استيلی: در داربی ما بايد سيلی اول را بزنيم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: استيلی: در داربی ما بايد سيلی اول را بزنيم

نام واقعی
    اميد
    استاتوس
    عشق، مرگ احساس وظیفه است
    شغل و حرفه
    دانشجو(كامپيوتر-نرم افزار)
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 2,496 بار در 847 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک

استيلی: در داربی ما بايد سيلی اول را بزنيم

90: من اصلا كاری به شرایط استقلال ندارم. آنچه اهمیت دارد، شرایط خودمان است و كمكم خوب شده است. حالا هماهنگتر شدهایم و از لحاظ بدنی شرایط خوبی پیدا كردهایم. تعطیلاتی كه داشتیم كمك زیادی كرد فقط نبودن ملیپوشان اذیت میكرد كه آنها هم الحق با وجود زمان كمی كه داشتند، خیلی خوب كمك كردند.
    90: با اینكه در تمرینات نبودند، اما با بقیه خیلی هماهنگ بودند؟
    د و پرسپولیس در آرامش است؟
    پرسپولیس روز به روز بهتر میشود. آنچه بیشترین تاثیر را روی این خوب شدن داشت، یكدلی و هماهنگی تیم بود. اتحاد و یكپارچگی بچهها روز به روز بیشتر میشود و تیم از لحاظ روحی و روانی در شرایط خوبی قرار دارد. بدون تردید مهمترین سلاح ما برای داربی و دیگر بازیها، همین موارد است و اینها مواردی نیستند كه حریفان بتوانند آنها را مهار كنند.
    90: قبل از داربی دست به كار بیسابقهای زدید،چطور شد برای تماشای بازی استقلال رفتید؟
    با این تیم بازی داریم. میخواستم از نزدیك ببینم چطور بازی میكنند.
    90: چرا در مورد سایر حریفان چنین نمیكنید؟
    اكثرا فرصت نمیشود ولی به هر حال داربی یك بازی خاص است، تدابیر خاص خود را هم طلب میكند. از نزدیك دیدن چیز دیگری است كه با آنالیز از طریق فیلم متفاوت است.
    90: نگران برخورد تماشاگران استقلال نبودید؟
    من همیشه به هواداران استقلال احترام گذاشتهام. این احترام همیشه متقابل بوده است. گاهی اتفاقاتی روی داده است ولی در كل در دوران بازیهایم همیشه حرمت نگه داشتهام.
    90: ولی آنها با تشویق كردن علی دایی واكنش نشان دادند؟
    شاید قصد شوخی داشتند. به هر حال اتفاق بدی كه نیفتاد. یك قهرمان ملی كه از افتخارات فوتبال ایران و پرسپولیس را تشویق كردهاند و من هم با این مسئله مشكلی نداشتم. از اینكه توهین بشود، خیلی بهتر است. ای كاش در همه ورزشگاهها اینطور باشد كه به جای توهین به افراد، یكسری دیگر از افراد تشویق بشوند. خوشحالم كه حضور من باعث شد در بازی استقلال یك پرسپولیسی تشویق بشود و حرمت مرا هم نگه داشتند.
    90: حالا از نقاط ضعف استقلال چه دیدید؟
    نرفته بودم فقط نقاط ضعف را ببینم. دنبال نقاط قوت آنها هم بودم. هر تیمی ضعف و قوت دارد. همانطور كه استقلال هم ضعف و قوتهای ما را شناسایی میكند.
    90: همه میگویند؛ بزرگترین ضعف استقلال، در باخت گل روی ضربات ایستگاهی است و پرسپولیس هم روی شروع مجددها خوب گل میزند؟
    در دنیای فوتبال بخش مهمی از گلها روی ضربات شروع مجدد به ثمر میرسد. ما روی این مسئله كار میكنیم ولی حالا استقلال هم روی ضعف خودش كار میكند. فراموش نكنیم از نقاط قوت استقلال هم یكی این است كه شروع مجددهای خوبی دارند.
    90: علی پروین گفته است به پیروزی پرسپولیس یقین دارد و شاید به ورزشگاه بیاید.
    علی پروین بزرگی كرد و قبل از بازی با ذوبآهن با من صحبت كرد و در مصاحبهها هم از من و تیم حمایت كرد. جا دارد كه از او تشكر كنم. او بزرگ فوتبال است و سایه امثال او باید بالای سر تیم باشد باید احترام آنها را حفظ كنیم.
    90: چه صحبتهایی بین شما رد و بدل شد؟
    آرزوی موفقیت كرد و روحیه خوبی داد كه باعث قوت قلب من شد. امیدوارم او را در ورزشگاه ببینم چون حضورش روحیه خوبی ایجاد میكند و اصلا یكی از دلایل آمدن من به پرسپولیس، علی پروین بود.
    90: علی دایی هم در مصاحبهاش آرزو كرده كه برنده داربی باشید؟
    آقای دایی پرسپولیسی است و قطعا موفقیت پرسپولیس برای همه پرسپولیسیها است. همین دوستیها دوام میآورد و برد و باخت تمام میشود.
    90: به نظر میرسد، پرسپولیسیها همه برای داربی، ائتلاف كردهاند؟
    همانطور كه گفتم این اتحاد و همدلی میتواند بزرگترین سلاح ما باشد. ما تمام تلاش خودمان را میكنیم تا هواداران، علی پروین، علی دایی و خلاصه همه پرسپولیسیها را ناامید نكنیم.
    90: شما هنوز دنبال مهاجم هستید؟ این خارجیها جالب توجه بودند؟
    با یك جلسه تمرین كه معلوم نمیكند. البته هادی نوروزی هم روز به روز بهتر میشود و فكر میكنم تا بازی داربی آماده شود. مهرداد اولادی هم با تلاش پزشكان آسیب دیدگی را پشت سر گذاشته است.
    90: علیرضا محمد چه وضعیتی دارد؟
    علیرضا محمد و منصوری تلاش میكنند تا برای داربی آماده باشند. به هر حال ما یك نیمكت قوی هم میخواهیم.
    90: اینروزها بسیاری میگویند كه علی كریمی به خط حمله میرود؟
    ما هنوز كار تاكتیكی برای این بازی را شروع نكردهایم ولی كریمی قابلیت بازی در هر پستی را دارد. در تیمملی هم هافبك دفاعی بازی میكند، هم هافبك تهاجمی در همین بازی اخیر هم فوروارد كنار بازی كرد، هم پشت مهاجم كه هر دو نقطه خوب بود. البته بازیكنان چند پسته دیگری هم داریم.
    90: یك مشكل پرسپولیس دریافت گلهای بد است. به غیر از یك بازی، گلهای اول را دریافت كردهاید. گلهایی كه زودهنگام دریافت میشود؟
    برابر مس سرچشمه كمتر از یك دقیقه گل خوردیم. برابر ذوبآهن دقیقه دوم گل خوردیم. این را قبول دارم ولی یكسری مسایل دیگر هم وجود دارد. ما جلوی ذوبآهن در آن دقیقه گل خوردیم كه در ضدحملات، بهترین تیم ایران است. ولی رو به فوتبال احساسی نیاوردیم. دو بار عقب افتادیم ولی اجازه ندادیم كنترل بازی از دست ما خارج شود و بچهها باهوش و منسجم عمل كردند. مهمتر از هرچیز واكنش نیمكت به گل دوم بود. اینكه همه یكدست و یكدل بلند شدند.
    90: ولی داربی شرایط متفاوتی دارد. ممكن است تماشاگر پرسپولیس تحمل نكند، اصلا چرا پرسپولیس باید گلهای اول را دریافت كند؟
    این یك ضعف در تیم ما بود. ولی ساختن یك تیم، زمانبر است ما هفته به هفته بهتر میشویم. گاهی در فوتبال این اتفاق میافتد. همانطور كه یكدفعه استقلال سه گل ایستگاهی میخورد. بحث اصلی این است كه بچهها باید از اول بازی تمركز بیشتری داشته باشند. به این ترتیب مشكل حل میشود. چون همین دفاع در طول بازی در خانه ذوبآهن اجازه نداد، حریف چندان صاحب موقعیت شود. قطعا برابر استقلال متوجه این موضوع هستیم و تلاش ما این است كه گل اول را ما بزنیم تا به قول قدیمیها، سیلی اول را زده باشیم.

