ژکو: هيچ تمايلي براي ترک سيتي ندارم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: ژکو: هيچ تمايلي براي ترک سيتي ندارم

نام واقعی
    شهرام
    استاتوس
    NO RAGRETS
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 2,195 بار در 664 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک

ژکو: هيچ تمايلي براي ترک سيتي ندارم

سياد سوسيچ که خود را يکي از نمايندگان ادين ژکو ميداند، روز گذشته عنوان کرده بود که ژکو تمايل بسياري براي پيوستن به ميلان و سريآ دارد، و به احتمال 70 درصد او راهي ميلان خواهد شد. اما ژکو در آخرين مصاحبه خود اين شايعات را رد ميکند.

ژکو امروز صبح سخنان زير را در وبسايت خود منتشر کرد و عنوان کرد که سياد سوسيچ نه به عنوان نماينده و نه به عنوان مدير برنامههاي وي مطرح نيست:

بعد از صحبتهايي که در مورد جدايي من از سيتي شد، و بسياري که به عنوان نماينده من عنوان کردند من در حال ترک باشگاه هستم، بايد اين موضوع را عنوان کنم که من تا کنون هيچ مذاکرهاي با ميلان نداشتهام.

ژکو بعد از نيمکت نشينيهايي که در سيتي داشته است، انتظار ميرفت که اين باشگاه را ترک کند، حتي بايرنمونيخ نيز بنا بر گزرشات پيشنهادي 25 ميليون يورويي براي وي به سران سيتي ارائه داد، اما در نهايت منپچيني عنوان کرد که ژکو در سيتي خواهد ماند:

مدير برنامههاي من ايرفان ردزابگيچ است، و هيچ کدام از ما در مورد جدايي من از سيتي چيزي نميدانيم. تمرکز من تنها بر روي باشگاه خودم است، و به آنچه رسانهها عنوان ميکنند توجهي نميکنيم، مخصوصا کساني که هيچ ارتباطي به ما ندارند.

ميلان همچنان به دنبال جايگزيني براي زلاتان ابراهيموويچ خواهد بود. تبس و داميائو از ديگر کانديدهاي اصلي ميلان و گالياني محسوب ميشوند.

نام واقعی
    امیراحسان
    شغل و حرفه
    آهنگ گوش دادن
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-City | Spain
    تشکر شده 207 بار در 122 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    ادین جون امیدوارم این فصل آقای گل لیگ بشی...

نامردای دیکتاتور دیدین چند نفر دارن حرف حساب میزنن و نقاب علی دایی رو بر میدارن اخراجشون کردین؟؟؟بزارین همه بدونن...aidin131 ,reza jj,i.m.awesome,tiger...
    چرا اخراجشون کردین؟؟؟چرا دلیل اخراجشون رو ننوشتین؟دلیل اخراجشون چی بود میشه توضیح بدین؟این که داشتن حدفتون زیر پا میذاشتن؟؟؟؟؟آقا یاسر به قول خودت خدا اون بالاست...همه بدونن که اینا به علت این که داشتن نقاب دیکتاتور و علی دایی رو کنار میزاشتن...اخراج شدن...خود منم تا فردا 100% اخراجم...