نیمار: من؟ توپ طلا ؟ توپ طلا مال مسی است
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: نیمار: من؟ توپ طلا ؟ توپ طلا مال مسی است

نام واقعی
    moein
    شغل و حرفه
    محصل
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | NetherLand
    تشکر شده 747 بار در 387 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

نیمار: من؟ توپ طلا ؟ توپ طلا مال مسی است

سایت گل- نیمار این روزها از لحظه لحظه زندگی اش لذت می برد. از فوتبال بازی کردن، کل کل با خبرنگاران در «میکسد زون» و بعد از آن هم از امضا دادن به هواداران، آن هم در کمال خونسردی. نیمار دیگر می داند که یک «سلبریتی» به تمام معناست و یک امضای او ، صدها هوادار تیم ملی برزیل را خوشحال خواهد کرد. او معمولا درحالی که هدفون ها را برروی گوشش قرار داده و موسیقی گوش می کند، در جمع هواداران حضور می یابد.

ستاره برزیلی دنیای فوتبال در جریان دیدار دوستانه تیم کشورش مقابل بریتانیا، بخشی از توانایی هایش را به نمایش گذاشت تا قدرت برزیل بار دیگر به دنیا یادآوری شود. نیمار در گفت و گویی اختصاصی بعد از آن بازی دوستانه به روزنامه ال موندو دپورتیوو گفت:« انگیزه های زیادی دارم تا به دهکده المپیک برسم. (روز یکشنبه این اتفاق رخ داد). چه تجربیاتی خواهیم داشت.»

نیمار جوان زیاد نتوانست به صحبتهایش ادامه دهد، چرا که او کلی دیرش شده بود ولی دربخشی از صحبهایش گفت:« وقتی که من بازی می کنم، مثل یک خواننده سبک «Pagode» که نوعی سامبا است می شوم. هیچ وقت مشخص نیست که الان قرار است من را تشویق کنند یا برایم سوت انتقادی بزنند. من باید واقع بین باشم. می دانم که تنها در صورتی می توانیم به مدال طلای المپیک برسیم که به صورت یک تیم و به صورت واحد و منسجم بازی کنیم.»

البته دیگر نیمار به این نیاز ندارد که توانایی های فوتبالی اش را به نمایش بگذارد. دیگر دوستداران فوتبال می دانند که او فوتبال ویژه ای دارد. مهمترین نکته این است که بتواند این مهارتها را در المپیک هم به اجرا بگذارد . او همیشه از راهنمایی های افرادی مثل مانو منزس، سرمربی تیم ملی برزیل یا تیاگو سیلوا کاپیتان تیمش بهره می گیرد و الان آمادگی اش را دارد تا در لندن نشان دهد که با بازی متفاوت دراروپا هم آشنایی دارد.

رویای اصلی این روزهای او، فتح مدال طلای المپیک است؛ چرا که تیم فوتبال برزیل هیچ وقت نتوانسته قهرمان بازیهای المپیک شود. او این هدف را پیش رویش قرار داده و اما کسب تو پ طلا هم برای او به منزله یک رویاست؟ نیمار در پاسخ به این سوال گفت:« من؟ نه...توپ طلا برای لئو مسی است. او بهترین بازیکن دنیاست.کسی مثل او وجود هم ندارد. من؟؟ نه..او بزرگترین بازیکن دنیای فوتبال است. در هر بازی، کارهای زیادی را خلق می کند. » و مداوم به خنده اش ادامه می دهد:« بله ، بله، توپ طلا برای مسی است. همین است .. این را همه ما می دانیم.»

نیمار با حضور در بازیهای المپیک ، بیش از پیش توجه هواداران بارسلونا را به خود جلب خواهد کرد. هوادارانی که از رابطه خوب ساندرو روسل با نیمار مطلع هستند و آینده این ستاره برزیلی را در تیم خودشان می بینند. خود نیمار هم دراین باره گفته:« این افتخار بزرگی است که هواداران بارسا بازیهای من را دنبال می کنند و مرا زیر ذره بین دارند. من برای آنکه افراد را خوشخبت کنم، فوتبال بازی می کنم.»
    رهبرم خامنه ای

2. 2 کاربر مقابل از mpz عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

aidin131 (23rd July 2012), TERMEH-2014 (23rd July 2012)

نام واقعی
    moein
    شغل و حرفه
    محصل
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | NetherLand
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    من؟ نه...توپ طلا برای لئو مسی است. او بهترین بازیکن دنیاست.کسی مثل او وجود هم ندارد. من؟؟ نه..او بزرگترین بازیکن دنیای فوتبال است. در هر بازی، کارهای زیادی را خلق می کند.
    رهبرم خامنه ای

نام واقعی
    moein
    شغل و حرفه
    محصل
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | NetherLand
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    بله ، بله، توپ طلا برای مسی است. همین است .. این را همه ما می دانیم.
    رهبرم خامنه ای

نام واقعی
    ZahRa
    استاتوس
    خدایا پرسپولیسمو نجات بده
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 2,069 بار در 930 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 46 تاپیک
    دمش گرم مسی همیشه بهترینه

نام واقعی
    moein
    شغل و حرفه
    محصل
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | NetherLand
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    بله ، بله، توپ طلا برای مسی است. همین است .. این را همه ما می دانیم.
    رهبرم خامنه ای