2. 4 کاربر مقابل از omid27 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

be.name.zan10 (13th September 2011), Farzandeiran (13th September 2011), nana (13th September 2011), UniQue (13th September 2011)

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 17,577 بار در 6,034 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک
    من فکر میکنم که بازیکنای پرسپولیس دقایق اولیه ی بازی رو جزء بازی حساب نمیکنن وبه همین خاطر اینقدرراحت دقایق اول بازی تیم گل میخوره...

نام واقعی
    nana
    شغل و حرفه
    بی کار (همون محصل:)
    تشکر شده 2 بار در 1 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    ایشـالله امسـال رفـت و برگشـت اس تق لال رو جـررررررررررررررررررررر می دیـم
    JaSt AliReZa HaGhiGhi
    وبلاگــ مـن :
    http://www.oi1.blogfa.com

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط nana نمایش پست ها
    ایشـالله امسـال رفـت و برگشـت اس تق لال رو جـررررررررررررررررررررر می دیـم
    به به شماهم که تشریف آوردین....بفرما

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک
    اس اس جر میخوره فقط لطفا بشینید وجر خوردنشو تماشا کنید....

نام واقعی
    اميد
    استاتوس
    عشق، مرگ احساس وظیفه است
    شغل و حرفه
    دانشجو(كامپيوتر-نرم افزار)
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 2,496 بار در 847 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده