کاسياس: تنها به رئال فکر مي کنم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: کاسياس: تنها به رئال فکر مي کنم

نام واقعی
    مـــحـــMـــد Rـــضـــا
    استاتوس
    ...::|||Just Real & Perspolis|||::...
    شغل و حرفه
    ....
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 19,298 بار در 5,901 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

کاسياس: تنها به رئال فکر مي کنم

دروازه بان باتجربه کهکشاني ها که يکي از ارکان اصلي اين تيم در راه رسيدن به قهرماني در فصل 12-2011 بود، معتقد است نتايج تيم خودي مهمتر از اتفاقاتي است که در نوکمپ رخ مي دهد.

ايکر کاسياس، دروازه بان رئال، تاکيد کرد که به بارسا و پپ گوارديولا اعلام مي گذارد اما تنها روي کسب موفقيت با رئال تمرکز دارد.

دروازه بان باتجربه کهکشاني ها که يکي از ارکان اصلي اين تيم در راه رسيدن به قهرماني در فصل 12-2011 بود، معتقد است نتايج تيم خودي مهمتر از اتفاقاتي است که در نوکمپ رخ مي دهد.

او در گفتگو با اسپورت گفت:" من به بارسا و آنچه گوارديولا انجام داد، احترام مي گذارم اما آنچه براي من مهم است رئال و تلاش تيم براي قهرماني در همه جام هاي ممکن است.

ما فصل را به بهترين شکل، با بازي مقابل والنسيا آغاز خواهيم کرد، تيمي که خيلي خوب بازي مي کند و هميشه کار را براي ما دشوار مي کند. هدف ما حفظ قهرماني است.

مي خواهم در چهار جام با رئال به قهرماني برسم؛ سوپرکاپ اسپانيا، لاليگا، کوپا دل ري و چمپيونزليگ.

واضح است که قهرماني در چمپيونزليگ براي رئال بسيار ويژه است زيرا دهمين قهرماني ما خواهد بود. ما فصل گذشته به دروازه فينال رسيديم اما اين فصل مي خواهيم به فينال راه پيدا کنيم و در آن به پيروزي برسيم."

کاسياس در يورو 2012 با اسپانيا به قهرماني رسيد و اکنون بسياري او را يکي از شانس هاي کسب توپ طلا مي دانند. اين دروازه بان باتجربه معتقد است رسيدن اين جايزه به يک دروازه بان بسيار جالب توجه خواهد بود اما تاکيد کرد جوايز فرد اهميت چنداني براي او ندارد.

" توپ طلا بايد به بازيکني برسد که بيش از همه شايستگي اش را دارد. اکنون بعضي ها مي گويند که من مي توانم برنده اين جايزه باشم. من عقده بردن اين جايزه را ندارم.

واضح است که در چنين جوايزي به دروازه بان ها چندان توجه نمي شود اما فکر مي کنم ما هم مانند ساير بازيکناني که به زمين مي روند، حق بردن اين جايزه را داشته باشيم.

سومين قهرماني پياپي اسپانيا در يورو باعث شد تا بسياري اين تيم را با برزيل 1970 مقايسه کنند و کاسياس تاييد کرد که تيم فعلي اسپانيا يکي از بهترين هاي تاريخ است.

" نمي دانم ما بهترين هستيم يا نه اما بي ترديد، تيم ملي فعلي اسپانيا يکي از سه تيم برتر تاريخ است. ما در هر رقابتي مدعي اصلي هستيم و مي خواهيم در همه رقابت ها به قهرماني برسيم. ما تيمي هستيم که همه به دنبال شکست دادن آن هستند."

2. کاربر مقابل از Mohammadreza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

mahboObe (14th July 2012)