کد خبر : 975183 زمان ارسال : چهارشنبه 1391/04/14 17:46

سرپرست تيم سپاهان:
شانس پيوستن خلعتبري به مابيش ازسايريناست


سرپرست تيم فوتبال سپاهان اصفهان پس از گفت وگو با ' محمدرضا خلعتبري ' در بازگشت به ترکيه گفت : شانس حضور اين بازيکن در تيم سپاهان نسبت به تيم هاي پرسپوليس و استقلال تهران بيشتر است.رسول خوروش افزود : براي گفت وگو با '''''''' خلعتبري '''''''' به دبي سفر کردم و مذاکرات نهايي را با او انجام دادم.

وي افزود : در اين ديدار ، پيشنهادهاي باشگاه سپاهان را براي به خدمت گرفتن اين بازيکن بازگو کردم و قرار شد وي در چند روز آينده نظر خود را به باشگاه اعلام کند.

سرپرست تيم فوتبال سپاهان اصفهان با اشاره به حضور بازيکناني همچون ''''''''طالبي ، احمدي ، صادقي و اشجاري ''''''''در ترکيب تيم سپاهان اظهارداشت : با توجه به اينکه خلعتبري با اين بازيکنان در تيم ذوب آهن بازي مي کرد ، شانس تيم سپاهان براي به خدمت گرفتن اين بازيکن نسبت به تيم هاي پرسپوليس و استقلال تهران بيشتر است.

خوروش به حضور '''''''' چايويچ '''''''' مهاجم تيم ملي فوتبال مونته نگرو در اردوي تيم سپاهان در ترکيه اشاره کرد و گفت : اين مهاجم مونته نگرويي که مورد تاييد '''''''' زلاتکو کرانچار '''''''' سرمربي تيم سپاهان است به جمع ديگر بازيکنان اين تيم اضافه شده است و قرار است در ديدار تدارکاتي که عصر امروز با يکي از تيم هاي روماني خواهيم داشت در ترکيب تيم سپاهان قرار گيرد.

اردوي آمادگي تيم فوتبال سپاهان اصفهان، قهرمان ليگ برتر فوتبال باشگاه هاي ايران،از روز يکشنبه هفته گذشته در مجتمع تفريحي ورزشي ''''''''قزلجه حمام'''''''' در نزديکي شهر آنکارا پايتخت ترکيه برپا شد.

مجتمع تفريحي ورزشي ''''''''قزلجه حمام'''''''' در 70 کيلومتري شهر آنکارا قرار دارد و داراي حمام هاي آبگرم همانند سرعين در استان اردبيل است.

کاروان ورزشي تيم فوتبال سپاهان اصفهان متشکل از 38 بازيکن و همراه، پس از ورود به شهر آنکارا در مجتمع تفريحي ورزشي ''''''''قزلجه حمام'''''''' اسکان يافت.

بازيکنان اين تيم که خود را براي شرکت در مسابقات فوتبال قهرماني باشگاه هاي ايران و آسيا آماده مي کنند، در مدت حضورشان در اين اردو زير نظر کادر فني، تمرينات خود را پي خواهند گرفت.