رحیمی: ۴ ساعت موبایلم را خاموش کردم این همه شایعه درست کردند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: رحیمی: ۴ ساعت موبایلم را خاموش کردم این همه شایعه درست کردند

نام واقعی
    کوروش رضایی
    شغل و حرفه
    نوازنده
    تشکر شده 2,249 بار در 952 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

رحیمی: ۴ ساعت موبایلم را خاموش کردم این همه شایعه درست کردند

از شنبه تا عصر دیروز شایعات مختلف در مورد علیرضا رحیمی، مدیرعامل باشگاه سپاهان آنقدر زیاد بود که حتی برخی نزدیکان مدیرعامل سپاهان هم در مورد احتمال رفتن او از این باشگاه به شک افتاده بودند؛ رحیمی که شنبه برای شرکت در جلساتی راهی تهران شده بود، عصر دیروز به اصفهان برگشت و با بازگشت او تا حدود زیادی شایعات پیرامون سپاهان خوابید.
    علیرضا رحیمی، پس از بازگشت به اصفهان در گفتگو با ایمنا در مورد شایعات روزهای مختلف مطرح شده در مورد او، رفتنش از سپاهان و اختلاف نظر با هیات مدیره اظهار نظر کرد:

* انگار با خبر خوش به اصفهان بازگشتید؟
    بله؛ جلسات خوبی در تهران برگزار کردیم و در روزهای گذشته به دنبال حل کردن مشکلات مالی باشگاه بودم؛ به دنبال این بودم که بودجه مورد نظر را برای باشگاه دریافت کنم تا پیش از دیدار آسیایی سپاهان مقابل السد به بازیکنان فوتبال روحیه دهم و مشکلات بقیه تیمها را نیز برطرف کنم.
    * اما در دسترس نبودنتان برایتان دردسرساز شد؟
    من ۳-۴ ساعت موبایلم را خاموش کردم اما آنها این همه حرف و نقل را عنوان کردند؛ نمیدانم دلیل این شایعات و حاشیهها چه بود؛ اتفاقا جلسات ما برای بودجه بود و تا حدودی هم مشکلات ما در حال حل شدن است و مطئنم مشکلات مالی باشگاه امروز و فردا حل میشود.
    * میگویند سپاهان 13میلیارد بدهی دارد؛ صحت دارد؟
    مبلغ بدهی را نمیگویم اما باشگاه بدهیهایی دارد که قرار است پرداخت شود.
    * یعنی کل بدهی پرداخت میشود؟
    تلاش میکنیم که حرف و نقلها تمام شود و بدهیهای ما پرداخت شود چراکه مبلغ بدهی باشگاه بالاست و برخی بازیکنان تیم هم طلبکار هستند و ممکن است این مسائل بر کار آنها تاثیر بگذارد.
    * دلیل اصلی لغو کنفرانس خبریتان چه بود؟
    همه این مسائل به هم ارتباط پیدا میکند؛ اول باید مسائل مالی حل شود اما در مورد لغو این کنفرانس خبری از همه خبرنگاران عذرخواهی میکنم و امیدوارم همه آنها مرا به دلیل این کار ببخشند.
    * شایعه برکناری بصیرت هم که از سوی شما و نزدیکانتان تکذیب شد.
    این شایعه اصلا صحت نداشت؛ من ۳ سال پیش به او گفتم که او فنی است و باید به جمع مربیان بپیوندد، زیرا حالا زود است که به عنوان سرپرست کار کند و باید در تیم سپاهان مربیگری کند ولی او در حال حاضر سرپرست تیم است و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.
    * به هر حال با توجه به این اتفاقات شرایط تیم را قبل از بازی السد چگونه ارزیابی میکنید؟
    من تیم السد را تاکنون ندیدهام اما به هر حال همه باید تلاش کنیم که سپاهان در این بازی نتیجه بگیرد و تلاش من هم این است که قبل از مسابقه با این تیم از نظر روحی- روانی تیم را تقویت کنم و مبلغی از قرارداد بازیکنان را به آنها پرداخت کنم، بنابراین در روزهای گذشته به دنبال حل این مشکل بودم. میخواهیم با تمام ابزارهایی که در اختیار داریم کاری کنیم که تیم موفق باشد.
    * سپاهان امسال هم شروع بدی در لیگ داشت.
    نمیخواهم در مسائل فنی تیم وارد شوم. به هر حال همه بسیج شدهایم که خوب نتیجه بگیریم و تنها کاری که من میکنم از بین بردن حاشیههاست چراکه میخواهم تیم را از نظر روحی- روانی آماده کنم.
    * گفته میشود فشارهای مختلفی از سوی هیات مدیره بر شما وجود دارد.
    ببینید، آمدهام تا برای سپاهان کار کنم و با توجه به اینکه باشگاه را دوست دارم، هیچ چیزی نمیتواند روی کار من تاثیر بگذارد؛ هر کاری که هرکس انجام دهد روی کار من تاثیر نمیگذارد چراکه تصمیم دارم باشگاهی بسازم که در رشتههای مختلف هم در مسائل زیربنایی و تیمهای پایه قدرتمند باشد و هم در مسابقات داخلی و بینالمللی از مدعیان اصلی قهرمان باشد. در ۳۰ سال گذشته ثابت کردهام که برای حل مشکلات توانایی خاصی دارم و مطمئن باشید هر مشکلی در باشگاه وجود داشته باشد، برطرف میشود.
    * برای بحث زیرساختهای باشگاه هم برنامهای دارید؟ سپاهان از نبود استادیوم استاندارد رنج میبرد.
    متاسفانه ما هنوز استادیوم استانداردی برای سپاهان نداریم؛ من ۳ کار مهم پیش روی خودم دارم که قهرمانی تیمها در مسابقات لیگ برتر و آسیا در همه رشتهها از برنامههای ماست. بحث دوم من این است که سپاهان با این همه ورزشکار و ملیپوش در ردهها و رشتههای مختلف باید تولید ورزشکار زیادی داشته باشد. میخواهیم کاری کنیم که هر سال به دنبال خرید بازیکن از این باشگاه به آن باشگاه نرویم بلکه خودمان بازیکن بسازیم و آنها را مطرح کنیم. بحث سوم من زیرساختهای باشگاه است که باید روی آن کار کنیم؛ ما اکنون برای سالنهای ورزشی بیش از حد اجاره پرداخت میکنیم و باید سعی کنیم ظرف ۲ سال امکاناتی داشته باشیم که در این بحث راحت باشیم.
    کد:
    درد يعني ، سرت به همون سنگي بخوره كه يه عمري به سينت ميزدي !!!

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 17,577 بار در 6,034 ارسال
    یاد شده