آنكارا - كاپیتان تیم ملی فوتبال ناشنوایان ایران ، صعود تیم ملی كشورمان به مرحله دوم مسابقات فوتبال قهرمانی ناشنوایان جهان در تركیه را در گرو كسب پیروزی مقابل تیم روسیه دانست.

' محمد پورگر' روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: تیم ایران اگر بخواهد به مرحله دوم مسابقات جهانی راه یابد ، نیاز به پیروزی در دیدار روز شنبه خود مقابل تیم روسیه به برتری دارد.
وی با اشاره به پیروزی تیم ایران در مقابل تیم ونزوئلا و تساوی مقابل تیم اوكراین در دومین دوره مسابقات فوتبال قهرمانی ناشنوایان جهان در تركیه اظهارداشت : با توجه به تساوی تیم های اوكراین و روسیه ، پیش بینی می شود كه دیدار سختی را مقابل تیم روسیه داشته باشیم .
كاپیتان تیم ملی فوتبال ناشنوایان ایران به دیدار مقابل تیم اوكراین اشاره كرد و گفت : هر دو تیم دیداری خوب و زیبا را به نمایش گذاشتند و هر دو صاحب موقعیت هایی شدند .تیم ایران در نیمه دوم بهتر از حریف ظاهر شد و دو بار دیرك دروازه حریف را به لرزه درآورد ، در صورتی كه می توانستیم از موقعیت های خود بهتر استفاده كنیم ، پیروز از زمین خارج می شدیم .
وی با اشاره به جوانگرایی صورت گرفته در تیم ملی فوتبال ناشنوایان ایران گفت : جوانگرایی صورت گرفته در تیم موثر بوده است و كسب پیروزی هشت بر صفر مقابل تیم ونزوئلا و تساوی یك بر یك مقابل تیم اوكراین ، حاصل جوانگرایی در تیم است.
دومین دوره مسابقات فوتبال قهرمانی ناشنوایان جهان با شركت 16 تیم در آنكارا پایتخت تركیه جریان دارد