آبی ها چقدر میسوزند/لطفا این پست را بخواند و جواب دهید.
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: آبی ها چقدر میسوزند/لطفا این پست را بخواند و جواب دهید.

نام واقعی
    علی
    استاتوس
    علی
    شغل و حرفه
    دانشجوی زبان و ادبیات انگلیسی.
    تیم های محبوب خارجی
    Liverpool | Germany
    تشکر شده 45 بار در 26 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

Talking آبی ها چقدر میسوزند/لطفا این پست را بخواند و جواب دهید.

مثلا براشون مهم نیست اگه بود چی کار میکردند؟/نظرات استقلالی در سایت خود باشگاه راجه به شش تایی ها.

عذرخواهی «جواداللهوردی» از استقلالیها پس از 38 سال/ بزودی میگویم چه کسی مقصر آن اتفاق بود
    1087 کلیک توسط ali_esteghlali در Sep 07 2011, 3:56 pm

ارسال به دیگر شبکه ها:

جوادالله وردی را هنوز متهم می کنند که در بازی معروف 16 شهریور ماه سال 1352 به پرسپولیس راه داده است.
    ۱۳۹۰ چهارشنبه ۱۶ شهریور ساعت 15:49
    در بازی معروف 16 شهریور 52، پرسپولیس برابر استقلال با نتیجه 6-صفر برنده شد. جوادالله وردی بازیکن 21 ساله خط دفاع تیم تاج سابق بود که بعد از این باخت به تیم پرسپولیس رفت. رفتن او به پرسپولیس شبهات بسیاری را مطرح ساخت از جمله اینکه در آن بازی، به بازیکنان تیم سرخپوش راه داده است.
    گفتوگوی خبرنگار ورزشی برنا با الله وردی را در زیر می خوانید:

*بعد از 38 سال متهم ردیف اول سنگین ترین باخت استقلال هستید. چرا این مسئله در ذهن اهالی فوتبال روشن نمی شود؟
    -بعد از 38 سال، از هواداران استقلال عذر می خواهم چون به گونه ای رفتار کردم که مقصر باخت لقب گرفتم. حساب من با هواداران استقلال که من را با تمام وجود دوست داشتند جداست؛ من محبوب آنها بودم و نباید به گونه ای برخورد می کردم که قداست عملکردم برای آنها کم شود البته از حیث فنی هیچ مشکلی نداشتم.

*یعنی چه؟
    -در آن بازی ما شش گل خوردیم که سه تایش شوت از راه دور و 2 تایش اشکال منصور رشیدی و عبدالهی در دفع توپ بود، گیرم که من سوتی دادم، فقط یک گل می ماند، بعد هم اگر می خواستم راه بدهم جوری راه می دادم که در 90 دقیقه دستم نشکند و مینسک زانویم پاره نشود. چطور من راه دادم و مصدوم هم شدم و شش ماه خانه نشین شدم؟!

*پس چرا عذرخواهی می کنید؟
    -چون بعد از بازی روبروی پرویز خسروانی مالک باشگاه ایستادم و وقتی به ما گفت شما ننگ تاج هستید، من گفتم شما رییس ننگ ها هستید و به پرسپولیس رفتم. عذرخواهی من به علت آن است که طوری رفتار کردم که خودم را مقصر کردم وگرنه مقصر آنهایی هستند که شب قبل از بازی بخاطر رفتارهایشان در کلانتری تشریف داشتند.

*شما واقعا روی یک گل مقصر بودید؟
    -من می گویم اگر قرار است مقصر باشم هم روی یک گل مقصر بودم، اما به راستی من جواد الله وردی نه، من یک آدمک، یک مترسک، آن 10 بازیکن دیگر تاج کجا بودند؟! پرسپولیس 10-11 سال قبل 9 نفره شد و با استقلال مساوی کرد. فکر کنید من اصلا در زمین نبودم، آن همه ملی پوش باید 6 گل از پرسپولیس می خوردند؟ هزار بار گفته ام و برای هزار و یکمین بار می گویم که مگر آقایان دیگر رفته بودند گل بچینند؟

*چرا رفتید پرسپولیس؟ خودتان قضیه را وارونه نکردید؟
    -در زندگی ام ذلت را تحمل نکرده ام، 21 ساله بودم وقتی خسروانی به بچه ها گفت شما ننگ هستید انتظار داشتم یکی جواب بدهد اما نه ... هیچ کس جواب نداد، من هم جواب دادم، خسروانی ناراحت شد اما چند روز بعد کسی را فرستاد که من را برگرداند اما من تصمیم خود را گرفته بودم و به پرسپولیس رفتم، تازه در پرسپولیس هم شرایط خوبی را نداشتم.

*یعنی چی؟
    -درست است که بهزادی خودش من را به پرسپولیس آورده بود اما چشمتان روز بد نبیند، تا یک سال به من می گفتند تو هنوز خونت آبیه!

*می گویند دل جوادالله وردی بعداز گذشت این همه سال با تاج است؟
    -با پرسپولیس از فوتبال خداحافظی کرده ام اما مگر می توان روزهای خوبی را که در کنار تاج سابق بودم را فراموش کنم؟ محبت های تاجی ها را فراموش نمی کنم و از آنها عذر می خواهم که نماندم و حقیقت ماجرا را روشن نکردم، نگفتم عامل باخت ما چه کسی بود.

*چه کسی بود؟
    شاید بزودی و در سی و نهمین سالگرد آن دربی اگر زنده بودم بگویم.
    رای منفی استقلال
    رای مثبت با رنگ آبی و رای منفی با رنگ قرمز مشخص شده است:
    ali_esteghlaliAlibarcapersianblueboyarash-khanSS-lovefarzin22shadans-saman-sgagooESTEGHLALEGHAHRAMANpe3are_abikamyaraskarfary ad
    نظرات کاربران

توسط mahdi_7 در Sep 07 2011, 5:35 pm
    (0)
    نقل قول:
    توسط : Mostafaa
    نکنه این آقا الگوی نیکبخت و سیاوش اکبرپوره ..... :))
    اکبرپور چی کار کرده
    [نقل قول]

توسط babakghara در Sep 07 2011, 5:20 pm
    (1-)
    نقل قول:
    توسط : babakghara
    یکی باید از ایشان سوال کند چرا تیمسار خسروانی بین دونیمه اون رفتارو میکنه ؟ آیا دیوانه بوده که تقصیرو بندازه گردن کسی اونم بین دو نیمه ؟ من برادر زاده یکی از پیشکسوتان تاج و تیم ملی هستم . عموی من تمام اتفاقات داخل رختکن اون بازیو بارها و بارها برای من تعریف کرده. خدا خودش شاهده که اگر میشد داستان تعریف کرد (بخصوص بین دو نیمه رو) خیلی چیزها از این پرسپولیس های کثیف رو میشد. خدا همه مقصرهای اون قضیه بخصوص آقی عبدو (مدیر وقت پرسپولیس) و لعنت کنه
    از آقای عبدو صاحب سابق باشگاه پرسپولیس و بلینگ عبدو (تقاطع صدر و شریعتی) بگم : یک آدم کثیف زدوبند کار حرفه ای بود برای مثال یکی از کثاقت کاریهاش در مورد بهم زدن زندگی زناشویی یکی از بهترین بازیکن های تیم پرسپولیس بود که شهره عام و خاص شده بود
    [نقل قول]

توسط sanya در Sep 07 2011, 5:15 pm
    (1-)
    هركس بره لنگ مهر ننگين خيانت رو به پيشونيش زده بالاتر از عابدزاده كه كسي نبوده.
    [نقل قول]

توسط babakghara در Sep 07 2011, 5:04 pm
    (2)
    یکی باید از ایشان سوال کند چرا تیمسار خسروانی بین دونیمه اون رفتارو میکنه ؟ آیا دیوانه بوده که تقصیرو بندازه گردن کسی اونم بین دو نیمه ؟ من برادر زاده یکی از پیشکسوتان تاج و تیم ملی هستم . عموی من تمام اتفاقات داخل رختکن اون بازیو بارها و بارها برای من تعریف کرده. خدا خودش شاهده که اگر میشد داستان تعریف کرد (بخصوص بین دو نیمه رو) خیلی چیزها از این پرسپولیس های کثیف رو میشد. خدا همه مقصرهای اون قضیه بخصوص آقی عبدو (مدیر وقت پرسپولیس) و لعنت کنه
    [نقل قول]

