مرجع خبری پرسپولیس : هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: انگیزه لازم را برای شکست ذوب آهن داریم و فقط برای برد به اصفهان می رویم.

سامان آقازمانی که امروز در باشگاه حضور یافته بود با اشاره به دیدار پنجشبنه برابر ذوب آهن، گفت: ما چاره ای جز برد نداریم و تنها برای کسب سه امتیاز به اصفهان می رویم چون نمی خواهیم شرایط چهار هفته اول را داشته باشیم و امیدوارم دست پر از اصفهان بازگردیم و خودمان را برای بازی دربی آماده کنیم.

وی افزود: ذوب آهن تیم خوب و یک دستی است که توسط مربی بزرگی هدایت می شود و همچنان به عنوان نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارد. کادر فنی قوی، هماهنگی بازیکنان، زمین خودی و هواداران اصفهانی از فاکتورهای تیم میزبان است اما ما برای شکست این تیم آماده و برای 3 امتیاز این دیدار هم قسم شده ایم.

آقازمانی در مورد مصدومیت، سرماخوردگی و عدم حضور ملی پوشان و تاثیر اینها در روند تیمی پرسپولیس، گفت: بدشانسی همچنان گریبانگیر ما شده است. سرماخوردگی تعدادی از بازیکنان، مصدومیت نصرتی، شیث، نورمحمدی و غیبت ملی پوشان تا حدودی ما را تهدید می کرد که خوشبختانه مصدومان و دیگر بازیکنان به بازی برابر ذوب آهن خواهند رسید.

سامان در ادامه در خصوص شرایط خودش تصریح کرد: شکر خدا شرایط لازم را دارم و از لحاظ فنی و بدنی آماده ام و در خدمت تیم هستم.

مدافع، هافبک سرخپوشان تاکید کرد: کادر فنی با آنالیز و تاکتیک های کار شده، برنامه خاصی را برای دیدار با ذوب آهن در نظر گرفته است و بازیکنان نیز با انگیزه بالا، آماده بازی هفته ششم هستند. ضمن اینکه با حمایتی که هواداران در بازی برابر صنعت نفت از ما کردند، امیدوارم جواب محبت هایشان را در این بازی بدهیم.

آقازمانی درباره شرایط سکوها نسبت به هفته های گذشته گفت: هواداران حق دارند اما عده ای با استفاده از حربه تفرقه و شعارهای منفی قصد برهم زدن عملکرد بازیکنان، کادر فنی و تیم را در ورزشگاه ها دارند و می بینیم که در دیگر دیدارها هم این شعارها رواج یافته است اما هواداران ما هوشیار هستند و تحریک این افراد نمی شوند.

سامان در خصوص اختلاف بین بازیکنان پرسپولیس گفت: شایعات و حاشیه های زیادی در هفته گذشته حول تیم احساس می شد که اصلا صحت نداشت. در تیم ما رفاقت در خارج از محل تمرین و رقابت در تمرین حرف اول را می زند. بازیکنان با جدیت کار می کنند تا عملکرد قابل قبولی داشته باشند و تیم را به جایگاه اصلی اش برسانند و گوشه چشمی هم برای دعوت به تیم ملی دارند.

آقازمانی در مورد آخرین صحبت های سرمربی تیم تاکید کرد: حق مسلم سرمربی هر تیمی است که در زمان افزایش حاشیه ها، بازیکنان را آگاه کند و حرف و حدیث ها را کاهش دهد و این کار مقدور نمی باشد مگر با هوشیاری کادر فنی و بازیکنان. آقای استیلی به بازیکنان تاکید کرد که فقط به فکر تمرین، بازی منطقی و کسب نتیجه باشند.

وی در پایان درباره خروج تیم از بحران خاطرنشان کرد: ما در بازی برابر صنعت نفت آبادان با حمایت هواداران از این بحران خارج شدیم و سعی می کنیم این روند تداوم یابد تا به صدر جدول برسیم.