با لبی خندون.سوراخ میکنه تاج رو با یه برگردون...........واسه ی من یه دنیاست یدونه هم علی کریمی که زندگی نامم با علی کریمی

نام واقعی
    توحید
    شغل و حرفه
    کارمند
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 93 بار در 41 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    اینا از یه جایی دیگه میسوزن بیچاره ها!!! سردار برو جلو ما پشتتیم!! تو این مدت کم همه عاشقت شدن!! از مدیرعامل سپاهان خوشم اومد گفت کار سردار درسته ایراد از قوانین ماست!! به نظر من قانون سقف قرارداد چیز چرتیه باید از یه راه دیگه وارد شن
    آهای فتل خبردار
    داره میاد یه سردار
    تیمشون کهکشونه
    خدا خودش میدونه
    بردن تیمها چه آسونه
    6تایی ها فراوونه

نام واقعی
    IMAN
    استاتوس
    هنو اولشه...
    شغل و حرفه
    در ره طبابت