اسماعیل فرهادی:پرسپولیس را به این خوبی ندیده بودم/پوهانگ را زیاد نمی شناسیم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: اسماعیل فرهادی:پرسپولیس را به این خوبی ندیده بودم/پوهانگ را زیاد نمی شناسیم

نام واقعی
    کوروش رضایی
    شغل و حرفه
    نوازنده
    تشکر شده 2,249 بار در 952 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

اسماعیل فرهادی:پرسپولیس را به این خوبی ندیده بودم/پوهانگ را زیاد نمی شناسیم

اسماعیل فرهادی مهاجم ذوب آهن در بازی با پرسپولیس با یک بغل پای حرفه ای گل اول تیمش را به ثمر رساند.او ابتدا در مورد بازی می گوید:« بازی سنگین و حساسی بود و ذوب آهن و پرسپولیس دنبال کسب 3 امتیاز بودند. ما 3 امتیاز را می خواستیم تا با روحیه خوب به مصاف پوهانگ برویم و پرسپولیس قبل از دربی می خواست، روحیه بگیرد.خیلی تلاش کردیم تا با حرفه ای گری بازی را ببریم و دیدید که 2 بار هم جلو افتادیم ولی دقایق آخر 2 امتیاز حساس از دست دادیم.»
    فرهادی ادامه می دهد:« می دانستیم بازی سختی در پیش داریم و پرسپولیس می آید تا با یک بازی خوب 3 امتیاز را بگیرد. آنها می خواستند که پیروز شوند و موقعیت های خیلی خوبی هم داشتند. در این سال ها پرسپولیس را به این خوبی ندیده بودم. آنها هم می توانستند ببرند ولی تیم ما باید می برد چون جلو بودیم و اگر آن توپ گل نمی شد، ذوب برنده بود.»

او تاکید می کند:« وقتی تیم ما از کمترین موقعیت ها گل سازی می کند نشان می دهد که تیم کاملا حرفه ای هستیم. بیشتر توپ و میدان در اختیار پرسپولیس بود ولی ما از موقعیت ها به خوبی استفاده کردیم ولی حیف که پیروز نشدیم. باید این ضعف را برطرف کنیم چون 2 بازی است که دقایق آخر بازی برده را مساوی می کنیم. اگر این طور نبود الان باید صدرنشین بودیم.»
    فرهادی در خصوص گلزنی خود می گوید:« وقتی توپ با اشتباه دفاع پرسپولیس به من رسید، دروازه را نگاه کردم. وقتی دیدم معمارزاده تیر یک را گرفته، ضربه را نرم ولی کاملا حرفه ای به زاویه مخالف زدم و گل شد.»
    او در قسمتی از حرف هایش در خصوص بازی با پوهانگ استیلرز در لیگ قهرمانان آسیا می گوید:« می خواستیم با روحیه خوب به مصاف این تیم برویم ولی نشد. این تیم را زیاد نمی شناسیم و قرار است درکره فیلم بازی های این تیم را به ما نشان دهند اما می دانیم که این تیم جزو 4 تیم کره است و از بازیکنان خارجی خوبی سود می برد.»
    او در پایان می گوید:« ما برای کسب 3 امتیاز به کره می رویم. مطمئن باشید اگر دنبال مساوی باشیم، چیزی جز شکست عاید ما نمی شود. به تیم، کادر فنی و باشگاه اطمینان و اعتماد و ایمان دارم. می رویم تا در کره نام ایران را زنده کنیم. واقعا بازی سختی است ولی ذوب آهن با تجربه ای که دارد می تواند سربلند از کره برگردد.»
    کد:
    درد يعني ، سرت به همون سنگي بخوره كه يه عمري به سينت ميزدي !!!

2. کاربر مقابل از Kurosh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

omid27 (9th September 2011)