جام حذفي برگزار ميشود/ عاجنشينان صداوسيما نميخواهند كسي نزديكشان شود!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: جام حذفي برگزار ميشود/ عاجنشينان صداوسيما نميخواهند كسي نزديكشان شود!

 1. #1


  محل سکونت
  فعلا ابادان
  نام واقعی
  parsa
  شغل و حرفه
  باز هم فعلا بیکار
  تیم های محبوب خارجی
  AC-Milan | Brazil
  نوشته ها
  368
  تشکر
  183
  تشکر شده 497 بار در 197 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک

  جام حذفي برگزار ميشود/ عاجنشينان صداوسيما نميخواهند كسي نزديكشان شود!

  مرجع خبری پرسپولیس : سرپرست سازمان ليگ با گلهمندي از مسوولان صداوسيما تاكيد كرد: مردم بدانند با اين وضعيت هفته دوم ليگ از تلويزيون پخش نميشود، چون ظاهرا دوستان در صداوسيما در يك "برج عاج" نشستهاند تا كسي به آنها نزديك نشود!

  غلامرضا بهروان كه به تازگي از اجلاس كنفدراسيون فوتبال آسيا (AFC) برگشته با ابراز رضايت نسبي از شروع ليگ، به سوالاتي مختلفي درباره آخرين وضعيت برگزاري مسابقات ليگ، حق پخش تلويزيوني، تكليف برگزاري جام حذفي و... پاسخ داد كه مشروح آن در زير ميآيد:
  ليگ خوب و طبق برنامه شروع شد
  سرپرست سازمان ليگ ابتدا در ارزيابي از مسابقاتي كه در هفته اول ليگ برتر برگزار شد، اظهار كرد: ليگ دوازدهم پنجشنبه آغاز شد و ما در مجموع خدا را شكر ميكنيم كه مشكل خاصي در برنامهريزيها و روند اجراي كار بوجود نيامد و بازيها طبق برنامه برگزار شد. باشگاهها هم در اين زمينه با ما همكاري كردند، هرچند بعضي از آنها نسبت به وضعيت نور استاديومها گلهمند بودند.

  به استاديومها ابلاغ ميكنيم تا فورا كمبود نور را اصلاح كنند

  وي افزود: ديشب در ورزشگاه دستگردي تهران بودم و ديدار نفت تهران و راهآهن را تماشا ميكردم. نور اين ورزشگاه از حد استاندارد و ميزاني كه بايد براي برگزاري مسابقات ليگ كفايت كند، كمتر بود. ما به تمامي ورزشگاههايي كه با چنين مشكلي مواجه هستند ابلاغ ميكنيم و از باشگاههاي مربوطه هم ميخواهيم تا حد استاندارد 1200 لوكس نور براي استاديومها كه قانون AFC هم است را به سرعت تامين كنند.
  صداوسيماييها انگار در يك "برج عاج" نشستهاند تا كسي به آنها نزديك نشود!
  سرپرست سازمان ليگ در واكنش به اينكه " ظاهرا دوباره فدراسيون بر سر حق پخش تلويزيوني كوتاه آمد و مسابقات هرچند ظاهرا موقتي، اما پخش شد! " گفت: ما چيزي زيادي از صداوسيما نخواستيم. ما فقط ميخواهيم حقوق فوتبال پرداخت شود و حاضريم با صداوسيما تعامل كنيم اما انگار آنها در يك "برج عاج" نشستهاند و از خودشان تابويي ساختند كه كسي نتواند نزديكشان شود! دريافت حق پخش تلويزيوني مساله و دغدغه تمام باشگاههاست. آنها براي تامين هزينههايشان نياز به درآمدي كه حقيقيشان دارند.

  مردم بدانيد از پخش هفته دوم ليگ معذوريم

  وي با ابراز گلهمندي از مسوولان صداوسيما ادامه داد: ما ديروز بخاطر مردم حاضر شديم دوربينهاي تلويزيون به ورزشگاهها راه پيدا كنند تا هفته اول ليگ پخش شود. تقاضاهايي از سوي مقامات بلندپايه از علي كفاشيان رييس فدراسيون شده بود تا بازيهاي هفته اول پخش شود. من اينها را ميگويم تا قضايا را بدانند. الان هم به مردم ميگويم كه اگر در روزهاي آينده توافقي ميان فدراسيون و صداوسيما نباشد از پخش تلويزيوني هفته دوم ليگ معذور خواهيم بود.  2 ماه است با شركتي براي توليد و توزيع مسابقات در قالب سيدي توافق كرديم
  بهروان در پاسخ به اين سوال كه اگر نهايتا با صداوسيما به توافق نرسيد آيا واقعا سازوكار توليد و توزيع مسابقات ليگ به صورت سيدي فراهم شده؟ اظهار كرد: ما براي اين كار با يك شركت قرارداد بستيم و مبلغي را به عنوان حداقل مبلغ توافقي مشخص كرديم كه اين رقم بالاتر از درخواست فدراسيون از صداوسيماست. دوستان در صداوسيما فكر ميكنند ما به تازگي به شركت مربوطه براي پخش بازيها به توافق رسيديم در حالي كه سازمان ليگ 2 ماه است با اين شركت توافق كرده است.
  دوستان در صداوسيما تا چهارشنبه ما را معطل نگه داشتند!
  سرپرست سازمان ليگ همچنين با گلهمندي از بيتوجهي مسوولان صداوسيما، ادامه داد: اين دوستان ما را تا ساعت 16 روز چهارشنبه منتظر نگه داشتند اما يك تماس هم نگرفتند! فدراسيون به سازمان ليگ نامه داد كه ورود هرگونه دوربينهاي تلويزيوني به داخل ورزشگاهها جلوگيري شود و ما هم آن را اجرا خواهيم كرد. در شرايطي كه برخي رسانهها فكر ميكردند مساله ميان فدراسيون و صداوسيما در اين باره حل شده اما واقعا چنين نبود.  صداوسيما ميگويد فقط سالي 500 ميليون بيشتر از سال قبل ميدهيم

