به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از ساکروی، هندیها قصد دارند برای برگزاری فستیوال موسوم به لیگ قهرمان جوانان (YCL) در گوای هند، لوئیس فیگو ستاره سابق پرتغالی را به کشورشان بیاورند.


این جشنواره قرار است با حضور بیش از250 مدرسه فوتبال هند در گوا در تاریخ 29 اکتبر تا 2 نوامبر سال 2012( 8تا 12 آبان سال 91) برگزار شود.


وینیت روغنی به عنوان مسئول آوردن فیگو به این فستیوال بزرگ به شمار میرود. وی در اینباره گفت: به دلیل این که این تورنمنت در ماههای اکتبر و نوامبر برگزار میشود رایزنیهایی را با لوئیس فیگو آغاز کردیم. به دلیل اینکه فیگو به تازگی از دنیای فوتبال خداحافظی کرده، میتواند ارتباط خوبی با بازیکنان جوان داشته باشد و قطعا بهترین گزینه برای این کار محسوب میشود.


این آکادمی به دلیل ارتباط خوبی که با کارلوس کیروش دارد از طریق سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان اقدام به حضور لوئیس فیگو ستاره توانمند و سابق رئال مادرید و بارسا کرده و در اینباره این آکادمی از کیروش هم درباره این انتقال تشکر کرده است.


در این جشنواره 15 ایالت هند وجود دارند و قرار است چند تیم بینالمللی هم حضور داشته باشند.


روغنی مدیر این آکادمی درباره حضور فیگو نیز عنوان کرد که او با پیشنهاد آنها موافقت کرده و دراینباره برای حضور در هند به توافق رسیده است.