هادی نوروزی امسال رقابت سختی با ديگر مهاجمان پرسپوليس خواهد داشت. او معتقد است تمامی فورورادهای می پرسپوليس خواهند در ترکیب ثابت قرار بگیرند و رقابت آنها به سود پرسپوليس است. نوروزی در خصوص شرایط این تیم، انتخاب مانوئل خوزه و مسائل مختلف دیگر به سوالات پاسخ داد.

* فکر می کنی مانوئل خوزه بتواند به پرسپوليس کمک کند؟
- آنطور که شنیده ام او کارنامه خوبی دارد ولی شناخت زیادی از این مربی ندارم. مطمئنا آقای رویانیان بررسی های لازم را انجام داده و این مربی را انتخاب کرده.اميدوارم او بتواند درپرسپوليس موفق باشد.

* قبول داری ماندن مصطفی دنیزلی به نفع پرسپوليس بود؟
- دنیزلی شناخت کاملی ازپرسپوليس و فوتبال ایران داشت ولی به هر حال مشکلاتی به وجود آمد که او دیگر نمی توانست به ایران برگردد.

* شنیده ای که مانوئل و کی روش اختلاف شدیدی با یکدیگر دارند؟
- فکر نمی کنم مشکل خاصی پیش بیاید. کی روش مربی تیم ملی است ومانوئل خوزه هم می خواهد درپرسپوليس کار کند. اگر اختلافی بین آنها وجود دارد این موضوع به بازیکنان مربوط نمی شود.

* مانوئل کمتر از 2 هفته برای شناخت بازیکنان پرسپوليس فرصت دارد. قبول داری این زمان خیلی کم است؟
- دقیقا همین طور است. ما مدتی است که تمرینات را شروع کردیم ولی مربی خیلی دیر به ما ملحق شد.

* باید انتظار داشته باشیم که پرسپوليس در ابتدای فصل ناهماهنگ باشد؟
-اميدوارم که اینطور نباشد. ما بازیکنان بزرگی را در تیم خود داریم و قبل از شروع لیگ چند بازی تدارکاتی انجام خواهیم داد تا به هماهنگی برسیم.

* قبول داری رقابت در خط حمله پرسپوليس سخت است؟
- واقعا همین طور است.پرسپوليس در خط حمله بازیکنان خوبی دارد و همه مهاجمان این تیم مدعی بازی کردن هستند. البته به نظر من رقابت مهاجمان به سود پرسپوليس است.

* فکر می کنی پس از چند سال این بار آقای گل لیگ پرسپوليسيی باشد؟
- اميدوارم که آقای گل امسال از بین مهاجمان پرسپوليس باشد. البته تیم ما مهاجمان خوبی دارد و شاید گل های زده پرسپوليس بین مهاجمان پخش شود. البته بعضی تیم ها فقط یک مهاجم نوک دارند و شاید هم این موضوع شانس آقای گلی ديگر مهاجمانرا بیشتر کند.

* تو قرار است به عنوان مهاجم نوک بازی کنی یا مهاجم کنار؟
- هم می توانم مهاجم نوک باشم و هم مهاجم راست و چپ و باید دید سرمربی چه تصمیمی خواهد گرفت.

* در مورد احتمال جدایی ایمون زاید صحبت کن، آیا واقعا با او اختلاف داشتی؟
- متاسفانه بعضی ها شایعه و جنجال درست کردند ولی من هیچ وقت با ایمون مشکل نداشتم و اتفاقا رابطه بسیار خوبی با او داشتم. این را می توانید از خودش بپرسید.