رويانيان: نکونام و خلعتبري را ميخواهيم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: رويانيان: نکونام و خلعتبري را ميخواهيم

نام واقعی
    عليرضا
    استاتوس
    تير آرش در کمانم...نام ايران بر زبانم... قله ها در زير پاي
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Arsenal | England
    تشکر شده 4,736 بار در 1,653 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

رويانيان: نکونام و خلعتبري را ميخواهيم

مديرعامل باشگاه پرسپوليس در حاشيه تمرين پنجشنبه اين تيم که با اولين حضور مانوئل ژوزه سرمربي سرخپوشان همراه بود، اظهار کرد: خيلي خوشحالم که در اين روز عزيز سرمربي و کادر جديد کار خود را با تيم آغاز کردند واز اين بابت خدارا شکر ميکنم.

وي درباره موضوع پرداختهاي ميلياردي پرسپوليس به مربيان و بازيکنان اين تيم گفت: متاسفانه در فوتبال هر کس راست ميگويد او را ميکوبند اما اگر دروغ بگويم و بگويم که زيرسقف و زير زمين پول دادهام همه خوششان ميآيد! برعکس اگر راست بگوييم همه ما را ميکوبند. من پشت صحنه فوتبال را مي گويم اما همه من را ميکوبند. نميدانم اين چه دنيايي است. اگر راست بگويي ميگويند چرا ريخت و پاش مي کني. من تراز تمام پولهايي که خرج کردهام را به همه از جمله وزير ورزش ميدهم. حتي اگر بانکي مون هم بخواهد تراز مخارج پرسپوليس را به او ميدهم.

رويانيان ادامه داد: من از اول صادقانه اعلام کردم که بالاي سقف هم پول ميدهم اما ميگويند اين بچه مسلمان چرا قانون را رعايت نميکند. در حالي که آنهايي که نه قانون را رعايت ميکنند و نه راستش را ميگويند ميشوند آدم خوبه.

مدير عامل پرسپوليس با اشاره به اينکه اين باشگاه کمتر از استقلال از دولت پول گرفته است، گفت: در اين 11 ماهي که به پرسپوليس آمدهام تا الان دولت به من 4.5 ميليارد داده اما به تيم رقيب من هفت ميليارد داده است. حتي يک تيم صنعتي را به صورت اوپن پول در اختيارش ميگذارند.

وي افزود: من از شما ميپرسم کدام مدير عامل ميگويد که به مربياش چقدر پول داده است. همه پنهان ميکنند. من با افتخار مي گويم که يک ميليون و 200 هزار دلار پول قرارداد سرمربي جديد را از پول فروش عليرضا حقيقي به دست آوردهام. من پول حقيقي را در بانک براي امروز نگه داشته بودم تا به سرمربي و کادرش بدهم اما از يک روزنامه پرتيراژ ناراحتم و البته بايد بگويم آقاي روزنامه پر تيراژ شرمنده شما هستم. شما گفتهايد که رويانيان با دلار هزار و 900 توماني اين مربي را آورده. اما در زماني که حقيقي را فروختم دلار هزار و 200 تومان بود. يک تيم ديگر همين مقدار را به يک مربي داده است اما کسي صدايش را در نميآورد. سوال من اين است که اين روزنامه چرا فقط به رويانيان گير ميدهد. من به اميد موفقيت در پرسپوليس تلاش ميکنم و بهترين بازيکنان و بهترين مربي را آوردهام که همه هواداران هم سابقه او را ميدانند. او 20 قهرماني بدست آورده اما ژوزه به باشگاه قول قهرماني نداده است.

مدير عامل باشگاه پرسپوليس در ادامه درباره ناراحتي هواداران از ماندن پشت درهاي ورزشگاه درفشي فرد گفت: خدا وکيلي نميدانم چه تصميمي در اين باره بگيرم. ميدانم که مردم اذيت ميشوند و دوست دارند تمرين را ببينند. ما هيچ ليدري در باشگاه نداريم، يک کميته مشوقان داريم که افراد متعهد زيادي در آن مشغول به کار هستند. اگر ليدري بگويد که من نوکر شما هستم اين خوب نيست و به فساد منجر ميشود. درست نيست که فردي نوکري يک مربي يا يک بازيکن يا هر کسي ديگري را بکند. همه ما نوکر امام زمان هستيم. ليدرها چون فکر ميکنند نوکرند آنها را نميخواهيم. اگر کسي واقعا بخواهد به پرسپوليس کمک کند او را حمايت ميکنم. اما اگر ليدري بخواهد به يک بازيکن يا مربي فحش بدهد اين فساد است.

رويانيان در ادامه درباره مانوئل ژوزه گفت: من نشستهاي مختلفي با مانوئل داشتم و عقايد و باورهاي خودم را به او گفتم. مانوئل ژوزه را خوب توجيه کردم و انتظارات هواداران را با او در ميان گذاشتم. در يک سري مسائل اختلاف نظر داشتيم که الان خيلي کمتر شده. مانوئل به من قول داد تمام توانش را بگذارد که پرسپوليس موفق باشد. اما ناراحت بود که چرا يک ماه زودتر او را به پرسپوليس نياورديم.

وي درباره بازيکنان جديدي که احتمالا به پرسپوليس اضافه خواهند شد، گفت: ما دو بازيکن ديگر خواهيم گرفت. يک دروازهبان و يک مدافع چپ که احتمالا در زمين او را با پولادي عوض خواهيم کرد و پولادي هافبک دفاعي خواهد شد.

