مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان با بیان اینکه هنوز با استعفایش مخالفت یا موافقت نشده است، گفت: در حال حاضر دنبال مدیرعامل جدید هستیم و تا زمانی که این مدیرعامل معرفی شود به کارم ادامه میدهم.

علی حکمت در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص اینکه در جلسه هیات مدیره باشگاه با استعفای او مخالفت شده است، تصریح کرد: اصلا جلسهای برگزار نشده است که بخواهند با استعفایم مخالفت کنند. من فعلا کارم را انجام میدهم و اعضای هیات مدیره هم دنبال مدیرعامل جدید هستند. وی درخصوص انتخاب مسعود رضائیان برای مدیرعاملی باشگاه صنعت نفت آبادان تاکید کرد: قضیه رضائیان برای مدیریت باشگاه صنعت نفت منتفی است و شرایط گزینههای دیگر بررسی میشود.


حکمت همچنین به صحبتهای محمد رویانیان، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برای تعطیلی مسابقات لیگ برتر در ماه رمضان اشاره کرد و گفت: اگر قرار است مسائل شرعی را رعایت کنیم، باید قانون سقف قراردادها را هم مدنظر قرار بدهیم. قانون جمهوری اسلامی ایران میگوید اگر به یک بازیکن بالای 400 میلیون داده شود، این پول حرام است؛ چون این پول از منابع دولتی تامین میشود و هزینه آن از بیت المال میآید.


وی افزود: ظاهرا آقای رویانیان دنبال وقت کشی است. ای کاش او به این نکته توجه داشت که همه چیز در فوتبال زنجیروار است. اگر قرار است پای مسائل شرعی را برای تعطیلی مسابقات وسط بکشیم، بهتر است اول قانون سقف قراردادها که تخلف از آن هم شرعا حرام است رعایت شود.


اینو باش بابا نترس رویانیان گفت با قدرت میام بازی میکنیم واسه ما طوری حرف نزن انگار با برزیل بازی داریم به راحتی آب خوردن میبریمتون نگران نباش میایم