توسط samavaty در Sep 07 2011, 4:58 pm
    (0)
    راستی یکی این را خبر کنه: مرور 22 باخت سنگين رسمي تاريخ پرسپوليس 1- پرسپوليس يك – پاس 3 (1347 مسابقات تهران) 2- پرسپوليس يك – استقلال 3 (1348 مسابقات تهران) 3- پرسپوليس يك – استقلال 3 (1354 ليگ سوم تخت جمشيد) 4- پرسپوليس صفر – استقلال 3 (1356 ليگ پنجم تخت جمشيد) 5- پرسپوليس يك – شاهين اهواز 3 (1368 جام حذفي شاهد) 6- پرسپوليس يك – سايپا 3 (1372 ليگ سوم آزادگان) 7- پرسپوليس صفر – فتح تهران 6 (1373 جام حذفي تهران) 8- پرسپوليس يك – استقلال 3 (1374 ليگ پنجم آزادگان) 9- پرسپوليس صفر – آليماي قزاقستان 3 (1375 جام باشگاههاي آسيا) 10- پرسپوليس يك – استقلال اهواز 4 (1375 ليگ ششم آزادگان) 11- پرسپوليس يك – پوهانگ كره 3 (1375 جام باشگاههاي آسيا) 12- پرسپوليس يك – الهلال عربستان 4 (1377 جام باشگاههاي آسيا) 13- پرسپوليس يك – چوكاتالش 3 (1377 ليگ هشتم آزادگان) 14- پرسپوليس صفر – صنعت نفت آبادان 3 (1379 ليگ نهم آزادگان) 15- پرسپوليس يك – پاس 3 (1380 ليگ اول حرفهاي) 16- پرسپوليس يك – فولاد 3 (1383 ليگ چهارم حرفهاي) 17- پرسپوليس 2 – شهيد سپاسي 4 (1384 ليگ پنجم حرفهاي) 18- پرسپوليس صفر – ذوبآهن 3 (1384 ليگ پنجم حرفهاي) 19- پرسپوليس يك – سپاهان اصفهان 4 (1386 جام حذفي) 20- پرسپوليس صفر – پاس همدان 3 (1387 جام حذفي) 21- پرسپوليس يك – استقلال اهواز 4 (1387 ليگ هفتم حرفهاي) 22- پرسپوليس يك – ذوبآهن 3 (1387 ليگ هشتم حرفهاي) 23- پرسپوليس يك – الغرافه قطر 5 (1388 جام باشگاههاي آسيا)
    [نقل قول]

توسط samavaty در Sep 07 2011, 4:52 pm
    (1-)
    ضمنا یادتون باشه یک ماه پیش تیم پایه لنگ توسط تیم پایه اس اس 6 تایی شد. پرسپولیس تو دهه 60 یک باخت 6 صفر به تیم فتح داره تنها امتیاز تیم مس سرچشمه در لیگ برتر(و اولین امتیاز این تیم در تاریخ لیگ برتر) از تیم پرسپولیسه که اگر لطف داور نبود بایستی 3 امتیاز میشد باز بگم
    [نقل قول]

توسط ESTEGHLALEGHAHRAMAN در Sep 07 2011, 4:52 pm
    (0)
    خود لنگي ها هم ميدونن كه يه كاسه اي زير نيم كاسه بود.وگرنه لنگ كجا و ........
    [نقل قول]

توسط samavaty در Sep 07 2011, 4:51 pm
    (1)
    ساله هشتادو نه تو دربي شصت و نه شيث رضايي دنبال فرهاد بدو اي بدو اي بدو استقلال قهرمان
    [نقل قول]

