مسئولان باشگاه استقلال براي جذب سهميه آزاد به دنبال نکونام هستند و با اين شرايط حضور مجيدي منتفي است.


پس از اعلام فتحاللهزاده مبني بر اينکه استقلاليها آمادگي دارند فرهاد مجيدي را به اين تيم برگردانند، مسئولان اين تيم در تماسهاي مکرر خواهان برقراري ارتباط با اين بازيکن شدند اما از آنجا که تا آخرين لحظات فصل نقل و انتقالات اين بازيکن با استقلاليها تماس نگرفت سرانجام کيانوش رحمتي آخرين بازيکني بود که قراردادش را تمديد کرد تا به اين ترتيب فهرست استقلاليها براي اين فصل پر شود.

به گزارش فارس حالا استقلاليها تنها دو جاي خالي دارند که يکي از اين دو جاي خالي بايد حتماً با سهميه آسيايي پر شود و گفته ميشود مسئولان باشگاه استقلال به دنبال جذب يک دروازهبان آسيايي هستند. اگر چه سيد حسين حسيني دروازهبان تيم زير 22 سال ايران نيز به استقلال پيوسته است.

گزينه ديگر استقلال که سهميه پاياني خواهد بود، جواد نکونام است. اين بازيکن به اسپانيا رفته و امشب به تهران ميآيد. نکونام با مسئولان اوساسونا در خصوص نحوه پرداخت مبلغ رضايتنامهاش صحبت کرده و اگر مشکلي پيش نيايد به احتمال فراوان روز يکشنبه با حضور در هيئت فوتبال استان تهران قراردادش را با استقلال ثبت خواهد کرد. او چون سهميه آزاد است مشکلي براي ثبت قرارداد ندارد.

در صورتي که نکونام به استقلال نيايد(که طبق گفته مسئولان استقلال اين احتمال خيلي کم است) شايد آبيها باز هم سراغ فرهاد مجيدي بروند اما با توجه به عدم تماس اين بازيکن با مسئولان استقلال و احتمال حضور اين بازيکن در جمع آبيپوشان کم است چرا که استقلاليها اولويتشان را براي جذب بازيکن آزاد، نکونام است. با اين شرايط بايد ديد فرهاد مجيدي چه تصميمي براي آيندهاش ميگيرد.

نکته آخر اين که با جذب جواد نکونام و به خدمت گرفتن دروازهبان آسيايي استقلال هيچ جاي خالي در فهرست خود نخواهد داشت و حتي سهميه بين دو نيمفصل خود را هم استفاده خواهد کرد و ديگر نميتواند بازيکني به خدمت بگيرد.