پارک جی سونگ، هافبک کره ای منچستریونایتد به باشگاه کوئینزپارک رنجرز پیوست.این ملی پوش سابق کره ای با قراردادی دو ساله به تیم کوئینزپارک رنجرز پیوست و باشگاه منچستریونایتد به خاطر این انتقال 2.5 میلیون پوند دریافت کرد. در صورت عدم سقوط کیو پی آر به دسته پایین تر در فصل آینده، شیاطین سرخ 2.5 میلیون پوند دیگر دریافت خواهند کرد.
پارک که در سال 2005 از آیندهوون به منچستریونایتد پیوست، دوران خوبی را در الدترافورد سپری کرد اما تاکید کرد که پیشنهاد کوئینزپارک رنجرز به اندازه ای خوب بود که نمی توانست آن را رد کند.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" کوئینزپارک رنجرز باشگاهی با پیشینه و سنت های بزرگ است. این باشگاه جاه طلبی های زیادی برای دستیابی در بالاترین سطح دارد.
تونی فرناندس (مالک باشگاه) و هیئت مدیره نقشه های بزرگی برای باشگاه در سر دارند و من هم می خواهم جزئی از آن باشم.
این پیشنهاد بهتر از آن بود که بتوان در مقابلش مقاومت کرد. از اینکه در تمرینات پیش فصل تیم شرت خواهم کرد، هیجان زده هستم و به زودی به تور آسیایی مان خواهیم رفت.
من به باشگاهی پیوستم که آینده درخشانی دارد. زیرساخت های باشگاه خیلی خوب است؛ زمین تمرین جدیدی داریم و طرحی برای یک استادیوم جدید.
سرمربی (مارک هیوز) رکورد خیلی خوبی در لیگ برتر دارد و من سخت در انتظار کار کردن با او و بقیه تیم هستم. می خواهم تلاش کنم تا باشگاه به سطح بالاتری دست پیدا کند."