نامه جالب غضنفر به عشقش (اوج خنده)
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: نامه جالب غضنفر به عشقش (اوج خنده)

نام واقعی
    مهران
    استاتوس
    حآلـم همچـون حـال گـرگـی استـــ کـ ه ، خــدآونـد تـوب
    شغل و حرفه
    عاشق پرسپولیس
    بازیکن محبوب
    daie
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 899 بار در 300 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

نامه جالب غضنفر به عشقش (اوج خنده)

سلام بر تو میدونم که صدامو شناختی پس خودمو معرفی نمیکنم
    شایدم نشناختی، منم غضنفرآااه ای عشق من، چند روز که دلم برات گرفته و گلبم مثل یه ساعت دیواری هر دقیقه شصت لیتر آب را تقسیم بر مجذور مربع میکنه، حالا بگو بقال محل ما چند سالشه؟امروز یاد آن روزی افتادم که تو من را دیدی و یک دل نه صد دل من را عاشق خودت کردی. یادت میآید؟ای بابا عجب گیجی هستی، یادت نمیآید؟
    خیلی خنجی، خودم میگم. اون روز که من زیر درخت گیلاس سر کوچه، لبو کوفت میکردم با بربری. ناگهان پدرت تو را با جفتک از خانه بیرون انداخت و من مثل اسب به تو خندیدم، خیلی از دست من ناراحت شدی. ولی با عشق و علاگه به طرف من آمدی. خیلی محکم لگدی به شکم من زدی و رفتی. آن لگد را که زدی برق از چشمانم پرید و حسابی عاشقت شدم.از آن به بعد هر روز من زیر درخت گیلاس میایستادم تا تورا ببینم، ولی هیچوقت ندیدم. اول فکر کردم که شاید خانه تان را عوض کردید ولی بعدا فهمیدم درخت گیلاس را اشتباه آمده بودم.یک گاب عکس خالی روی میزم گذاشتم و داخل آن نوشتم “عشقم” هروقت آن را میبینم به تو فکر میکنم و تصویر تو را به ذهن میآورم. اینم بگم که من بدجوری گیرتیم هااااااااا ! مثلا همین دیروز داداشم داشت به گاب نگاه میکرد، دو تا زدم تو سرشو بهش گفتم مگه تو خودت ناموس نداری به دختر مردم نگاه میکنی؟راستی این شمارهای که به من دادی خیلی به دردم خورد. هر روز زنگ میزنم و یک ساعت باهات درد دل میکنم و تو هم هی میگی “مشترک مورد نظر در شبکه موجود نمیباشد” من که میدونم منظورت از این حرفا چیه!! منظورت اینه که تو هم به من عشق میورزی، مجه نه!؟یه چیزی بهت میگم ولی ناراحت نشی، گوساله! این چه وضع ابراز عشقه؟ناراحت شدی؟ خاک بر سر بی جنبت!! آدم انقد بی جنبه؟ولی میدونم یکی از این روزا سرتو میندازی پایین و عین بچهٔ آدم میای تو خونهٔ من، راستی خواستی بیای ده تا نون بربری هم سر راهت بجیر!یه روزی میام خواستگاریت، میخوام خیلی گرم و صمیمی باباتو ببوسم و چندتا شوخی دستی هم باهاش میکنم که حسابی اول زندگی باهم رفیق بشیم، راستی کلهٔ بابت مثل نور افکن میمونه. بعد عروسی بهش بجو خیلی طرف خونهٔ ما پیداش نشه. من آدم کچل میبینم مزاجم بهم میریزه!چند وقت پیش یه دسته گل برات از باغچه کندم که سر کوچتون دادمش به یه دختر دیگه، فچر بد نکن!دختر داشت نگاهم میکرد منم تو رودرواسی جیر کردم گل رو دادم بهش، اونم لبخند ملیحی از ته روده اش به من زد. درسته دختره از تو خیلی خوشگل تر بود ولی چیکار کنم که بیخ ریش خودمی.راستی من عاشق قورمه سبزی ام (البته بعد از تو) اگه برام خواستی درست کنی حواست باشه، بی نمک بشه، بسوزه ، بد طعم بشه همچی لگدی بهت میزنم که نفهمی از من خوردی یا از خر!خلاصه اینکه بی قراری نکن، یه خط شعر هم برات گفتم. خوشت اومد اومد، نیومد به درک!
    بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم
    فکر نکن یاد تو بودم، داشتم اونجا ول میگشتم

از چی بگم برات؟&l
    توقع داري چه چيزي از ليگ ما درآد؟&l
    از فرهادي که شده سنبل رشادت
    امارات براش شده منبع درآمدپس دخترش الان کجاست؟ نیست؟؟؟&
    اون تو اماراته پس گناه نیستاز چی بگم ؟&
    از قهرمانیه 20 تومنی؟&
    که شرفش میفروشه به هر 2 تومنی؟&
    پس اردشیر مافیا الان کجاست نیست؟&
    اونم تو سئول داره ( بووووق ) پس گناه نیستاز چی بگم برات ؟؟
    از این داوریهای مفتیسوت زدن چاقالایی مث ترکی؟؟
    آره همون که استق لولُ قهرمان کرد.
    شرف و ناموسشُ واسه پول فنا کرد
    اما این بدونید که شهریار من تُ...م داره باختن با داوری به سپاهان براش افت داره
    پس اینُ مینویسم من با خون و غیرت" وقتی رسم مردونگی میمیره با پول و بیعت

2. کاربر مقابل از arshambarselona عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Mahla (19th July 2012)

نام واقعی
    رضا
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 3,174 بار در 1,565 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک