پرسپوليس درجذب بازيکن بامربيان ملي مشورت کرد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: پرسپوليس درجذب بازيکن بامربيان ملي مشورت کرد

نام واقعی
    شهرام
    استاتوس
    NO RAGRETS
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 2,195 بار در 664 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک

پرسپوليس درجذب بازيکن بامربيان ملي مشورت کرد

محمد رويانيان، مديرعامل باشگاه پرسپوليس در زمينه جذب بازيکنان جوانان و اميد توسط باشگاه پرسپوليس، ضمن بيان مطلب فوق گفت: باعث افتخار است باشگاه بزرگي مثل پرسپوليس با مربيان ملي مشورت کند، زيرا فلسفه وجودي سرمربيان تيمهاي پايه ملي تعامل با باشگاهها در جهت ارتقا و پيشرفت جوانان و فوتبال ايران است.

وي درهمين خصوص افزود: متاسفانه مطالبي در خصوص معرفي چهار بازيکن از تيم جوانان و اميد به پرسپوليس مطرح شده که باعث تاسف است. اگر يارگيريهاي پرسپوليس را اينچنين تعبير ميکنند، حتما چند روز ديگر هم ميخواهند بگويند؛ هفت بازيکن تيم ملي را که در اين فصل پرسپوليس به خدمت گرفته، از طريق ساخت و پاخت با "کارلوس کيروش" بوده است.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس که با سايت اين باشگاه صحبت ميکرد، ادامه داد: چرا زماني که چهار نفر از جوانان کشور را به خدمت ميگيريم وارد فاز اتهام ميشويد؟ من رسما اعلام ميکنم با کليه بازيکناني که از تيم جوانان گرفتهايم شخصا گفتگو کردم. من با آنها و خانوادههايشان نشست داشتم و بعد از چندين جلسه با آنها قرارداد بستم.

وي تصريح کرد: متاسفانه عنوان کردن جملاتي تحريک آميز از مواردي است که آقايان مستمسک قرار دادند تا ذهن مديران باشگاهها را مشوش کنند که اگر لازم ببينم به تمامي مردم و رسانهها اعلام ميکنم همين آقاياني که هم اکنون چنين صحبتهايي را مطرح ميکنند کدام دلالها را به من معرفي کردند تا از آنها بازيکن بگيرم و من محکم جلوي آنها ايستادم، حتي اگر لازم باشد اسامي دلالاني که همين آقايان به من معرفي کردند را اعلام خواهم کرد.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس اظهار داشت: در زمينه جذب بازيکن، خودم شخصا وارد عمل شدم. اگر کسي بتواند ثابت کند که يک ريال پول به دلالي داده باشم حاضرم بزرگترين مجازاتها را به جان بخرم ولي آقايان مدعي شما به من بگوئيد چرا اين دلالان را به من معرفي کرديد؟!

رويانيان در ادامه با اشاره به زحماتي که يکي از مربيان تيمهاي ملي در جهت ارائه مشورت به وي متحمل شده است، گفت: من به اين مربي بااخلاق افتخار ميکنم، او را دوست دارم و هرجا هم باشد از وي مشورت ميگيرم.

وي ادامه داد: آرزو دارم براي برنامههاي بزرگي که در باشگاه پرسپوليس داريم و همچنين در جهت توسعه فوتبال تيمهاي پايه با اين مربي باارزش و همچنين مربيان ديگر تيمهاي پايه ملي ارتباط تنگاتنگي داشته باشم و اين کار را با افتخار انجام ميدهم.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس تصريح کرد: اگر با مربيان تيمهاي ملي کشور ارتباط تنگاتنگ داشته باشيم آنگاه ميتوان به توسعه فوتبال ملي و ساختن جوانان ارزشي و برومند و باشگاههاي حرفهاي و مولد افتخار کرد.

2. کاربر مقابل از pedy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

amir77 (7th July 2012)