مرجع خبری پرسپولیس : درپی مذاکرات مدیران باشگاه پرسپولیس و مخالفت AFC احتمال برگزاری دوباره جام حذفی قوت گرفت. سرپرست سازمان لیگ برتر فوتبال گفت: به احتمال زیاد و برخلاف تصمیم گیری های قبلی، جام حذفی در فصل جاری برگزار خواهد شد.

غلامرضا بهروان روز پنج شنبه درخصوص اینكه آیا قرار است تكلیف برگزاری جام حذفی در فصل جدید در جلسه هفته آینده كنفدراسیون فوتبال آسیا مشخص شود، گفت: اگر قرار باشد در این جلسه درخصوص جام حذفی فوتبال ایران تصمیم گیری شود، بهتر است این مسابقات را برگزار كنیم.

وی گفت: اعلام می كنم كه به احتمال فراوان این مسابقات برخلاف تصمیم گیری های قبلی در فصل جدید برگزار خواهد شد.
بهروان در خصوص درخواست مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برای عدم برگزاری مسابقات لیگ در ماه رمضان اظهار داشت: دوستان مطمئن باشند ما نه تنها مسائل شرعی را رعایت می كنیم ، بلكه سعی می كنیم مسائل فرهنگی را نیز ترویج كنیم.

سرپرست سازمان لیگ درخصوص فصل نقل و انتقالات گفت: امروز فصل نقل و انتقالات لیگ برتر به پایان خواهد رسید و متاسفانه بعضی تیم ها هنوز مدارك خود را تحویل نداده اند.

وی تاكید كرد: تحویل دادن مدارك در روز پایانی تنها كار ما را دوچندان می كند و همه باید بسیج شویم تا كارها به دقایق پایانی موكول نشود.


بهروان درخصوص وضعیت باشگاه هایی كه بدهی دارند، گفت: دراین خصوص جلسه ای با مهدی محمد نبی ، علی كاظمی و حسن زاده برگزار كردیم و قرار شد باشگاه هایی كه بدهی های خود را پرداخت نكرده باشند، با كسر امتیاز روبه رو شوند. این كسر امتیاز برای هر باشگاه، متفاوت و به میزان بدهی های آنها مرتبط خواهد بود.


سرپرست سازمان لیگ گفت: منظور فدراسیون فوتبال از بدهی باشگاه ها مربوط به پرونده هایی است كه آرای قطعی آنها صادر شده است.

بهروان درمورد اینكه آیا همچنان بدهی باشگاه ها به وسیله پول های متعلق به آنها مانند حق پخش تلویزیونی پرداخت می شود،خاطرنشان كرد: این كار همچنان از سوی سازمان لیگ صورت میگیرد اما متاسفانه بدهی بعضی باشگاه ها تا حدی بالاست كه به این شكل سالها طول میكشد تا آنها پاك شود.

وی درمورد مشكل باشگاه راه آهن برای ثبت قرارداد با بازیكنانش گفت: مشكل این باشگاه برطرف شده و می تواند قرارداد بازیكنان خود را به ثبت برساند.

بهروان در باره انتقال باشگاه راه اهن به فراز قشم گفت: این كار تاكنون به ما گزارش نشده است و بدون موافقت لیگ امكان انجام آن نیست .

وی در باره گفته های مدیرعامل پرسپولیس مبنی براینكه برخی قراردادهای این باشگاه بالاتر از سقف بوده و آن را به فدراسیون گزارش كرده است،گفت: ما چنین نامه ای دریافت نكرده ایم و این خلاف است و با خلاف برخورد می كنیم.

بهروان در باره جانواریو نیز گفت: در صورتی كه تا غروب امروز نام بازیكنی از لیست استقلال خارج شود، وی می تواند برای این تیم بازی كند.