در ابتدای فصل نقل و انتقالات مهدی رحمتی و پولادی کر کری زیادی برای هم انجام دادند. رحمتی اعتقاد داشت بعد از خریدهای پر سر و صدای پرسپولیس این تیم پنج بازیکن هم از تیم ملی آلمان بخرد. اما حالا با خریدهای استقلال ورق برگشته و این پولادی است که به خریدهای استقلال واکنش نشان داده است.

مهرداد یادت هست رحمتی بهت گفت پنجتا بازیکن هم از تیم ملی آلمان بخرید ؟
بله یادمه ... در اردوی تیم ملی این حرف رو زد سایت گل هم سریع سوژه کرد . چطور ؟!!
حالا استقلال خریدهای خوبی کرده است ... نظرت چیست ؟

فقط خرید نکونام خوب بود ... برای خرید نکونام هم استقلال زحمت نکشید. آقا جواد استقلالی بود رفت تیم مورد علاقهاش اینکه خرید نمیشود. او دوست داشت فقط برای استقلال بازی کند و هنر نکردند بازیکنی را که خودش تیم را انتخاب کرده را جذب کردهاند. اما این کافی نیست آقا مهدی ما پنجتا بازیکن تیم آلمان را نخریدیم اما شما برای قهرمانی مسی و کریس حتما بخرید .!!
خریدهای استقلال بهتر بود یا پرسپولیس ؟
نمی دانم ... آخر فصل هر تیمی جام را بالا ببرد خریدهایش بهتر بوده است
یعنی قهرمانی بین شما و استقلال است ؟
شما چیز دیگری فکر می کنید ؟!!! بقیه تیم ها هم تلاش میکنند رتبههای سوم تا هیجدهم را پر کنند وگرنه قهرمانی فقط بین دو تیم است ؛ پرسپولیس یا استقلال
سپاهان ؛ تراکتور سازی و... ؟
نه ... آنها خوب هستند اما مثل پرسپولیس و استقلال نیستند. قهرمانی یا قرمزه یا آبی.
نکونام چقدر میتواند به استقلال کمک کند ؟
تا قبل از آمدن نکونام ما قهرمان لیگ بودیم اما با آمدن نکونام بین ما استقلال رقابت بوجود آمد.
بازی اول را بردید ... چطور بود ؟
فقط گرم بود. خیلی هم گرم بود. انگار تو سونا بازی میکردیم. برد با ارزشی بود مهم تدوام این بردهاست
صحبتهایی شده که قصد رفتن از پرسپولیس را داری ؟
من که تازه قرارداد بستهام و جایی نمیتوانم بروم اما دو پیشنهاد از امارات دارم. به سرپرست تیم هم گفتم و میخواستم به آقای رویانیان هم بگویم اما حتی نگذاشتند حرفم را بزنم و گفتند رضایت نمیدهیم. اگر رضایت میدادند شاید میرفتم
حرف آخر ؟
دوست داشتم بازیکن خارجی باشم . چون توجه رسانهها به بازیکنان خارجی بیشتر شده . بعضی بازیکنان را ما خودشان را مدت هاست ندیدهایم اما عکسشان را هر روز تو روزنامهها میبینیم . خدا را شکر این هم لطف است به این غریبهها