خبرهايي کوتاه از نقل و انتقالات آلمان

اين روزها بازار نقل وانتقالات فوتبال اروپا بسيار داغ است وتيمها سعي دارند با جذب بازيکنان جديد خود را تقويت نمايند. باشگاه هاي آلماني نيز از اين امر جدا نيستند. باهم نگاهي به برخي از اخبار نقل و انتقالات مهم بوندسليگا خواهيم نمود.

-به گفته رسانه هاي آلماني وهلندي دو باشگاه شالکه وبوروسيا دورتموند آلمان در نظر دارند ابراهيم افلاي را از بارسلونا را به خدمت بگيرند.


- رائول گونسالس اسطوره باشگاه رئال مادريد به مقامات باشگاه مادريدي توصيه کرده هرچه زودتر جوليان دراکسلر را از باشگاه شالکه، جذب نمايند.

-مقامات باشگاه هامبورگ اعلام نمودند با ميلان باديچ ستاره کروات دينامو زاگرب به توافق رسيدند واين بازيکن به زودي به هامبورگ خواهد پيوست.از اين بازيکن به عنوان رافائل فان در فارت کرواسي نام برده مي شود.

-مدير برنامه هاي کرياکاس پاپادوپولوس بازيکن ملي پوش يوناني شالکه عنوان نمود شانس پيوستن موکلش به ميلان بسيار اندک است زيرا پاپادوپولوس با شالکه تا سال 2015 قرداد دارد وباشگاه آلماني مايل نيست که او را به فروش برساند.

-باشگاه اينتراخت فرانکفورت آلمان در آستانه جذب واديم دميدوف بازيکن ملي پوش نروژي تيم رئال سوسيداد اسپانيا قرار دارد.

_مدير برنامه هاي پاتريک هلمس پيوستن اين بازيکن را به وردربرمن را تکذيب نمود واعلام نمود موکلش در ولفسبورگ خواهد ماند.

-بايرلورکوزن پيشنهاد باشگاه فنرباغچه ترکيه را براي جذب اشتفان کسلينگ را رد نمود.

_لوئيس هوتبي هنوز قراردادش را با باشگاه شالکه آلمان تمديد نکرده است.گفته مي شود آرسنال،ليورپول و اورتون اين بازيکن را زير نظر گرفته اند.

-ياکوب بلاژيکوفسکي معروف به کوبا بازيکن لهستاني دورتموند اعلام کرد دوست دارد در دورتموند باقي بماند.

-تيم هال سيتي انگليس اعلام کرد نيک پروشويتز بازيکن 25 ساله آلماني تيم پادربورن آلمان را به خدمت گرفته است.

-باشگاه اينتراخت فرانکفورت آلمان بار ديگر اعلام کرد تنها با يک پيشنهاد خوب اجازه رفتن سباستين يونگ بازيکن جوان آلماني خود را به باشگاه رم ايتاليا را صادر خواهد نمود.

-دتمار هامان بازيکن اسبق بايرن مونيخ، ليورپول ومنچستر سيتي بار ديگر پيشنهاد مربيگري در آلمان را رد نمود واعلام نمود همچنان قصد دارد تا در انگليس به فعاليتش ادامه دهد.

-ماتياس سامر علاقمندي باشگاه بايرن مونيخ را براي جذب لارس بندر را تکذيب نمود واعلام داشت بايرن هيچ مذاکره اي براي خريد اين بازيکن انجام نداده است.اين صحبتها در حالي بيان مي شود که رودي فولر در گفتگو با کيکر مدعي شده است تاکنون دوبار پيشنهاد بايرن مونيخ را براي به خدمت گرفتن لارس بندر را رد کرده است.

_سردار تاسچي کاپيتان تيم اشتوتگارت علاوه بر پيشنهاد باشگاه ميلان با پيشنهاد هاي دو باشگاه بزرگ ليگ برتري تاتنهام ومنچستر سيتي انگليس نيز مواجه شده است. به گفته مطبوعات انگليسي، اشتفان فرويند دستيار آلماني ويلاش بواش از سوي وي مامور شده تا اين بازيکن را راضي به آمدن به لندن نمايد.
منبع: ورزش 3