امیدوارم المپیکیها دل مردم را شاد کنند

پروین: صداوسیما باید حق فوتبال را بدهد/ دربی امسال دیدن دارد

خبرگزاری فارس: علی پروین گفت: صداوسیما از پیامکهای فوتبال هم درآمدزایی میکند و در این شرایط فدراسیون باید حقش را بگیرد.


علی پروین در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص مشکلاتی که بین صداوسیما و فدراسیون فوتبال برای حق پخش تلویزیونی پیش آمده اظهار داشت: صدا و سیما باید حق فدراسیون فوتبال را بدهد. یکی از درآمدها در سراسر دنیا حق پخش تلویزیونیها است. در برنامه نود یا برنامههای دیگر ورزشی این همه پیامک میزنند، میدانید درآمدش چقدر است؟ پس صدا و سیما از این پیامکها هم درآمد دارد. پخش بازیهای فوتبال و برنامههای ورزشی مخاطب صدا و سیما را چند برابر میکند.

وی ادامه داد: این دو نهاد باید کنار یکدیگر بنشینند و با هم به توافق برسند. نمیدانم صدا و سیما دنبال چه چیزی است اما باید حق فوتبال را بدهد. شما میبینید که فدراسیون مشکل مالی دارد و اگر از این ماجرا چشمپوشی کند آن وقت یقه آنها را میگیرند و میگویند چرا مشکل مالی دارید.
پروین خاطرنشان کرد: امیدوارم این مشکل هرچه سریعتر برطرف شود. یک روز میگویند فلان فوتبال پخش میشود و یک روز دیگر میگویند پخش نمیشود و بروید سی دی بخرید. فدراسیون فوتبال باید حق مسلمش را از صداوسیما بگیرد.
رئیس کمیته فنی باشگاه پرسپولیس در ادامه در خصوص خداحافظی وحید هاشمیان از فوتبال گفت: درود بر شرف هاشمیان که بهترین کار را انجام داد. اگر تلفنش را داشتم به او زنگ میزدم میگفتم خیلی بزرگ . وحید بهترین کار را انجام داد و در ابهت و بزرگی خداحافظی کرد. او پلههای فوتبال را یکی پس از دیگری طی کرد و در شرایطی خداحافظی کرد که شأنش حفظ شد.
وی درباره پیوستن جواد نکونام به استقلال عنوان کرد: این خبر خوبی نیست که لژیونرهای ما در اروپا کم میشوند اما خوشحالم که نکونام به استقلال پیوست چون استقلال و پرسپولیس هرچه قویتر باشند به تیم ملی کمک میشود و این تیم میتواند موفقتر عمل کند. به نظر من امسال دربی دیدنیتر از گذشته خواهد شد، چون ستارهها در آبی و قرمز تقسیم شدهاند و حساسیتها بالاتر رفته است
پروین در پایان با اشاره به برگزاری المپیک 2012 به فارس گفت: آرزو میکنم بچههای المپیکی ما با کسب مدالهای خوشرنگ دل مردم را در ماه رمضان شاد کنند. انشالله ورزشکاران بتوانند در لندن بدرخشند و ما در تهران لذت ببریم. وقتی لیست ورزشکارانمان را میبینم نفرات خوبی در بین آنها حضور دارند و امیدوارم به هدف خود برسند.
منبع: فارس