تیم فوتبال بایرن مونیخ موفق شد در اولین دیدار تدارکاتی پیش فصل خود مقابل اونترهاخینگ به برتری برسد.به گزارش خبرگزاری فارس، شب گذشته در ادامه دیدارهای تدارکاتی فوتبال و قبل از شروع فصل جدید قاره سبز تیم بایرن مونیخ یک هفته پس از شروع تمریناتش مقابل اونترهاخینگ قرار گرفت و به برتری یک بر صفر رسید.
در این بازی که مونیخیها ملیپوشان خود را به دلیل تعطیلات تابستانی پس از حضور در یورو 2012 همچنان در اختیار نداشتند، باواراییها تک گل خود را در دقیقه 82 توسط دیوید آلابا، مدافع اتریشی به ثمر رساندند.
در ورزشگاه هاخینگراشپورتپارک و در حضور 8 هزار نفر آلابا با استفاده از ضربه ایستگاهی توانست بایرن را به پیروزی در اولین دیدار تدارکاتی پیش از شروع فصل جدید بوندسلیگا برساند.
در دیداری دیگر ولفسبورگ بدون اشکان دژاگه 3 بر یک از سنپائولی شکست خورد. در این جدال که ستاره ملیپوش و ایرانی سفید و سبزپوشان همچنان به دلیل ادامه تعطیلات تابستانی در ترکیب تیم فلیکس ماگات غایب بود، کنوخه در دقیقه 31 تک گل گرگها را در خانه حریف به ثمر رساند. در حالی که شاختن 57، زاگلیک 64 و بارتلس 89 زننده سه گل سنپائولی بودند.*سایر نتایج :کالیکارا بلغارستان 3- اسوتکاویسا بلغارستان 2
کاردیمیر ترکیه صفر- زسکا بلغارستان یک
پائوک یونان صفر- اوتلول گالاتی رومانی یک
ویسلا کراکو لهستان صفر- اومانیا قبرس یک
پترولول رومانی 3- اف.کا تفلیس جمهوری چک یک
روزمبروک اسلوواکی صفر- گورنیک لهستان یک
گراکوویا لهستان 2- آمکار روسیه 3
بامبرگ آلمان یک – گرویترفورت آلمان 5
اف.ث.زوریخ سوئیس یک – اف.ث.ویل سوئیس یک
لوکوموتیو مسکو روسیه 2- پارتیزان صربستان صفر
استوا بخارست رومانی 2- آلن آلمان یک
لینس اتریش 2- اینتراخت فرانکفورت آلمان 3
لوکرن بلژیک 2- لن فرانسه 2
آلمانیا آخن آلمان یک – اف.ث.کلن آلمان صفر
آگسبورگ آلمان صفر- سلتیک اسکاتلند صفر
ریت روورز اسکاتلند یک – روسکانتی اسکاتلند یک