مهدويکيا: قرعه خوب يا بد جزئي از فوتبال است
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: مهدويکيا: قرعه خوب يا بد جزئي از فوتبال است

نام واقعی
    نادیا
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Spain
    تشکر شده 678 بار در 231 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

کاپيتان تيم فوتبال پرسپوليس گفت: قرعه خوب يا بد جزئي از فوتبال است اما آب و هواي آبادان در اولين بازي ما در ليگ برتر مشکل بزرگ ما است.

مهدي مهدوي کيا درباره قرعه کشي هفته اول ليگ برتر اظهار داشت: هميشه در فوتبال قرعه خوب و يا بد جزئي از اين تيم رشته ورزشي بوده درست است که شايد در برخي از مسائل تأثيرگذار باشد اما تيمي که به دنبال قهرماني است نبايد زياد به اين موضوعات توجهي کند.

وي افزود: قطعا آب و هواي خاص آبادان دردسر ما در هفته اول ليگ برتر است، اما فرقي ندارد و ما اگر ميخواهيم بازي را ببريم بايد از اول خودمان را آماده کنيم. بالاخره با توجه به تمريناتي که پشت سر گذاشتيم سعي خواهيم کرد در 25 روز مانده به بازي ها بيشتر با شرايط بازي اول آشنا شويم.

مهدوي کيا گفت: البته مشکل ديگر ما بخشيده نشدن هواداران پرسپوليس پس از اتفاقات فصل گذشته است. من اميدوارم که هواداران پرسپوليس با تدابير خوب فدراسيون فوتبال و کميتههاي ذيربط بخشيده شود تا در بازي اول در ورزشگاه آزادي پرسپوليس را حمايت کند. پرسپوليس و فوتبال ايران نياز به هوادار دارد و بايد در اين باره دقت نظر لازم را داشته باشيم.

مهدوي کيا در خصوص حضورش در زورخانه چيذر و کمک به زندانيان نيز گفت: اين وظيفه کوچک من بود که در قبال هموطنان ايرانيام که غير عمد پشت ميلههاي زندان هستند، کمک کنم. ورزشي ها اين را بدانند با اين کار ضرر نميکنند و من اميدوار هستم که فوتباليستهاي بيشتري را در گودهاي زورخانه ببينيم. البته بازيکنان پرسپوليس قصد داشتند در مراسم روز گذشته شرکت کنند اما به دليل همزماني با تمرينات اين اتفاق نيفتاد. من به عنوان نماينده باشگاه پرسپوليس در اين مراسم حضور داشتم تا بتوانم دل همتاي ايراني خودم را با کار کوچکي شاد کنم.

امپراتور یونان به کورش بزرگ گفت:ما برای شرف می جنگیم و شما برای

ثروت.کورش بزرگ جواب داد: هر کس برای نداشته هایش می جنگد...

2. کاربر مقابل از nadia عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

paydar (25th June 2012)