توسط samavaty در Sep 07 2011, 4:50 pm
    (4)
    قابل توجه سایتهای گل و برنا و سایر لنگی هایی که تو سایت پرسه میزنند: منچستر همین امسال 8 تا گل به آرسنال زد شک ندارم برای بازی برگشت همه فقط به فکر همان بازی خواهند بود و نتیجه بازی رفت را فراموش میکندد ولی مثلا مالدیو در طول تاریخ یک مساوی با کره جنوبی دارد به عنوان یک افتخار ملی سالها از آن یاد میشود. شک نکنید آن مسابقه شرایط خودش را داشته ولی ببینید در طول این 70 دربی استقلال چند بار برتری داشته و 7 سال پی در پی نبردن پرسپولیس را تیتر کنید 6 تا یک اتفاق بود ولی 7 سال اتفاق نیست
    [نقل قول]

توسط afshins در Sep 07 2011, 4:40 pm
    (0)
    بعد از 38 سال .............
    [نقل قول]

توسط MAHJOOB در Sep 07 2011, 4:32 pm
    (1)
    دلش غلط کرده که آبیه.اینهمه ننگ رو به بار آورد دلش ماشالاه.... ماشالاه....هم میخواست.
    [نقل قول]

توسط aseman0172 در Sep 07 2011, 4:31 pm
    (0)
    نقل قول:
    توسط : ahmad000
    خدایا امسال یه کاری کن این 6 تا جبران بشه تا همین یه حرفم اینا نداشته باشن بزنن. امین یا رب العالمین
    آره به خدا. .....
    [نقل قول]

توسط mohammad_dz1346 در Sep 07 2011, 4:31 pm
    (1)
    نامردها هر چه می خواهید بگوئید و مطالب در باره آن بازی لعنتی بنویسید نمی توانید روحیه آبی دلان را تخریب کنید فقط چند روز دیگرصبر کنید انشاءالله حسابتان را میرسیم و وقتی که پرسپولیستان را آتش زدیم امیدوارم بعد از بازی بیدار باشید و از قدرت استقلال بنویسید.
    [نقل قول]

توسط ahmad000 در Sep 07 2011, 4:29 pm
    (4)
    خدایا امسال یه کاری کن این 6 تا جبران بشه تا همین یه حرفم اینا نداشته باشن بزنن. امین یا رب العالمین
    [نقل قول]

توسط Alirezablue در Sep 07 2011, 4:20 pm
    (3)
    سال 52 کی زنده بود کی مرده ؟آدم های خود فروش و تیم فروش همیشه بوده و هستند ...امثال این آقا و اولادی ههه
    [نقل قول]

توسط Reza_Hamishe_Sarvarim در Sep 07 2011, 4:10 pm
    (2)
    برو بابا ...حیف وقت
    [نقل قول]

توسط crismilad در Sep 07 2011, 4:06 pm
    (2)
    ایشون کی بیدن ؟ کسی می شناسدش ؟
    [نقل قول]

توسط Mostafaa در Sep 07 2011, 4:02 pm
    (3)
    نکنه این آقا الگوی نیکبخت و سیاوش اکبرپوره ..... :))
    [نقل قول]

توسط Mostafaa در Sep 07 2011, 3:58 pm
    (5)
    این برنا نیوز چقدر عقده ای هست ..... :))
    [نقل قول]

شرایط و قوانین استفاده | سهیم شدن | بازتاب RSS | تماس با ما | درباره ما | آرشیو
    ویرایش توسط aliperspolisy : 9th September 2011 در ساعت 08:50

2. 3 کاربر مقابل از aliperspolisy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

amirhossein (7th September 2011), Kurosh (7th September 2011), Queen (7th September 2011)

نام واقعی
    کوروش رضایی
    شغل و حرفه
    نوازنده
    تشکر شده 2,249 بار در 952 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    داداش ممنون خیلی زیاد ! ولی اون لینک بالارو حذف کن !
    کد:
    درد يعني ، سرت به همون سنگي بخوره كه يه عمري به سينت ميزدي !!!

نام واقعی
    AmirHossein
    شغل و حرفه
    سرگردون تو اینترنت
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 1,161 بار در 545 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    باحال بــــــــــــــید