  وي در واكنش به اينكه صداوسيما با چه مبلغي براي امضاي توافقنامه موافقت كرده، گفت: مبلغ درخواستي ما از صداوسيما در حد قابل توجهي بيشتر از مبلغ قرارداد فصل گذشته است اما حاضريم در اين باره با صداوسيما تعامل كنيم. صداوسيما ميگويد سالي پانصد ميليون تومان به مبلغ قرارداد فصل گذشته اضافه ميكند، در حالي كه آنها درآمدهاي ميلياردي هنگفتي از پخش بازيهاي ليگ بدست ميآورند.  حتي حاضر نيستند يك دهم درآمد پخش مسابقات را به ما بدهند!
  سرپرست سازمان ليگ در عين حال يادآور شد: مبلغ درخواستي كنوني ما نسبت به آنچه كه براي حق پخش بايد باشد فوقالعاده كمتر است اما چون در فصل گذشته با مبلغ بسيار پاييني توافق شده بود، انگار الان درخواست ما بالاست، كه در حقيقت چنين نيست. صداوسيما حتي حاضر نيست يك دهم درآمدي كه از پخش تلويزيوني مسابقات ليگ بدست ميآورد را به ما بدهد.
  با يك برنامه دقيق جام حذفي را برگزار ميكنيم
  بهروان درباره دستاورد جلسات كميته مسابقات AFC و تكليف برگزاري جام حذفي گفت: AFC اجازه برگزار كردن يا نكردن جام حذفي را به خودمان واگذار كرد و اعلام كرد ميتوانيم تمام سهميههاي ايران در ليگ قهرمانان آسيا را از نتايج ليگ برتر به آنها معرفي كنيم. اما با صحبتهايي كه ميان خودمان داشته و بررسيهايي كه بنده داشتم، اميدواريم جام حذفي را با يك برنامهريزي دقيق و جابجا كردن بعضي از آنها، برگزار كنيم.  جريمه پنج ميليون توماني براي مربيان غايب در نشست خبري
  وي در پاسخ به اين سوال كه قرار است براي مربياني كه در نشستهاي خبري حاضر نميشوند جريمه پنج ميليون توماني تعيين شود؟ تصريح كرد: اين موضوع را براي تصويب در جلسه هيات رييسه مطرح خواهيم كرد. معتقديم بنابر احترامي كه بايد براي اصحاب رسانه قائل بود، مربيان نبايد رفتار انجام دهند كه به شان خبرنگاران جسارت شود. خبرنگاران قشر زحمتكشي هستند كه جزو اركان پيشرفت فوتبال ما به حساب ميآيند.


  خبرنگاران هم مقررات AFC را رعايت كنند
  وي افزود: ما با كسي كه بخواهد خلاف مقررات عمل كند تعارف نخواهيم داشت و هيچ دليلي براي بياحترامي به خبرنگاران نميشناسيم. البته عمل به مقررات و رعايت قانون هم بايد دوطرفه باشد. به طور مثال ديشب پس از بازي نفت و راهآهن شاهد بودم بعضي خبرنگاران خارج از محوطهاي كه به عنوان ميكسدزون مشخص شده بود اقدام به گرفتن مصاحبه كردند كه اين درست نيست. اين كار خلاف مقررات AFC هم هست كه بايد اصلاح شود.
  تقويمِ ليگ رو هر كي مي نويسه بدونه كه جام مال پرسپوليسه

 2. #2


  محل سکونت
  IRAN
  نام واقعی
  SaEeD
  استاتوس
  در این دنیای بی صداقت رفاقت بی رفاقت...
  شغل و حرفه
  daneshjo...naghshe keshi
  بازیکن محبوب
  karim bagheri
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Portugal
  نوشته ها
  3,938
  تشکر
  3,216
  تشکر شده 3,669 بار در 1,625 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 1 تاپیک
  ممنون
  میدونی بن بست| زندگی کجاست؟؟؟
  جایی که...
  نه حق خواستن داری
  نه توانایی فراموش کردن


 3. کاربر مقابل از SaEeD_ReD عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  i love you (20th July 2012)

 4. #3


  محل سکونت
  هرجا دلم بخواد
  نام واقعی
  رضا
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Spain
  نوشته ها
  5,073
  تشکر
  2,464
  تشکر شده 3,174 بار در 1,565 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 1 تاپیک
  الکی میگن ... مطمئنم پخش میکننمجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا