این روزها صحبتهای زیادی درمورد احتمال انتقال فرانک لمپارد به لیگ ام.ال.اس امریکا به گوش می رسد.
این احتمال می رود که این ستاره 34 ساله بعد از اتمام قراردادش با چلسی در نهایت روانه لیگ امریکای شمالی شود. البته خود لمپارد احتمال حضورش درلیگ ام.ال.اس را رد نمی کند و درعین حال به این نکته یادآوری کرده که اولویت اصلی او ماندن در چلسی است.لمپادر دراین باره گفت:« من در مورد انتقال به ام.ال.اس مطمئن نیستم. هنوز یک سال دیگر از قراردادم با چلسی باقی مانده. ما فصل فوق العاده ای را پیش رو داریم که با انجام دیدار سوپرکاپ اروپا شروع می شود. باید در ماه دسامبر در جام باشگاه های جهان شرکت کنیم. این بسته به سران باشگاه است که درزمان مناسب درمورد آینده من در باشگاه صحبت کنند. من با آنها صحبت خواهم کرد و درحال حاضر نمی توانم چیزی را رد کنم.»

این درحالی است که شنیده می شود که تیم های شهرهای نیویورک و لس آنجلس برای جذب او رقابت هم جانبه ای را آغاز کرده اند. یکی از منابع نزدیک به رابی کین، بازیکن لس آنجلس گلکسی به گل دات کام اعلام کرد که این بازیکن در فکر بازگشت به اروپا در پایان فصل 2012 است. اگر او تیم قابل قبولی را برای خودش پیدا کرده و به اروپا بپیوندد، سران لس آنجلس گلکسی با دست بازتری برای خرید لمپارد وارد عمل خواهند شد.البته لمپارد در صحبتهایی اعلام کرده که تیم خاصی را در لیگ آمریکا مد نظر ندارد. او درپاسخ به این سوال که ایا تیم خاصی را مدنظر دارد یا نه گفت:« نه.»درصورت انتقال احتمالی لمپارد به لیگ ام.ال.اس، او یکی از سرشناسترین بازیکن حاضر درام.ال اس خواهد بود. او به طور میانگین درهر فصل حضورش در چلسی 12 گل برای این تیم به ثمر رسانده. لمپارد در سال 2001 از وستهم به چلسی پیوست.