جان لوئیجی بوفون، دروازه بان باتجربه بیانکونری، اعلام کرد قصد دارد در فصل پیش رو حداقل 50 بازی برای یوونتوس و تیم ملی ایتالیا انجام دهد.این دروازه بان ملی پوش که در چند فصل اخیر با مصدومیت های زیادی دست به گریبان بوده، اعلام کرد قصد دارد در فصل 13-2012 بار دیگر به طور کامل برای تیم باشگاهی و ملی اش بازی کند.
او در گفتگو با اسکای اسپورت ایتالیا گفت:" نمی توانم بیش از این برای پیوستن به هم تیمی هایم صبر کنم. از آخرین بازی ای که انجام دادم، زمان زیادی سپری شده است.
می خواهم در فصل آینده حداقل 50 بازی برای یوونتوس و تیم ملی انجام بدهم. می دانم که می توانم از عهده انجام این کار بر بیایم.
ما بهترین باشگاه ایتالیا هستیم و مدیران فوق العاده ای داریم. جوزپه ماروتا کارش را فوق العاده انجام می ده و می داند که چه کاری باید انجام دهد. من در کمال آرامش هستم و به باشگاه کاملا اطمینان دارم."
بوفون همچنین در مرد احتمال حضور در جام جهانی 2014 گفت:" برزیل 2014؟ خب، اگر به عملکرد من در رقابت های یورو توجه کنید، به سختی می توان گفت که من در رقابت های جام جهانی که دو سال دیگر برگزار می شود، حضور خواهم داشت یا خیر."