معدنچی : خودم مقصرم، آنقدر معطل کردم تا بدون تیم ماندم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: معدنچی : خودم مقصرم، آنقدر معطل کردم تا بدون تیم ماندم

نام واقعی
    armin
    تشکر شده 24 بار در 11 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

Post معدنچی : خودم مقصرم، آنقدر معطل کردم تا بدون تیم ماندم

هافبک فصل گذشته استیل آذین، امسال جایی در بین تیمهای لیگ برتری نخواهد داشت. او یا باید دوباره به کشورهای حاشیه خلیج فارس برود و یا حضور در لیگ دسته اول را تجربه کند.

گفتگوی خبرنگار خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، با مهرزاد معدنچی را در ادامه می خوانید:

* چه شد که مهرزاد معدنچی بدون تیم ماند؟

- در فصل نقل وانتقالات یکسری پیشنهادات جدی داشتم اما نشد که به تیم مورد نظرم بروم.

*منظورت از تیم مورد نظر پرسپولیس است؟

_آن موقع من خودم در روزنامه ها و از طریق اطرافیان متوجه شدم که جزو گزینه های استیلی هستم البته ناگفته نماند که فکرم به پرسپولیس بود و از آنجا که سپاهانیها هم خواهانم بودند وقتی متوجه شدند اولویت نخست من پرسپولیس است گزینه دیگرشان را جذب کردند.

*چرا قضیه فجر سپاسی رو منتفی کردی ؟

- فجر تیمی بود که فوتبالم را از آنجا شروع کرده بودم و باید بگویم ارتباط خیلی خوبی هم با فجریها دارم اما یکسری از اتفاقات غیرمنتظره باعث شد تا به این تیم نروم.

*چه اتفاقاتی؟

- وقتی می خواستم به امارات بروم به فجریها گفتم از عجمان پیشنهاد دارم؛ حتی قبل از رفتنم با آنها قول و قرار گذاشتم که اگر کارم در آنجا OK نشد به فجر ملحق شوم اما معلوم نیست که چه اتفاقاتی افتاد و یک بنده خدا که نمی خواهم نامش را ببرم زیر آب مرا زد و نگذاشت به عجمان بروم بعد از آن هم وقتی به شیراز آمدم متوجه شدم که سهمیه آنها با مهرداد کریمیان پر شده و دیگر نمی توانم به این تیم بروم.

*قبول داری مشاوران خوبی نداشتی؟

- خیر ایراد از مشاوران من نبود بلکه خودم یکسری اشتباهات کردم و حالا باید بیرون بمانم.

*از استیلی ناراحت نیستی؟

- برای چه باید از استیلی ناراحت باشم؟ من با شخص استیلی صحبتی نکردم بلکه با دوستان مشترکمان حرف زدم. خودم اشتباه کردم و هیچکس را مقصر نمی دانم.

*اما مگر حمید استیلی به مدیر برنامه های تو نگفته بود فعلا صبر کنی و با هیچ جا مذاکره نکنی؟

- بله آنها با هم تماس داشتند اما من به استیلی حق می دهم که در فصل نقل و انتقالات بازیکنی را بگیرد که به درد سیستمش بخورد؛ بنابراین از او ناراحت نیستم. من یک پرسپولیسی متعصب ام و برای این تیم با مدیریت مقتدری که دارد و سر مربی جوان و پر دانش خود آرزوی موفقیت می کنم.

*فکر نمی کنی علت پرسپولیسی نشدنت به خاطر مصاحبه 2 هفته پیش بود که علیه تیم و استیلی انجام دادی بود؟

- در آن مصاحبه شیطنت از جانب یکی از خبرنگاران بود البته من چند روز بعد آن را تکذیب کردم من پرسپولیس را دوست دارم. حتی حاضرم برای تشویق آنها به استادیوم بروم؛ بنابراین دلیل نمی شود اگر آنها خواهانم نشدند علیه تیم جبهه بگیرم.

*اما تو این همه صبر کردی پرسپولیسی شوی و به جای تو ناگهان شنیدیم کاظمیان به پرسپولیس آمده؟

- جواد بازیکنی است که سالها برای پرسپولیس زحمت کشیده خدا را شکر که توانست به پرسپولیس بیاید امیدوارم موفق باشد.

*یعنی چپ پاهای پرسپولیس از تو بهترند ؟

- بازیکنان چپ پای پرسپولیس جزء بهترینهای فوتبال ایران اند؛ حتی من مطمئنم فشنگچی در سال دوم بهتر از سال اول می تواند بازی کند،دیگر بازیکن این تیم یعنی منصوری هم جزء خوبهاست.

*چه شد که راه آهن منتفی شد ؟ مگر با علی دایی مشکل داشتی ؟

- مدیر برنامه هایم با انصاری فرد صحبت کرد او مرا می خواست اما نظر دایی این نبود؛ من هیچوقت با دایی مشکل نداشتم.

*الان هم گویا بازیکن آزاد محسوب می شوی؟

- بله با تماسی که با آقای عزیز محمدی داشتم ایشان گفتند که من بازیکن آزادم و اگر تیمی جا داشته باشد مثل پرسپولیس، صبا و نفت در نیم فصل می توانم جذب آنها شوم.

*علی کریمی می توانست تو را مانند نصرتی و اولادی پرسپولیسی کند؟

- با این قضیه موافق نیستم بعد از اتفاقات و مشکلاتی که برای علی کریمی و استیل آذین به وجود آمد او خودش را کنار کشیده و دیگر در مسائل تیم دخالت نمی کند.

*با توجه به صحبتهای عزیز محمدی چقدر امیدواری پرسپولیسی شوی؟

- اگر هم کارم با پرسپولیس نشد برای این تیم آرزوی موفقیت می کنم امیدوارم این تیم با کادر فنی و مدیریت خوب در آسیا و لیگ ایران قهرمان شود در حال حاضر خودم به صورت انفرادی تمرین می کنم.

* امکان دارد لیگ یکی شوی؟

- به هیچوجه صحت ندارد اصلا به لیگ یک فکر نمی کنم و منتظر می مانم که تکلیفم در یک تیم لیگ برتری مشخص شود.
    فوتبال رقص نیست که هر چه موزون تر، زیباتر باشد.
    فوتبال یک نبرد است. محکم ، قدرتمند و شرافتمندانه بجنگ.

http://nastooh1908.persiangig.com/image/Karimi1.jpg
    http://nastooh1908.persiangig.com/image/Karimi2.jpg

با "فرهنگ دکمه تشکر " در انجمن آشنا شوید و در استفاده از آن "صرفه جویی" نکنید ! **

نام واقعی
    کوروش رضایی
    شغل و حرفه
    نوازنده
    تشکر شده 2,249 بار در 952 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    صحیح!!!!
    کد:
    درد يعني ، سرت به همون سنگي بخوره كه يه عمري به سينت ميزدي !!!