اندر حکایت بازی پرسپولیس-صنعت نفت
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: اندر حکایت بازی پرسپولیس-صنعت نفت

نام واقعی
    رسول
    استاتوس
    روزی تو خواهی آمد از کوچه های باران ...
    بازیکن محبوب
    mohsen khalili
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 7,119 بار در 1,945 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 49 تاپیک

اندر حکایت بازی پرسپولیس-صنعت نفت

اول از همه اعتراف کنم اگه دوستی نمیگفت گهر زاگرس با ملوان نیمه اول صفر -صفر تموم شد من سایت ورزش سه نمیرفتم و یادم رفته بود که پرسپولیس و نفت هم بازی دارن (علتشو تو سطور میفهمید ) و شما هم از دیدن این گزارش بازی راحت بودی

دومش اعتراف کنم این متن رو به قلم خودم برای یه سایت دیگه نوشته بودم بعد فکر کردم چه کسی لایق تر از هوادار تیفوسی پرسپولیس ؛ پس حالا میریم که داشته باشیم

نیمه دوم بازی شروع شده خدایا این تیم قرمز چقدر به چشمم ناآشنا میاد چند ساله سابقه نداشته پرسپولیس تو یک سوم دفاعی حریف با پنج بازیکن کار پرس رو انجام بده . بغلی بزن تو گوشم مطمئن شم خواب نمیبینم
    إ إ آقا ابوذر رحیمی در رفت از چپ پاس رو انداخت جلوی پای روح الله عرب چشمم رو بستم گل شد دیگه ؛ نه گردان توپ رو گرفت عجیبه پارسال نصفه لنگه این توپ میرفت تو دروازه
    هرچی توپ بلند میندازن صنعت نفتها نردبونهای پرسپولیس سید جلال و محسن میزنن نه دفاع سروسامون گرفته واقعا دلم به حال پارسال خودم میسوزه که هر ثانیه تا مرز سکته میرفتم روحتون شاد حاج آقا کاشانی و حمید استیلی
    وسط هیر و بیر بازی از چهل متری هافبک نفت یه توپ چیپ آروم انداخت تو چارچوب دروازه پرسپولیس توپه مالی نبود ولی هافبک نفت مثل من یاد لیگ پارسال افتاده بود یه لحظه کپ کردم توپ رفت تو دروازه بعد که گردان توپ رو گرفت یادم اومد میثاق تو دروازه نیست بازم روحتون شاد حاج آقا کاشانی و حمید استیلی
    نیمکت ذخیره ها رو نشون داد ممد نوری علی کریمی و مهدوی کیا رو نیمکت هستن به این فکر کردم کاپیتان کیه ؟ حمید علی عسکر!! این تلویزون هم که ایقدر تصاویرو مات و تیره نشون میده چیزی معلوم نیست. إ إ آقای تلویزیون شوخی کردم چرا تصویرو قطع میکنی
    جالبه حالا هم که تصویر قطع شده صحنه گل خوردن پرسپولیس جلوی شهرداری تبریز رو پخش میکنن
    حالا قراره مزدک میرزایی الکی از فوتبالحرف بزنه تا تصاویر برگرده منم یه مگس رو آستین چپ مزدک دیدم همه حواسم به اونه که ببینم مزدک که متوجه مگسه میشه ؛مگسه رفت مزدک هم از پرحرفی خسته شد ولی تصاویر نیومد

حالا داره صحنه سریال ماه رمضون شبکه سه رو با بازی مهواره شریفی نیا تبلیغ میکنه تنها ربط این تصاویر با فوتبال اینه که خانم شریفی نیا یه پرسپولیسیه سه آتیشه است
    حالا برگشتیم ورزشگاه آبادان گزارشگر یادش میره بگه پرسپولیس یک هیچ جلوه اصلا ربطی به تعصب گزارشگر آبادانی بازی نداره و من بعد از چند دقیقه از روی صحنه آهسته نصف و نیمه میفهمم که گلی زده شده است ولی چون گزارشگر اعلام نکرده فکر میکنم حتما گل آفساید بوده
    سوت پایان بازی زده میشه و گزارشگر دلش نمیاد اعلام کنه بازی تموم شده یا باورش نمیاد که از پشت صحنه با بیل بهش تفهیم میکنند که اتمام بازی رو اعلام کن وقت نداریم بایس بریم بخوابیم
    ویرایش توسط RASOOL 9 : 20th July 2012 در ساعت 16:27

2. کاربر مقابل از RASOOL 9 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

i love red (20th July 2012)