وي درباره آخرين وضعيت خلعتبري و نکونام هم گفت: دارم روي خلعتبري فکر ميکنم. خانواده خلعتبري پرسپوليسياند و من اولين کسي بودم که با او و خانوادهاش صحبت کردم. استقلال و سپاهان هم اين بازيکن را ميخواهند. به نظر من نکونام يک بازيکن بين المللي است و نبايد او را تبديل به يک ابزار کنيم. خود من به مدير برنامههاي نکونام که در آلمان است زنگ زدم و به او گفتم نکونام را ميخواهيم. خلعتبري را هم ميخواهيم اما با شرايط خودمان. ما همه بازيکناني را که آوردهايم با شرايط خاص خودمان آوردهايم. حتي درباره قيمت بازيکنان به سازمان ليگ نامهيي کتبي نوشتم که من به اين بازيکنان صد ميليون بيشتر ميدهم چرا که ملي پوش هستند.

رويانيان در ادامه با درخواست از فدراسيون فوتبال براي بخشش محروميت پرسپوليس از دو بازي خانگي در آغاز فصل گفت: در يک قرعه کشي کاملا اتفاقي و به قول فردوسي پور خودجوش برنامه ليگ طوري شده که ما بايد در بيشتر بازيهاي اول خارج از خانه به ميدان برويم. هميشه پرسپوليس در فصل گرما به شهرهاي گرم رفته و در سرما هم به مناطق سرد. خيلي خودجوش سه امتياز از ما کم ميشود و خيلي خودجوش داور براي اولين بار در ايران بازي پرسپوليس را قطع ميکند. آقاي رياست فدراسيون و مسوولان فدراسيون فوتبال تا جايي که ميخواهيد ما را بزنيد. ما در خدمت شماييم. اما هواداران ما را محروم نکنيد. من از فدراسيون خواهش مي کنم و انتظار دارم که به خاطر اين روزهاي مقدس با ما همکاري کند و محروميت هواداران پرسپوليس را ببخشد.

پسر جرمت چیست؟

جرمت چیست که یک ملت نام تو را فریاد میزند؟

جرمت چیست که مادری با فرزند ۷ ماهه مریضش که مشکل مالی دارد به سراغ تو میآید؟

جرمت چیست که هواداران دو آتشه تیم رقیبت تو را عاشقانه دوست دارند؟

جرمت چیست که وقتی یک استادیوم نام تو را میخواند صدای ورزشگاه را از تلویزیون ضعیف میکنند؟

جرمت چیست که همین فضای مجازی روزهاست از 8 مقدس پر شده؟

ما فکر نمیکنیم فقط یک "مچ بند سبز" جرم تو باشد

جرم تو اسطوره بودن است
    اینها از اسطوره میترسند

این عادت این جماعت است
    آنها از تختی ترسیدند ... از حجازی ترسیدند

از تو میترسند .... از تو میترسند

2. 3 کاربر مقابل از Aliparsa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Majid:62 (6th July 2012), Queen (6th July 2012), پیروزی (6th July 2012)

نام واقعی
    hamedjaafari
    شغل و حرفه
    کارمند شرکت مس سرچشمه
    تیم های محبوب خارجی
    Arsenal | Spain
    تشکر شده 209 بار در 128 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    ایول سردار
    راه در جهان یکیست و ان راه راستی (داریوش کبیر)

نام واقعی
    امیرحسین
    استاتوس
    عاشق پرسپولیس
    شغل و حرفه
    به امید خدا مهندس ....
    بازیکن محبوب
    karim bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    تشکر شده 217 بار در 129 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    خدا کنه بیان (ایول سردار) !!!

نام واقعی
    hamid
    شغل و حرفه
    بازیگر
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Italy
    تشکر شده 661 بار در 219 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سردار سرداره سردار حالا خوده سرداره؟
    اسطوره ی آسیا هیچوقت غروب نداری............. علی کریمی با لبی خندون.سوراخ میکنه تاج رو با یه برگردون...........واسه ی من یه دنیاست یدونه هم علی کریمی که زندگی نامم با علی کریمی

نام واقعی
    Nazanin
    استاتوس
    و خدایی که در این نزدیکی ست...
    شغل و حرفه
    د ا ن ِ ش ج و
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 7,517 بار در 2,242 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 12 تاپیک
    نکونام و خلعتبری رو میخوای چیکار؟!؟!

خصوصا خلعتبری...مهاجم خوب ک داریم!

نام واقعی
    hamid
    شغل و حرفه
    بازیگر
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Italy
    تشکر شده 661 بار در 219 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    فقط سردار باید ایمون زاید رو نگه داره
    اسطوره ی آسیا هیچوقت غروب نداری............. علی کریمی با لبی خندون.سوراخ میکنه تاج رو با یه برگردون...........واسه ی من یه دنیاست یدونه هم علی کریمی که زندگی نامم با علی کریمی

نام واقعی
    دخترک رویایی !
    استاتوس
    من بی تو میمیرم تو که حالمو میفهمی ...
    شغل و حرفه
    دانش آموز :|
    بازیکن محبوب
    Gholamreza Rezaei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 2,502 بار در 794 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 47 تاپیک
    به نظرم نکونام اگه اوساسونا رو ول کن بیاد پرسپولیس یعنی اصلا هوش نداره و به درد تیم نمیخوره همون بهتر که بره دوپینگی بشه!

این همه درد ...نه بزرگ مرد لایق تو نیست ...

پاهایت را باید روی چشم گذاشت هشت مقدس من...

علی کریمی دوست داریم ما.... دوست داریم ما
    ...