به احترام هواداران، از انصاريفرد شکايت نکرديم

مديرعامل باشگاه سايپا گفت: به حرمت هواداران پرسپوليس رضايتنامه انصاريفرد را صادر کرديم و از اين بازيکن و پرسپوليس شکايت نکرديم.

به نقل از سايت باشگاه سايپا، پرويز حيدري گفت: کريم انصاري فرد يکي از بازيکنان ارزشمند سايپا در سال هاي گذشته بوده است و اين باشگاه با احترام به هواداران پرسپوليس رضايت نامه اين بازيکن را صادر کرد.

وي افزود: قرارداد دو ساله سايپا با کريم انصاري فرد مهاجم فصل گذشته اين تيم در فدراسيون فوتبال به ثبت رسيد و اين حق باشگاه سايپا بود که رضايت نامه آقاي گل ليگ يازدهم را صادر نکرده و در پي انعقاد قرارداد رسمي اين بازيکن با تيم سرخپوش پايتخت از باشگاه پرسپوليس و اين مهاجم نامدار شکايت کند، اما اين باشگاه به حرمت نام پرسپوليس و هواداران پرتعداد اين باشگاه از حق قانوني خود صرف نظر کرد.

حيدري خاطرنشان کرد: کريم انصاري فرد با بستري که تيم سايپا برايش فراهم کرد توانست طي 6 سال حضور در تيم سايپا البرز به عنوان يکي از پديده هاي فوتبال کشور معرفي شود و در قالب 137 بازي رسمي که براي سايپا انجام داد 57 گل را براي اين تيم به ثمر برساند. اين بازيکن دستاورد گروه خودروسازي سايپا براي تيم ملي فوتبال کشور است و اميدوارم اين مهاجم جوان در پرسپوليس نيز همانند سايپا پله هاي ترقي را طي کند.