تصمیم نهایی رویانیان
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: تصمیم نهایی رویانیان

نام واقعی
    محسن ملکی
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 9 بار در 2 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

تصمیم نهایی رویانیان

جذب مربي خارجي تصميم نهايي من است

مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: بايد به هواداران بگويم من مقابل همه چيز مقاومت ميکنم و تا پاي جان ميايستم و کوتاه نميآيم ولي از برخي اتفاقات دلم گرفته است.

به نقل از ايرنا؛ ''''محمد رويانيان'''' پس از جلسه با بازيکنان اين تيم اظهار داشت: با توجه به شايعات زياد روزهاي اخير، جلسهاي را امروز پنجشنبه با بازيکنان در فضايي بسيار آرام و دوست داشتني برگزار کرديم.

وي گفت: حرفهاي پراکنده در چند روز اخير در پرسپوليس درباره کادر فني زياد بود و به همين دليل من مجبور بودم تا بازيکنانم را توجيه کنم که بدانند در پرسپوليس چه خبر است.

وي در خصوص انتخاب سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس افزود: اولين گزينه ما که خارجي بود به دليل پيشنهاد مالي بسيار بالا که اگر من قبول ميکردم، ظلم به فوتبال ايران و پرسپوليس بود، کنار گذاشته شد.

رويانيان گفت: اگر من اين کار را ميکردم در حق تمام مربيان ايراني ظلم ميشد و به همين دليل مجبور شدم با اين مربي چانه زني کنم که همين موضوع سه روز وقتم را گرفت.

وي در پاسخ به سؤالي که آيا پيشنهاد اين مربي از دنيزلي بيشتر بود يا خير، افزود: باور کنيد پيشنهاد دنيزلي و راه و رسم او خيلي خوب بود. دنيزلي برخوردي خوب و انساني با ما داشت و به هر شکل تمام شد و رفت.

وي گفت: در حال حاضر ما با دو مربي خارجي بسيار خوب پاي ميز مذاکره هستيم و آنها آماده هستند تا ما تماس بگيريم، اين مربيان جزو همان چهار گزينهاي هستند که قبلا اعلام کرده بوديم.

مدير عامل پرسپوليس در خصوص گزينههاي ايراني براي مربيگري تيم پرسپوليس گفت: دايي و مايلي کهن و همچنين حميد درخشان از بزرگان فوتبال پرسپوليس و ايران هستند، من همه اين عزيزان را دوست دارم و مخلص تک تک آنها هستم، اما نميتوانم همينطور تصميم بگيرم. بايد وسواس به خرج بدهم. شايد گفتن اين موضوع در فوتبال درست نيست چون هميشه حرفي را ميزني و بعد از دو روز طور ديگر برداشت ميشود.

وي افزود: ما بايد بپذيريم انتخاب مربي و کادر فني بسيار مهم و حساس است. بايد ببينيم که چه مربي براي فردا و کدام مربي براي دو سال ديگر به درد ما ميخورد، اما تصميم من گزينه خارجي است.

رويانيان در خصوص مذاکره شب گذشته با علي دايي نيز گفت: من اين موضوع را تائيد نميکنم. خودم عاشق علي دايي هستم، اما آماري که از طريق سايتها دريافت کردم، اول همه به خوزه مانوئل راي دادند، چون در 10 سال، 11 قهرماني داشت.

وي با اشاره به اين که، او در قاره آفريقا چهار جام گرفت و به همين دليل گزينه اول من خوزه مانوئل بود، افزود: اين گزينه بسيار خوب بود، اما با اين پول کلان نتوانستم او را به ايران بياورم، به همين دليل به دنبال دومين گزينه پرسپوليس يعني کالدرون رفتم و سپس با متسو گفت و گويي انجام دادم.

مدير عامل پرسپوليس يادآور شد: در حال حاضر باز هم به دنبال کالدرون و متسو هستيم چرا که من از متسو تشکر ميکنم چون او عاشق پرسپوليس بود.

وي در پاسخ به سؤالي که گفته شد، متسو براي حضور در ايران انصراف داده و شما چه طور ميخواهيد با او حرف بزنيد، گفت: درست است متسو اعلام کرده که نميتواند بيايد، اما من کارم را باز ادامه ميدهم، انشاءالله تا امشب سعي ميکنم گزينه پرسپوليس را اعلام کنم.

