حمیدرضا عی عسگری مدافع پرسپولیس از نیمکت نشینی مقابل صنعت فت آبادان ناراحت است ولی نمی خواهد اعتراض کند.او ابتدا در مورد بازی با صنعت نفت می گوید:«درست است زیاد خوب بازی نکردیم ولی مهمترین حسن این بازی این بود که 3 امتیاز را گرفتیم و توانستیم اولین بازی را با برد شروع کنیم. واقعا در آن شرایط بد آب و هوایی خیلی سخت است تیمی بتواند ببرد.هوا خیلی گرم بود و در کنار آن شرجی بودن خیلی بازیکنان را اذیت می کرد. راه رفتن عادی هم سخت بود. واقعا بازیکنان خیلی زحمت کشیدند و خدا را شکر که تلاش آنها به بار نشست. البته من تجربه چنین شرایطی را داشتم چون 2 سال قبل هم در چنین هوایی با نفت بازی کردیم.»

او که به عنوان بازیکن جانشین در مقابل نفت به میدان رفت، در این باره می گوید:« این تشخیص کادر فنی بود که چنین ترکیبی را انتخاب کند و همه باید به آن احترام بگذارند. من ناراحت بودم که چرا در ترکیب اصلی تیم نیستم ولی سعی کردم در زمین خود را نشان دهم. سعی می کنم وقتی در ترکیب نیستم و نیمکت نشینم ناراحتی ام را بروز ندهم.»
علی عسگری در پاسخ به این سوال که آیا ناراحتی بازیکنان از نیمکت نشینی تیم را به حاشیه نمی برد تاکید می کند:« بازیکنی که از نیمکت نشینی ناراحت نشود نمی تواند پیشرفت کند و طبیعی است به جایی نمی رسد. البته بازیکنان پرسپولیس همه حرفه ای و ملی پوشند و سعی می کنند حرفه ای فکر کنند. امیدوارم این طور ناراحتی ها تیم را وارد حاشیه نکند.»
او در خصوص محرومیت تماشاگران پرسپولیس در بازی با فجرسپاسی می گوید:« نمی دانم دقیقا تماشاگران ما به چه دلیلی محروم شده اند چون یادم نیست ولی مسئولان کمیته انضباطی به خاطر ماه مبارک و عزیز رمضان باید هوادارن و باشگاه را ببخشند. بالاخره جوانها و مردم دوست دارند بعد از افطار ساعات خوبی را در استادیوم بگذرانند. قطعا باشگاه هم این موضوع را پیگیری می کند تا تماشاگران بخشیده شوند.»