اين طور به نظر مي رسد که سران باشگاه منچستريونايتد، خود را براي ارائه پيشنهادي 32 ميليون يورويي براي به خدمت گرفتن لوکاس مورا آماده مي کنند..اين درحالي است که به تازگي پيشنهاد 27.2 ميليون پوندي اين باشگاه از طرف باشگاه برزيلي رد شده بود.

سران باشگاه سائوپائولو اکنون با انتشار خبري اعلام کرد که پيشنهاد "بسيار مهم" 35 ميليون يورويي(27 ميليون پوندي) از طرف باشگاه منچستر يونايتد براي واگذاري هافبک مهاجم 19 ساله خود دريافت کرده است.

به گزارش گل ،اين باشگاه پيش از اين ذکر کرده بود که پيشنهاد ابتدايي شياطين سرخ را سه شنبه دريافت کرده و اکنون منتظر پيشنهاد نهايي اين باشگاه است.پيشنهادي که بتواند آن ها براي فروش ستاره خود قانع کند.

لوکاس مورا، بازيکني که در پيروزي تيم المپيک برزيل در جريان بازي تدارکاتي با تيم بريتانيا حضور داشت ،زير نظر سر الکس فرگوسن بود.فرگي اعتقاد دارد که اين ستاره 19 ساله به خوبي توانايي ايفاي نقش بعنوان هافبک بازيساز را خواهد داشت و مي تواند با ادن آزارد بال جوان بلژيکي که به تازگي به چلسي پيوسته ،بعنوان ستاره نقل و انتقالات تابستاني رقابت کند.

پيش از اين يونايتد براي خريد آزاد پيشنهاد 32 ميليوني ارائه داده بود که عدم توافق بر سر دستمزد هفتگي سرانجام موجبات حضور آزارد در استمفوردبريج را فراهم کرد.

به نظر مي رسد يونايتد براي خريد لوکاس نياز به پرداخت مبلغي در همين حدود داشته باشد.البته اين باشگاه قصد ندارد براي اين انتقال دست به هرکاري بزند.

يونايتد مي داند که صحبت هاي تمديد قرارداد سه بازيکن پرتغالي زبان اين باشگاه يعني ناني و اندرسون و رافائل داسيلوا مدتي زمان خواهد برد و اين در حالي است که اگر نتواند در مدت کوتاهي موافقت باشگاه برزيلي را جلب کند ،درخشش احتمالي لوکاس در بازي هاي المپيک ، قيمت او را به ميزان قابل توجهي بالا خواهد برد.

مدير سائوپائولو در اين مورد گفته است:«منچستر يونايتد پيشنهاد بسيار مهم 35 ميليون يورويي خود را ارائه کرده است ؛ولي نياز است تا پيشنهاد خود را کمي افزايش دهد. به نظر ما تنها نيمار قيمت بيشتري نسبت به لوکاس خواهد داشت.بعد از او لوکاس قرار مي گيرد و ما نمي خواهيم او را به کم تر از قيمت واقعي اش به تيمي واگذار کنيم.به نظر ما هنوز هم داشتن بازيکني خوب از مقدار زيادي پول در بانک بهتر است!»