خبرگزاری فارس: مهاجم پرسپولیس گفت: با توجه به اینکه میخواهیم قهرمان شویم ارزش ۳ امتیاز بازی مقابل صنعت نفت را بعدا متوجه خواهیم شد...

کریم انصاریفرد در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد برتری پرسپولیس در اولین دیدار لیگ برتر برابر صنعت نفت آبادان اظهار داشت: با توجه به شرایط خاص آبادان موفق شدیم با 3 امتیاز شیرین به تهران برگردیم. این برد در اولین گام برای ما بسیار مهم بود. من مطمئن هستم ارزش این 3 امتیاز بعدها مشخص میشود.
وی ادامه داد: پرسپولیس در فصل جاری چهره جدیدی به خود گرفته و با حضور بازیکنان جدید زمان میبرد تا هماهنگی به وجود آید. در آبادان هوا به طرز وحشتناکی گرم بود ولی خوشبختانه موفق شدیم به خواسته خود برسیم.
انصاریفرد درباره عملکرد خودش گفت: تا توانستم دویدم ولی اولین بازی بود که به صورت رسمی برای پرسپولیس بازی میکردم. تمام سعی و تلاش خودم را انجام دادم و مطمئن باشید بازیهای بعدی بهتر خواهم شد. من قول دادهام هرچه در توانم باشد برای پرسپولیس به نمایش بگذارم. امیدوارم خدا کمک کند تا پایم به گلزنی باز شود.
مهاجم پرسپولیس در مورد بازی روز سه شنبه هفته جاری مقابل فجرسپاسی عنوان کرد: فجر همیشه تیمی خوب، جنگنده و دونده بوده است. آنها مربی خوبی مثل یاوری دارند. ما کار سختی در ادامه راه داریم اما هیچ هراسی از حریفان نداریم و میخواهیم به بهترین نتایج برسیم