به گزارش فرانس فوتبال، روسونری علاقه مند به جذب یانگا ام بیوا، مدافع مون پلیه برای جایگزینی تیاگو سیلوا است. این بازیکن فرانسوی که یکی از ارکان اصلی قهرمانی تیمش در لیگ فرانسه بود، جزء ۱۵ مدافعی است که آدریانو گالیانی به آنها پیشنهاد داده است.کاپیتان ۲۳ ساله ی قهرمان لاشامپیونا با بازی های خوبش حتی در لیست ابتدایی فرانسه برای رقابت های یورو قرار گرفت اما نتوانست لورن بلان را برای حضور در لیست نهایی خروس ها در این مسابقات قانع کند.
میلانی ها پس از فروش ۴۶ میلیون یورویی تیاگو سیلوا به باشگاه پاری سن ژرمن برای بهبود شرایط اقتصادی شان، به دنبال تقویت خط دفاعی خود هستند و تا کنون با بازیکنان زیادی مذاکره کرده اند اما هنوز با هیچ کدام به توافق نرسیده اند.
روسونری برای تقویت خط دفاعی اش تا کنون فرانچسکو آچربی را به خدمت گرفته اما هنوز هم به دنبال یک مدافع میانی دیگر هستند و به نظر می رسد این مدافع جوان که باعث شگفتی در فصل گذشته شده بود و حتی با تیمش توانست به عنوان قهرمانی لیگ فرانسه دست یابد، انتخاب اول ماسیمیلیانو آلگری است.
همینطور به نظر می رسد که آدریانو گالیانی به دنبال به خدمت گرفتن رولاندو از پورتو نیز هست زیرا آنها آلساندرو نستا را نیز دیگر در ترکیب خود نمی بیند.
یانگا ام بیوا که سال آخر قرارداد خود را با مون پلیه می گذراند در حدود ۶ میلیون یورو قیمت دارد.