عضو کميته فني باشگاه پرسپوليس گفت: مانوئل خوزه مربي بزرگ و خوبي است.

افشين پيرواني در گفتگو با باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: مانوئل خوزه مربي بزرگ و خوبي است و تجربيات زيادي دارد و گزينه بسيار خوبي براي هدايت پرسپوليس بود، او تجربه بالا و کارنامه بسيار خوبي دارد و انشاءالله به تيم بزرگ و پر هوادار پرسپوليس کمک کند تا در فصل جديد نتايج مطلوبي کسب کند.

وي افزود: عده اي انتقاد مي کنند که سن مانوئل خوزه بالا است و انگيزه لازم را ندارد اما مطئناً او مربي بزرگي است و سن اصلاً ملاک نيست. همين که او آمده و راضي به کار کردن در ايران شده، نشان مي دهد که اهداف بزرگي دارد و قطعاً با انگيزه اي بالا کار خواهد کرد تا به اهدافش برسند و با پرسپوليس موفق شود.

پيرواني اظهار داشت: متأسفانه پرسپوليس زمان زيادي را از دست داده است، اگر سرمربي تيم زودتر مشخص مي شد و مي آمد، خيلي بهتر بود، البته تيم در اين مدت تمرينات خوبي را انجام داده و با هماهنگي بيشتر، نتايج خوبي خواهد گرفت، چيذري، عاشوري، کرماني مقدم و باقري در اين مدت زحمات زيادي کشيده اند و انشاءالله تيم در فصل جديد نتايج خوبي خواهد گرفت.

عضو کميته فني باشگاه پرسپوليس ادامه داد: به عنوان عضو کميته فني در کنار باشگاه هستم، مهم اين است که براي پرسپوليس مؤثر باشيم، اينکه کميته فني دائمي باشد يا مقطعي به پيگيري مدير عامل و حضور اعضا بستگي دارد اما به هر اندازه اي که عضو کميته فني باشيم، بايد مفيد باشيم و تلاش کنيم تا پرسپوليس موفق باشد.

وي افزود: ما که آمده ايم و قبول کرديم در کميته فني باشگاه پرسپوليس باشيم، هدف مان کمک کردن به اين تيم بزرگ و مردمي است. ما با پرسپوليس به اوج رسيديم و امروز هم اگر کمکي از دستمان ساخته باشد، دريغ نمي کنيم و اگر هم نباشيم، براي موفقيت پرسپوليس دعا مي کنيم.

پيرواني در پايان گفت: اميدوارم پرسپوليس در فصل جديد موفق باشد، بازيکنان خوبي جذب شده اند و با هماهنگي بيشتر، مدعي اصلي قهرماني هستند، اميدوارم پرسپوليس قهرمان شود تا دل هواداران شاد شود.