اظهارنظر پيشکسوتان پرسپوليس قبل ازجلسه
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: اظهارنظر پيشکسوتان پرسپوليس قبل ازجلسه

نام واقعی
    مصطفي
    تیم های محبوب خارجی
    Juventus | Italy
    تشکر شده 381 بار در 187 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

عضو هيئت مديره باشگاه پرسپوليس ابراز اميدواري کرد که براي انتخاب سرمربي در جلسه کميته فني به نتيجه برسد.

جلسه کميته فني باشگاه پرسپوليس از دقايقي قبل آغاز شده است.برخي از پيشکسوتان قبل از حضور در جلسه با خبرنگاران گفتوگويي به شرح زير انجام دادند.

* محرمي: نميدانم چه خبر است

مجتبي محرمي گفت: به من تلفن زدند وگفتند به باشگاه بيا. نميدانم چه خبر است. فقط دلم براي پرسپوليس خيلي تنگ شده بود.

* درخشان: نميدانم سرمربي داخلي است يا خارجي؟

حميد درخشان گفت: نميدانم چه خبر است. دعوتم کردند و من به باشگاه آمدم. شنيدم قرار است سرمربي انتخاب شود و پرسپوليس از بلاتکليفي بيرون بيايد. نميدانم سرمربي فصل آينده ايراني است يا خارجي. اين به مديريت باشگاه بستگي دارد. ما نظر خودمان را ميگوييم.

* خوردبين: گزينه من داخلي است

محمود خوردبين عنوان کرد: من از پرسپوليس نرفته بودم که برگردم و نگفتم نميآيم. گفتم به من خبر ندادند و امروز خبر دادند و آمدم. بايد ببينيم چه کسي انتخاب ميشود. گزينه من داخلي است. اگر سرمربي را انتخاب کرده باشند حرفي نميزنيم اما اگر نظرمان را بخواهند صحبت ميکنيم.

* رهبريفر: انتخابي ميکنيم که به نفع پرسپوليس باشد

بهروز رهبريفر گفت: علي آقا به من دستور داد و آمدم. خيلي وقت بود به پرسپوليس نيامده بودم. مطمئن باشيد انتخابي ميکنيم که به نفع پرسپوليس باشد. در اينجا هيچ کس به فکر خودش نيست و همه به فکر پرسپوليس هستند.

* پروين: اميدوارم کميته فني به نتيجه برسد

علي پروين پيش از آغاز صحبتهايش با خبرنگاران از يکي از خبرنگاران تلويزيوني گله کرد و به او گفت چون مصاحبهام را کامل پخش نکردي و آن را غربال کردي در ليست سياه من قرار گرفتي. ديگر با تو حرف نميزنم!

وي در مورد جلسه امروز گفت: اميدوارم در جلسه کميته فني به نتيجه برسيم.دعا کنيد به مردم قول دادهايم که يکشنبه همه چيز مشخص ميشود.

از امضا خوشم نمياد

نام واقعی
    امیراحسان
    شغل و حرفه
    آهنگ گوش دادن
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-City | Spain
    تشکر شده 207 بار در 122 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    این خوردبین رو چرا اوردن؟؟؟؟؟بی عقل این قدر از ش بدم میاد رروباه پیر!

نامردای دیکتاتور دیدین چند نفر دارن حرف حساب میزنن و نقاب علی دایی رو بر میدارن اخراجشون کردین؟؟؟بزارین همه بدونن...aidin131 ,reza jj,i.m.awesome,tiger...
    چرا اخراجشون کردین؟؟؟چرا دلیل اخراجشون رو ننوشتین؟دلیل اخراجشون چی بود میشه توضیح بدین؟این که داشتن حدفتون زیر پا میذاشتن؟؟؟؟؟آقا یاسر به قول خودت خدا اون بالاست...همه بدونن که اینا به علت این که داشتن نقاب دیکتاتور و علی دایی رو کنار میزاشتن...اخراج شدن...خود منم تا فردا 100% اخراجم...