مرجع خبری پرسپولیس : مدافع تیم فوتبال پرسپولیس می گوید هیچکدام از بازیکنان این تیم از فیکس بودن مطمئن نیست. عليرضا نورمحمدي كه با حضور بنگر و حسيني بايد سخت كار كند تا ژوزه را به حضورش در تركيب متقاعد كند درباره شرايط تيمش ميگويد: وضعيت تيم ما خوب است و خوشبختانه با آمدن سرمربي جديد بچهها با انگيزهتر و شاداب تمرينها را دنبال ميكنند.ما در اين مدت 3 بازي خوب تداركاتي هم انجام داديم تا از لحاظ هماهنگي هم به شرايط خوبي برسيم.


فكر ميكني با سه بازي تداركاتي كه انجام دادهايد به آمادگي لازم رسيدهايد؟

بازيهاي تداركاتي درست زماني انجام شد كه بايد ميشد. تيم ما وقتي از بدنسازي اول فصل آمد، با 3 تيم قلدر ليگ برتري بازي كرد كه اين ميتواند به هماهنگي بچهها كمك كند اما نبايد اين نتايج را ملاك قضاوت يك تيم قرار داد. بالاخره اين همه بازيكن جديد به تيم اضافه شده و نخستين بار است آنها در كنار هم بازي ميكنند ضمن اينكه هنوز بدن بچهها از بدنسازي خسته است. ديديد كه بازي سوم مقابل فولاد هم خوب بازي كرديم و هم برديم. اين نشان ميدهد رفته رفته تيم به شرايط خوب ميرسد.
فاصله كمي تا بازي نفت مانده، فكر ميكني الان تيمتان براي اين بازي آماده است؟

اين از بدشانسي ماست كه بايد بلافاصله بعد از تمرينهاي اول فصل، بازي اول خود در ليگ را مقابل نفت در آبادان برگزار كند. در تابستان آن هم در هواي گرم آبادان راه رفتن سخت است چه برسد به بازي كردن. بالاخره بايد با اين شرايط كنار بياييم و بتوانيم با قدرت گام اول را محكم برداريم.از نخستين حريفتان چه شناختي داريد؟

شناختي از نفت آبادان نداريم البته مربيان ما حتما آنها را آناليز ميكنند. ما بايد بازي خود را انجام دهيم و با توجه به پتانسيلي كه داريم بتوانيم دست پر از آبادان خارج شويم. قطعا آنها هم در زمين خود چيزي به جز پيروزي فكر نميكنند و دوست دارند مقابل تماشاگران خود يك بازي خوب انجام دهند.به نظر تو خط دفاعي جديد پرسپوليس براي اين بازي به هماهنگي لازم رسيده است؟

در اين 3 بازي تداركاتي كنار هم بازي كرديم. بالاخره سرمربي چون خارجي است و تازه آمده، تركيبهاي مختلف را آزمايش ميكند تا به تركيب ايدهآل برسد. به نظرم كسي از فيكس بودن خود مطمئن نيست چون مربي در تمرينها نفرات آماده را زير نظر ميگيرد و طبيعي است كه به آنها بازي ميدهد.كار كردن با ژوزه مانوئل چطور است؟

ژوزه نشان داده مربي خوب و حرفهاي است. معلوم است كه كار خود را بلد است. او از وقتي آمده كار با توپ را در دستور خود قرار داده است. درست است كه سخت گير و جدي است ولي اينطور نيست كه شرايط را براي بازيكنان دشوار كند. بالاخره او تا به حال هيچ شناختي از فوتبال ايران نداشته و شناخت او در حد اين چند روز است كه به ايران آمده.درباره حركات شريفات در بازي دوستانه با پرسپوليس چه نظري داري؟

متوجه حركت شريفات نشدم. من نميدانم چه حركتي كرده كه تماشاگران عصباني شدند. هركس پاسخگوي رفتار خودش است.حتما ميداني در دو بازي اول خانگيتان تماشاگران محروم هستند، در اين باره چه صحبتي داري؟

اين محروميت به ضرر تيم است. تماشاگران پرسپوليس مستحق چنين محروميتي نيستند. اميدوارم كميته انضباطي در راي خود تجديد نظر كند و هواداران را ببخشد.