تیاگو سیلوا،مدافع صاحب نام برزیلی در صحبتهایی اعلام کرده که دوست نداشته که از میلان به پاری سن ژرمن بیپوندد.
این بازیکن 27 ساله با قراردادی 42 میلیون یورویی از میلان به پاری سن ژرمن پیوست و این درحالی است که او قراردادش با میلان را در ابتدای جولای تمدید کرده بود.
بعد از تیاگو سیلوا، زلاتان ایبراهیموویچ هم از میلان جدا و به پاری سن ژرمن پیوست.البته ستاره برزیلی، احساس مشابهی با ایبرا ندارد ودر کنفرانسی خبری گفته:« من از انتقالم خوشحالم و از جدایی از میلان ناراحت. من احساسات فوق العاده ای را در میلان تجربه کردم.
فوتبال همین است. یک روز اینجایی و روز بعد جای دیگر. من یک هفته پیش قرارداد جدیدی را با میلان به امضا رسانده بودم. مردم من را خائن می نامند که من را واقعا ناراحت می کند .
من در پاری سن ژرمن پول بیشتری نمی گیرم. این تقصیر من نیست و می خواهم از عواداران عذرخواهی کنم.»
تیاپو سیلوا ادامه داد:« شرایط سختی برای من بود. من نمی خواستم میلان را ترک کنم.نه من و نه خانواده ام. ولی این نکته مثبتی بود. چون لئوناردو و کارلو آنچلوتی،(مدیر ورزشی و مربی پاری سن ژرمن) با من تماس گرفتند.زمانی که به میلان آمدم هم این لئوناردو بود که به من زنگ زد. من واقعا او را دوست دارم. پاری سن ژرمن تیمی رویایی است؛ دقیقا مثل همان چیزی که ایبرا گفته.»