فوتباليستها ميتوانند بدون مشکل روزه بگيرند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: فوتباليستها ميتوانند بدون مشکل روزه بگيرند

نام واقعی
    شهرام
    استاتوس
    NO RAGRETS
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 2,195 بار در 664 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک

فوتباليستها ميتوانند بدون مشکل روزه بگيرند

منصور ابراهيمزاده در نشست خبري پيش از بازي با راهآهن در جمع خبرنگاران گفت: خوشحالم که بار ديگر در خدمت دوستان هستم و ليگ جديدي را آغاز ميکنيم. شروع ليگ جنبههاي مختلفي دارد؛ همه نگاهها به اين است که تيمها چطور شکل گرفته و بسته شدهاند که ما از موقعي که با نقش شروع کرديم و اهداف را بررسي کرديم تلاش کرديم کار منسجمي داشته باشيم.

وي ادامه داد: در فصل گذشته شاهد اتفاقات ويژهاي بوديم که کمتر کسي آنها را باور ميکرد، اتفاقاتي که براي پرسپوليس، فولاد و ذوب آهن پيش آمد جهش نفت تهران و صبا هم جزء همين مسائل است.

در فصل جديد نيز بيش از 2 هفته نيست که دايي مربي تيم راهآهن شده، البته اگر تيم راهآهن را بررسي کنيم متوجه ميشويم بازيکنان آن همان تيم فصل گذشته هستند که ديديد آخر فصل چقدر خوب بازي کردند و در اين فصل با نفراتي کاملتر آمدهاند.

ابراهيمزاده با اشاره به بدنسازي تيمها گفت: تيمهايي که ديرتر بدنسازي کردهاند ممکن است فصل را سر و حالتر برگزار کنند، اما آنهايي که تمرينات بدنسازيشان زودتر شروع شده ممکن است در ابتداي بازيها دچار افت شوند.

خوشبختانه ميانگين سني تيم ما 24 سال است و تمرينات را هم به موقع شروع کرديم و تنها تيمي بوديم که 6_ 7 بازي تدارکاتي داشتيم. اميدوارم به آنچه که نفع و استحقاقش را دارد برسيم و کار را در اين مسير با اقتدار ادامه دهيم.

ابراهيم زاده در مورد اينکه بازيکنان مورد نظرش جذب شدهاند يا نه گفت: شما ممکن است 4_ 5 نفر را در هر پست رديف کنيد، اما اگر نفر پنجم هم جذب شود باز با خواست مربي جذب تيم شده است، اما همه ميدانند که باشگاه ما در چه سطحي بازيکن گرفته است ولي در نهايت تمامي بازيکنان با تائيد مربي جذب شده است. من نميتوانم بگويم آنها را نخواستهام اما همه ميدانيم که ما چه خواستههايي داشتهايم که به اينجا رسيدهايم.

وي در مورد اينکه تيم نفت يک تيم بي حاشيه است گفت: شايد شما بيشتر به پرسپوليس و استقلال سر بزنيد و يا کمتر از تيم تراکتورسازي هم بنويسيد اما اين مسئله معنياش آن نيست که تيم ما خبر ندارد يا کساني در اين تيم کار نميکنند بلکه اين خصيصه شما خبرنگاران است.

ابراهيم زاده در مورد حق پخش تلويزيوني گفت: اين حق همه مردم است که بتوانند فوتبال را تماشا کنند شايد خيليها نتوانند به ورزشگاهها بيايند اما دوست داشته باشند بازيها را ببينند اين بخش حق مردم است اما بخش حق باشگاهها و خود فوتبال از درآمد هم مطرح است. در تمام دنيا بيشترين درآمد باشگاهها از حق پخش مستقيم باشگاههاست، پس مسئولان ذيربط بايد توجه کنند شما بهتر ميدانيد پخشهاي تبليغات قبل، بين و آخر بازي چه درآمد زيادي دارد؛ اين حق باشگاهها است. اگر همه معتقديم که فوتبال باشگاهها بايد مستقل باشند و وابستگي نداشته باشند بايد اسپانسر بگيرند و به اين سمت و سو برويم که حق پخش بازيها داده شود.

سرمربي سابق ذوب آهن در مورد اينکه مديرعامل باشگاه ذوب آهن اعلام کرده هيچ بازيکن و مربياي از اين تيم طلبکار نيست و در حالي که برخي از بازيکنان سابق اين تيم از اين باشگاه شکايت کردهاند گفت: اينکه مديرعامل باشگاه گفته کسي طلبي ندارد ميتوانند صورت حسابها را نگاه کنند اما ما طلب داريم و شخصا از فدراسيون ميخواهم که به اين مسئله رسيدگي کند همانطوري که تا زماني که بازيکنان تسويه حساب دارايي ارائه نکنند و حق ثبت هيئت فوتبال شهر ديگر را نپردازند قراردادشان ثبت نميشود و کارت آنها صادر نميشود خود فدراسيون هم بايد در مورد تسويه حساب مالي باشگاهها اقدام کند و از باشگاهها بخواهد اين تسويه حسابها را ارائه دهند.

وي ادامه داد: ذوب آهن يکي از بهترين باشگاههاي ايران است که همواره در مسائل مالي خوب عمل کرده اما از نظر قانوني سال قبل براي باشگاههاي دولتي مشکل پيش آمد. من شنبه صبح با آقاي براتي مديرعامل کارخانه ذوب آهن صحبت کردم او گفت که در اولين فرصتي که پول بيايد به همه بازيکنان و مربياني که از اين باشگاه رفتهاند صحبت ميکنيم و نحوه پرداختها را مشخص خواهيم کرد. به اميد آن روز مينشينيم تا اين مشکل حل شود.

ابراهيم زاده در مورد برگزاري مسابقات فوتبال در ماه مبارک رمضان گفت: ماه رمضان و گرماي هوا باعث شده بازيها بعد از افطار برگزار شود و اين حسن خوبي است و بازيکنان ميتوانند روزه بگيرند و مشکلي هم پيش نيايد.

تمرين تيمها هم قبل يا بعد از افطار بايد زير نور برگزار شود. من بحث علمياي را مطرح ميکنم اينکه بهترين زمان براي تامين انرژي 3 ساعت بعد از فعاليت شديد است. سالهاي قبل هم تمرينات و بازيها در ماه مبارک رمضان برگزار ميشد و بازيکنان روزه ميگرفتند و آنهايي هم که روزه نميگرفتند مسئوليت بر عهده خودشان است و همچنين راهکاري داشتند که در زمان ديگري روزه بگيرند.

ابراهيم زاده تصريح کرد: فصل گذشته من در نزديکترين زمان به اذان مغرب تمرين را آغاز مي کردم مثلا اگر ساعت 20.30 دقيقه تمرين بود تمرينات من ساعت 7 شروع ميشد و بلافاصله بعد از تمرين و اذان بازيکنان ميتوانند انرژي خود را تامين کنند و مشکلي هم پيش نميآيد و 2_3 ساعت بعد هم غذا ميخورند اگر بعد از افطار هم تمرين بگذاريم بلافاصله بعد از اذان با چند خرما و آب انرژي بازيکنان تمرين ميشود و از نظر غذايي براي بازيکنان مشکلي پيش نميآيد. نبايد صحبتهاي حاشيهاي عنوان شود. ميتوان اين مسئله را حل کرد و مشکل شرعي هم به وجود نميآيد. چرا بايد بازيها يک ماه به تعويق بيفتد در آن صورت به جاي آنکه هر 6 روز يک بار بازي کنيم مجبور ميشويم 3 روز يک بار بازيها برگزار شود و اين بيشتر به بازيکنان فشار ميآورد.

ابراهيم زاده در ابتداي جلسه در مورد اينکه چرا تلفني پاسخگوي خبرنگاران نيست به شوخي گفت: چون ميخواهم بيشتر شما را ببينم.

در پايان نشست خبري دايي نيز ابراهيمزاده و علي دايي يکديگر را ديدند که برخورد گرمي با هم داشتند و علي دايي به شوخي به ابراهيمزاده گفت چطوري اين همه لاغر شدي و وزنت را کم کردي.

2. 6 کاربر مقابل از pedy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

#Navid# (18th July 2012), mahdi khan (18th July 2012), Mohammadreza (18th July 2012), Nahal (18th July 2012), red storm (18th July 2012), SaRa BaNoO (18th July 2012)

نام واقعی
    رضا
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 3,174 بار در 1,565 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    مشکل حل شد

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 8,517 بار در 3,761 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک
    مر30

هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن

داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی

نام واقعی
    ♥سوگـــــــــند♥
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 111 بار در 58 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    آخه ماها که فقط تو خونه میخوریم میخوابیم روزه نمیگیریم این بنده خدا ها چجوری روزه بگیرن با اینهمه فشار؟
    چرا باید ب مردم دستور بدیم و تو زندگیشون دخالت کنیم؟؟؟؟؟؟
    فیفا گفته فوتبال نباید قاطی مذهب و سیاست باشه ولی فوتبال ما هم سیاسی هم مذهبی!
    جمع کنید این فوتبال نباشه بهتر از بودنشه!
    Always And ForEver
    Just

Vamprie Diaries