هافبک پرسپولیس گفت: برخیها فصل قبل بهتر عمل کردند و بازیکنانشان را گرفتند و امسال که عقب ماندهاند حرف و حدیث و حاشیه درست میکنند.

علی کریمی در حاشیه تمرین امروز در جمع خبرنگاران گفت: امیدوار هستم مربیای به پرسپولیس بیاید که بتواند به این تیم خدمت کند. فکر کنم باشگاه در حال بررسی گزینهها است که بهترین انتخاب را در کمترین زمان داشته باشد. گزینههایی که در حال حاضر وجود دارد باید روی آن فکر شود تا بهترین آن انتخاب شود. باید زودتر کار خود را شروع کنیم چون به نظر من همین امروز هم دیر است. یک ماه به شروع لیگ مانده و باید محکم و با قدرت تیم خود را ببندیم چون کار سختی در ادامه بازیها داریم.

وی در خصوص بازیکنان جدید این تیم گفت: بازیکنان بسیار خوبی جذب کردهایم. جا دارد به تک تک بازیکنان پرسپولیس که به این تیم اضافه شدهاند خیر مقدم بگویم و برای آنها آرزوی موفقیت کنم و یک خسته نباشید به بازیکنانی بگویم که دیگر در جمع ما نیستند و از ما جدا شدهاند. برای این بازیکنان در تیمهای دیگر آرزوی موفقیت میکنم.

کریمی ادامه داد: در جذب بازیکنان بسیار خوب عمل کردهایم و در فصل نقل و انتقالات عالی بودهایم. حالا باید همه دست به دست هم دهیم تا تیمی قوی، محکم و با تعصب داشته باشیم.

وی در خصوص سقف قرار دادهای بازیکنان عنوان کرد: در مورد سقف قراردادها باید با باشگاه صحبت کنید. من نباید در این باره حرفی بزنم و همه چیز را باید باشگاه بگوید. برخی دوست دارند زیاد در این باره حرف بزنند اما مطمئن باشید اگر لازم شد باشگاه همه چیز را اعلام میکند. در فوتبال مسائل زیادی است که میشود در مورد آن صحبت کرد و فقط به این موارد پیش پا افتاده نپردازیم.

کریمی خاطرنشان کرد: برخیها دوست دارند حاشیه سازی کنند. در فصل نقل و انتقالات هر فردی زرنگتر باشد میتواند بهترینها را بگیرد. فردی که تلاش کند مزد زحمات خود را میگیرد. آقایان فصل قبل بهتر عمل کردند و بازیکنانشان را گرفتند و حالا امسال عقب ماندهاند و فقط حرف و حدیث درست میکنند. پرسپولیس امسال خوب عمل کرده و باید این مسئله را قبول کنیم. به نظر من بهتر است با هم جوانمردانه برخورد کنیم تا رقابت سالم ایجاد شود. تنشها هیچ سودی ندارد و طبیعتا هر تیمی که بیشتر تلاش کند و با هوش باشد بیشتر به نتیجه میرسد.

وی در پاسخ به این سؤال که برخی بازیکنان اعلام کردند دوست ندارند کریمی در پرسپولیس بماند گفت: من به صحبتهای مازیار زارع و این حرفها کاری ندارم. من عاشق پرسپولیس هستم و خیلی چیزها باورم نمیشود اما اگر چنین چیزی باشد از ضعف آن بازیکنان است که دوست داشتند من نباشند و خودشان باشند. برای این افراد حتی اگر دشمن من باشند آرزوی موفقیت میکنم و انشاالله در زندگی ورزشی و فوتبالی خود موفق باشند.

کریمی افزود: اگر این افراد ورزشی هستند که حرفی ندارم. برخی از آنها اگر ورزشی نیستند جای سؤال دارد که دنبال چه منافعی هستند اما از همه مهمتر این است که الان علی کریمی در پرسپولیس حضور دارد. به آنها اعلام میکنم یک سال دیگر من را تحمل کنید انشاالله سال دیگر این آقایان که دوست ندارند کریمی باشد به هدف خودشان میرسند. من فقط به عشق پرسپولیس با این تیم قرارداد امضا کردهام و به دنبال هیچ منافع و هیچ سودی نبودم.