رویانیان: چون واقعیت را میگویم مرا میکوبند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: رویانیان: چون واقعیت را میگویم مرا میکوبند

نام واقعی
    هادی
    استاتوس
    پرسپولیس
    شغل و حرفه
    كارمند
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 7,984 بار در 2,479 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

رویانیان: چون واقعیت را میگویم مرا میکوبند

مشکلات زیادی برای ما ایجاد کردند

رویانیان: چون واقعیت را میگویم مرا میکوبند/خوزه قرار است قهرمان بماند
    خبرگزاری فارس: مدیرعامل پرسپولیس در جمع هواداران این تیم با بیان اینکه چون واقعیت را میگوید او را میکوبند گفت: راستش را میگویم حتی اگر این موضوع باعث شود بروم.

به گزارش خبرگزاری فارس، محمد رویانیان در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس و در حالی که هواداران این تیم همچنان از بابت منع حضور در تمرینات گلایهمند هستند در جمع آنها حاضر شد و با تبریک عید بزرگ نیمه شعبان گفت: مربی جدیدی را آوردم که پیش از این 22 قهرمانی کسب کرده و قرار است باز هم قهرمانی آورده و قهرمان باقی بماند.
    وی ادامه داد: خیلی حرفها دارم. نمیدانم چرا آنهایی که دروغ میگویند را تأیید میکنند و کسانی که راست میگویند را میکوبند. خیلیها زمانی که قرارداد امضا میشود، ماشین و زمین و خانه به بازیکنان میدهند و کسی به آنها کاری ندارد اما من راستش را میگویم حتی اگر این موضوع باعث شود که بروم.
    رویانیان تأکید کرد: مشکلات زیادی برای ما ایجاد کردند و به این وسیله میخواهند پرسپولیس را بکوبند. یکی دیگر از مشکلات ما ورود هواداران به تمرینات است و این در حالی است که همسایهها از این موضوع ناراحتند و خیلیها مریض دارند. در فکر این هستم که هواداران بتوانند هفتهای دو روز سر تمرینات حاضر باشند. تا به حال هر کاری کردم به عشق آنها بوده است. من شغلهای دیگری داشتم و فقط به عشق هواداران به پرسپولیس آمدهام.وی با اشاره به اینکه قرار است کارتهای هواداری بین هواداران صادر شود تا بتوانند به راحتی در تمرینات حضور پیدا کنند افزود: همه از جمله من کریمی را دوست داریم اما باید همه بازیکنان را تشویق کنید .رویانیان تصریح کرد: دوست دارم هر روز شما را ببینم و جایتان روی سر من است اما باید همکاری کنید. در نهایت سرمربی تصمیم میگیرد که شما باشید یا نباشید. امروز هم تلاش میکنم در دقایق آخر تمرین، در کنار زمین حضور داشته باشید.رویانیان در پاسخ به سؤال یکی از هواداران پرسپولیس در خصوص محرومیت دو هفته ابتدایی این تیم از حضور تماشاگران در ورزشگاه گفت: یکی دیگر از مشکلات این است که باید از چند جبهه بجنگم.

2. کاربر مقابل از emrah20062007 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

UniQue (5th July 2012)

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 17,577 بار در 6,034 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک
    همینه اگه خواستی واقعیت هارو بیان کنی بدهکار میشی اما اگه دروغ بگی تاج سر هستی و هزار هزار نفر پشتت را دارند.