هر بازیکن باید سه پورشه بگیرد / میناوند:رویانیان و فتح الله زاده جنم دارند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: هر بازیکن باید سه پورشه بگیرد / میناوند:رویانیان و فتح الله زاده جنم دارند

نام واقعی
    شهرام
    استاتوس
    NO RAGRETS
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 2,195 بار در 664 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک

هر بازیکن باید سه پورشه بگیرد / میناوند:رویانیان و فتح الله زاده جنم دارند

مهرداد میناوند ستاره جناح چپ پرسپولیس در میانه دهه 70 درباره انتقادات دادکان به هزینه های گزاف پرسپولیس می گوید:«من از طریق پرسپولیس بزرگ شدم ،به محبوبیت رسیدم وپول گرفتم وبه فوتبال اروپا رسیدم.من دلم برای پرسپولیس می سوزد که این حرف ها را می زنم .چند سال است که پرسپولیس چک هایش برگشت می خورد؟من رویانیان را نمی شناختم وجایی گفتم ایشان مشاوران خوبی ندارد اما چند سال است که یک مدیر پیدا نمی شود که مشکلات مالی پرسپولیس را حل کند؟تعریف مدیر عامل این است که برای باشگاهش پول بیاورد .کجای دنیا دیده اید که یک مدیر دو مدافع خوب و هماهنگ را از یک تیم بیاورد؟مگر آوردن مهرداد پولادی که 7-8 تا پیشنهاد داشت کار راحتی بود؟چند سال بود که انصاری فرد می خواست پرسپولیسی شود اما نمی شد؟شما رزومه سوسا را دیده اید و می دانید که رویانیان بازیکن خارجی به درد نخور نمی خرد تا فقط به باشگاه 300-400 هزار دلار ضرر بزند و بعد هم 6 امتیاز از تیم کم شود.»

وی دامه می دهد:«عملکرد رویانیان در بستن تیم بسیار قوی بوده و اگر به بازیکنان ملی و سطح بالا ماشین هم داده باشد کار درستی کرده است.من اگر بودم به هر کدام از این بازیکنان 3 تاپورشه می دادم چون قیمت این بازیکنان همین است و الکی نمی توان در فوتبال به چنین جایی رسید.این بازیکنان مثل یک دکتر زحمت کشیده اند و همگی به لحاظ فنی عالی هستند.»
    میناوند می گوید:«تیم رقیب آمده و برای دو بازیکن 7-8 میلیارد پول داده.خب مدیری که جواد نکونام را از اوساسونا خریده جنم داشته.رویانیان هم این جنم را دارد .من چند وقت پیش با ایشان صحبت کردم و دیدم که از لحاظ فوتبالی چقدر عوض شده چون مشاوران فوتبالی خوب و باارزشی دارد.»
    مدافع چپ سابق اشتورم گراتس می گوید:«آقای دادکان شما مدیر خوبی بودی اما بزرگترین رئیس فدراسیون صفایی فراهانی بود که کمپ تیم ملی را ساخت .حالا شاید مدیران بعدی فدراسیون زیباترش کرده باشند اما کار اصلی را صفایی کرد و نامش همیشه می ماند.»
    وی ادامه می دهد:«حالا که پرسپولیس نیاز به آرامش دارد و بهترین امکانات اردویی،کمپ ،تمرین و ... در اختیار تیم است چرا نباید از رویانیان حمایت کنیم؟»
    میناوند می گوید:«همیشه عده ای ازپیشکسوتان که همه شان برای من قابل احترام هستند با بخل و حسرت به مسائل نگاه می کنند .یکسری ها که فهمیدند پولی هست شدند دلسوز پرسپولیس .اگر لازم باشد روزی نام همه اینها را می گویم و ازهیچ چیز نمی ترسم .آقایان رک باشید و این قدر پشت سر رویانیان صفحه نگذاریدوانتقاد نکنید.»
    مینانوند که می گوید مهرماه در امتحان ایجنتی فیفا شرکت خواهد کرد چون به این کار علاقه دارد ادامه می دهد:«به نظر من رویانیان از 10 فاکتور یک مدیر لایق حداقل 8 تا را دارد چون از صبح تا شب برای موفقیت پرسپولیس کار می کند ومدیری است که می تواند پرسپولیس را به جایگاه خودش برساند.»
    وی ادامه می دهد:«الان رویانیان یک مدیر پخته است چون از مشاور قوی و فوتبالی مثل عابدینی استفاده می کند و مشاوران قبلی اش را کنار گذاشته است.ایشان نه پسر خاله من است و نه رابطه ای با او دارم اما این مدیر در پلیس نحوه برخورد پلیس با مردم را عوض کرد و راندمان کاری اش در پرسپولیس هم مشخص است.متاسفانه یکسری نخاله هم هستند که مدام در کار رویانیان سنگ اندازی می کنند که اگر لازم باشد روزی دست شان را رو می کنم.این 4-5 نخاله دوست ندارند رویانیان نتیجه بگیرد .»
    میناوند درپایان می گوید:« همه باید از این پرسپولیس و مدیریت اش حمایت کنند.پولی که رویانیان بابت این بازیکن داده اصلا پولزیادی نیست .شاید اگرتیم رقیب بود به این بازیکنان دو برابرمبالغی که پرسپولیس داد را پرداخت می کرد در ضمن پول خرج کردن هم دل و هنر می خواهد .بعضی هاپول توی جیبشان هست اما دلشان نمی آید دست توی جیب شان بکنند.من ازهواداران و پییشکسوتان می خواهم از این پرسپولیس حمایت کنند تا نتیجه بگیرد.»

2. کاربر مقابل از pedy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

aidin131 (23rd July 2012)

نام واقعی
    moein
    شغل و حرفه
    محصل
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | NetherLand
    تشکر شده 747 بار در 387 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    اخ خدا خیرت بده که حرف حق زدی...واقعا بعضی از به اصطلاح پیشکسوتان فقط به دنبال منافع خودشان هستند
    رهبرم خامنه ای

4. کاربر مقابل از mpz عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

aidin131 (23rd July 2012)