مدير عامل سرخپوشان در مورد شرايطي که براي جذب متسو و منشور اخلاقي براي اين مربي بوجود آمد، گفت: شما از کدام منشور اخلاقي حرف ميزنيد. مردي اهل کشور فرانسه مسلمان شده، به نظر شما اين کار منشور اخلاقي است.

وي تصريح کرد: آقايان اين حرفها خوب نيست، آنهايي که اين حرف را ميزنند بيشتر دقت کنند. اصلا آقايان اگر راست ميگوييد و به منشور اخلاقي پايبند هستيد در ماه مبارک رمضان فوتبال را تعطيل کنند. شما که به خاطر يک اخم کيروش جام حذفي را تعطيل ميکنيد، چه طور براي رضاي خدا و براي دين اسلام و خداي بزرگ ليگ را تعطيل نميکنيد، در حالي که در ماه رمضان ماه عبادت و خدا را داريم، بعد ميگوييد بايد اخلاق درست شود.

رويانيان يادآور شد؛ در ماه رمضان همه بخاطر دين مبين اسلام روزه ميگيرند، اما آقايان با اين کارشان همه را گرفتار خودشان ميکنند. کاري ميکنند که به جاي اين که افراد به دنبال خودسازي و راز و نياز باشند، به دنبال فوتبال و حواشي آن بروند. آقايان اگر راست ميگوييد ماه رمضان ماه ضيافت الهي را تعطيل کنند و به فکر اخم آقاي کيروش نباشند.

وي با حمايت از متسو در ادامه صحبتهايش تاکيد کرد: متسو مربي است که مسلمان است ما بايد برويم همه چيز را در فوتبال خودمان درست کنيم، نه اين که يک خارجي مسلمان به فوتبال ما آمده و بگوييم مشکل او منشور اخلاقي است.

وي در خصوص حضور کالدرون گفت: گزينه اول من براي مربيگري پرسپوليس فعلا کالدرون است به او گفتم قيمتت را کمي پايينتر بياور تا ما بتوانيم با او قرارداد ببنديم. ايميلي براي او فرستادم که منتظرم او به من جواب بدهد.

2. 4 کاربر مقابل از محسن پرسپولیسی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FaRsHaD_8 (28th June 2012), MINA (28th June 2012), Nahal (30th June 2012), pouya_red (30th June 2012)

نام واقعی
    MINA
    استاتوس
    ...Pbt...
    شغل و حرفه
    DaNeShJoO
    بازیکن محبوب
    Karim bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 4,489 بار در 1,894 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 29 تاپیک
    كالدرون خوبهههههه اما اگه نشد دايي

4. کاربر مقابل از MINA عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

tohid68 (30th June 2012)

نام واقعی
    Aryan
    استاتوس
    asia
    شغل و حرفه
    دانش آموز
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35 بار در 32 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    خلعت اشكال نداره ولى نكو نره

نام واقعی
    FarSHaD
    استاتوس
    به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 23,000 بار در 7,966 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 47 تاپیک
    سردار هر تصمیمی داری خواهش میکنم سریع تره

بدرود آقای کریمی...

ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

جادوگری بود که 8 می پوشید...

29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....

7. کاربر مقابل از FaRsHaD_8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

tohid68 (30th June 2012)

نام واقعی
    ترجیح میدم همون نهال صدام کنید
    شغل و حرفه
    بيكار*
    بازیکن محبوب
    Mehrdad Kafshgari
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 3,849 بار در 1,637 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 42 تاپیک
    كالدورن

بسه کاپیتان دیگه بلند شو

قلب هادی تاب بی تابی نداشت
    رفت و داغی سرخ بر دلها گذاشت

9. کاربر مقابل از Nahal عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

tohid68 (30th June 2012)

نام واقعی
    hamedjaafari
    شغل و حرفه
    کارمند شرکت مس سرچشمه
    تیم های محبوب خارجی
    Arsenal | Spain
    تشکر شده 209 بار در 128 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    چی بگم خدا..................
    راه در جهان یکیست و ان راه راستی (داریوش کبیر)

نام واقعی
    IMAN
    استاتوس
    هنو اولشه...
    شغل و حرفه
    در ره طبابت
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Brazil
    تشکر شده 7,998 بار در 3,141 ارسال
    یاد شده