عجیب و جالبترین خرافات بین بازیکنان فوتبال!!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: عجیب و جالبترین خرافات بین بازیکنان فوتبال!!

نام واقعی
    اميد
    استاتوس
    عشق، مرگ احساس وظیفه است
    شغل و حرفه
    دانشجو(كامپيوتر-نرم افزار)
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 2,496 بار در 847 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک

عجیب و جالبترین خرافات بین بازیکنان فوتبال!!

بازیکنان خرافاتی در همه رشتههای ورزشی نظیرهاکی روی یخ، کریکت و... وجود دارند اما هنگامی که صبحت از خرافات در ورزش میشود، فوتبالیستها اولین چهرههای شاخص هستند که به ذهن خطور میکنند. با اینکه سالهای متمادی است که خرافات در فوتبال به عنوان آداب و رسومی نابخردانه مورد انتقاد قرار گرفته اما این انتقادات باعث نشده است که برخی از معروفترین اهالی فوتبال این تشریفات مضحک را قبل یا هنگام هر بازی به جا نیاورند. آنها هر کاری را که باور داشته باشند در بهتر شدن بازیشان و نتیجه مسابقه تاثیر میگذارد، انجام میدهند.

مالوین کامرا، عضو تیم ملی سیرالئون و هافبک سابق باشگاه دسته اولی هادرزفیلد انگلیس. وقتی پای خرافات به میان میآید این بازیکن 25 ساله قطعا یک بیسکوئیت و بهطور دقیقتر یک شكلات میخورد. او قبل از هر بازی فیلم «ویلی وانکا و کارخانه شکلاتسازی» را تماشا میکند. کامرا در مصاحبهای با مطبوعات فاش کرد، برای تسلط بر اعصابش و گرفتن قوت قلب نسخه اصلی این فیلم را با بازی جین وایلدر تماشا میکند و همین فیلم با بازی جانی دیپ تنها او را آزار میدهد.

استوارت پیرس که به عنوان یک بازیکن مردی روانی اما به عنوان یک سرمربی فردی نابخرد و ضعیف محسوب میشود. این بازیکن سابق تیم ملی انگلیس در زمان هدایت تیم منچسترسیتی به سمت دختر 7 سالهاش، «بنی» برگشت تا به ناکامیهای پی در پی تیمش پایان دهد. همین حرکت باعث شد که تیم پیرس در مصاف با وستهام به برتری دست پیدا کند و «بنی» نیز جایگاهی در این تیم به دست بیاورد- البته تا پیش از شکست 0-4 آبیها در خانه ویگان در ماه بعد.

رومئو آنکونتانی، رئیس سابق باشگاه پیسا که به علت رفتارهای عجیب و غریبش قبل از هر بازی شهرت پیدا کرده است. این مرد ایتالیایی پیش از هر یک از مسابقات تیمش به میدان بازی نمک میپاشد و هر چه بازی مهمتر و حساستر باشد نمک بیشتری نیز به میدان مسابقه میپاشد. آنکونتانی در یکی از مسابقات مهم تیمش مقابل رقیب همشهری خود، جنووا 26 کیلوگرم نمک به روی زمین مسابقه پاشید. چه مرد کهنهکار و باتجربهای!

پل اینس، یکی از خرافاتیترین افراد در دنیای فوتبال که همواره آخرین بازیکن تیمش بود که به میدان وارد میشد و آخرین فردی نیز بود که پیراهن ورزشی خود را میپوشید. همین رفتار متفاوت اینس باعث شهرت و محبوبیت وی نزد هواداران تیمش شد.

جان تری، مدافع چلسی. این بازیکن سرشناس استمفوردبریج اعتراف کرده است که «تقریبا به 50» خرافه مختلف معتقد است.
    از جمله رفتارهای خرافی جان تری این است که همواره روی یک صندلی اتوبوس تیمش مینشیند، در طول مسیر اتوبوس به یک موزیک خاص گوش میدهد و بند كفشش را نیز 3 بار به دور جورابش میپیچد.
    اما عجیب و غریبترین خرافات این ملی پوش انگلیسی اصرار و پافشاری وی بر استفاده از یک جفت ساقبند در تمام دوران بازیاش است که متاسفانه آنها را پس از دیدار تیمش مقابل بارسلونا در چارچوب مسابقات لیگ قهرمانان سال 2005 گم کرد.

بابی مور، کاپیتان انگلیس و برنده جام جهانی رفتاری مشابه رفتار پل اینس از خود نشان میداد. او نیز تا دیگر همتیمیهایش شلوارک ورزشی خود را نمیپوشیدند، شلوارک ورزشی خود را به تن نمیکرد. او آخرین بازیكنی بود كه از زمین خارج میشد.

یوهان کرایوف، ستاره اسبق فوتبال هلند و تیم آژاکس. کرایوف عادت داشت قبل از شروع هر بازی آدامس خود را به سمت زمین تیم رقیب پرتاب کند. شاید علت شکست 1-4 آژاکس مقابل میلان در جام قهرمانی اروپای 1969 آدامس کرایوف بوده است نه عملکرد ضعیف بازیکنان این تیم.

کارلوس بیلاردو، سرمربی تیم قهرمان آرژانتین در جام جهانی 1986. سکاندار سابق این تیم معتقد بود که خوردن جوجه بدشانسی میآورد و همواره شاگردانش را از خوردن این غذای لذیذ قبل از هر بازی منع میکرد. بیلاردو آنقدر خرافاتی بود که هر بار موفقیت تیمش را مدیون یک اتفاق خاص میدانست نه بازی خوب شاگردانش. برای مثال مدتی بازیکنانش را مجبور میکرد با تاکسی به محل مسابقه بروند زیرا در پیروزی قبلیشان مجبور شده بودند به علت خراب شدن اتوبوس با تاکسی به محل دیدار بروند. یکی دیگر از رفتارهای عجیب و غریب بیلاردو تلفن زدن به فردی خاص بود زیرا در زمان سرمربیگریاش در باشگاه استودیانتس لا پلاتا یک زن برزیلی قبل از مسابقه برای او و تیمش آرزوی موفقیت کرده بود. همین اتفاق باعث شد که بیلاردو همواره از دستیارش درخواست کند که قبل از هر بازی به این زن تلفن کند

2. 3 کاربر مقابل از omid27 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

aliperspolisy (10th September 2011), Farzandeiran (10th September 2011), UniQue (10th September 2011)

نام واقعی
    Farshid
    استاتوس
    تو اضطراب دستاي پر ، آرامش دستاي خالي نيست
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Italy
    تشکر شده 4,257 بار در 1,635 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    ممنون جالب بود.

آن ها آزادانه وحشي اند ، ما وحشيانه آزاديم
    من به فاحشه بودن قلب بدن هاي باكره شان ايمان دارم
    من يك تار موي گنديده فرهنگ برهنگي ام را ، با برهنگي فرهنگي شان عوض نخواهم كرد
    و عادت نخواهم كرد به بلاهايي كه سرم مي آيد و به دروغ هايي كه ميشنوم
    آن ها روح ميفروشند و از تن فروشي ماهي هاي آزاد در تنگ بد ميگويند
    زندان مفهوم عميق تري از چهار ميله عمودي دارد؛
    يك در بسته است به دنيايي كه ميداني اگر بخواهي به آن وارد شوي ، نميتواني
    و چه غم انگيز است خواستني كه توانستن نيست!
    من درميان دو آينه روبروي هم ، در دو طرفم، گم نميشوم. تصوير آن ها تا ابد ادامه دارد
    اما راه مستقيم هنوز مقصد دارد...
    و تو از سر ناداني ات به من ميخندي و من براي شفايت گريه ميكنم
    تو من را نميداني. حتي خودم هم شايد خودم را نميدانم، حتي نميدانم كجايم!
    من در اين اتاق هستم يا اين اتاق در ذهن من است
    حتي نميدانم جز كساني هستم كه رفتند اما يادشان هست ، يا كساني كه هستند اما يادشان رفت كه هستند.
    اما ميدانم كه دورم از كساني كه آشنايي شان اتفاق است و جدايي شان سرنوشت...

نام واقعی
    اميد
    استاتوس
    عشق، مرگ احساس وظیفه است
    شغل و حرفه
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    خواهش ميكنم داش فرشيد نظر لطفته

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 17,577 بار در 6,034 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک
    تشکرامیدخان....

نام واقعی
    AmirHossein
    شغل و حرفه
    سرگردون تو اینترنت
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 1,161 بار در 545 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    خیلی جالب بود
    ..:: Iker & SerGio are My LovE ::..

http://axgig.com/images/99977427158129039060.jpg

نام واقعی
    اميد
    استاتوس
    عشق، مرگ احساس وظیفه است
    شغل و حرفه
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    مرسي ممنون

نام واقعی
    اميد
    استاتوس
    عشق، مرگ احساس وظیفه است
    شغل و حرفه
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    تو ايران خودمون هست تو يكي از سايت ها خوندم يارو ميگفت براي اينكه تيممون گل نخوره تو دروازه سياه دونه ميريزن